Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szczepkowski (wyników 145):

  1. Szcypkowski Katarzyna x Grubecki Sebastian (Kraków - Mariacka 1819/89)
  2. Szczepańczyk Elżbieta x Martos Franciszek (Borzykowa 1848/10)
  3. ---------- Franciszek x Rorot Franciszka (Borzykowa 1853/3)
  4. ---------- Ignacy x Szczuplicki Konstancja (Kraków - św. Mikołaj 1846/35)
  5. ---------- Józef x Sufiszcz Salomea (Irządze 1811/19)
  6. ---------- Józef x Sznajder Czesława (Gniew 1953/13)
  7. Szczepanek Andrzej x Łagosz Barbara (Bebelno 1696/7)
  8. ---------- Jadwiga x Stańczyk Wojciech (Bebelno 1723/3)
  9. ---------- Jan x Czuba Łucja (Kraków - św. Salwator 1849/12)
  10. ---------- Jan Kanty x Madej Marianna (Kraków - św. Salwator 1820/29)
  11. ---------- Jan x Krasa Regina (Bebelno 1745/1)
  12. ---------- Katarzyna x Guzera Andrzej (Gnojno 1737/12)
  13. ---------- Katarzyna x Kuc Kazimierz (Gnojno 1743/14)
  14. ---------- Małgorzata x Berek Antoni (Kraków - św. Anna 1825/19)
  15. ---------- Marianna x Kulomski Florian (Zielonki 1822/3)
  16. ---------- Marianna x Paczkarz Szymon (Działoszyce 1827/9)
  17. ---------- Marianna x Szatkowski Błażej (Kraków - Mariacka 1812/58)
  18. ---------- Piotr x Kropianowski Teresa (Kraków - św. Florian 1834/41)
  19. ---------- Piotr x Zapart Agnieszka (Zakliczyn 1777/28)
  20. ---------- Wincenty x Masłowski Katarzyna (Dzierzgów 1823/28)
  21. ---------- Zofia x Kumor Augustyn (Gnojno 1741/8)
  22. ---------- Zofia x Nowak Wincenty (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1828/3)
  23. Szczepanik Andrzej x Forysiewicz Brygida (Kraków - św. Salwator 1828/93)
  24. ---------- Anna x Kisiołek Maciej (Lgota Wielka 1867/4)
  25. ---------- Antonina x Kłos Błażej (Buczek 1868/8)
  26. ---------- Antonina x Wrona Jozef (Gorzków 1856/1)
  27. ---------- Hanna x Policha Wawrzyniec (Gorzków 1855/12)
  28. ---------- Ignacy x Ryłko Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1897/1)
  29. ---------- Jan x Grabor Antonina (Lgota Wielka 1846/31)
  30. ---------- Jan x Nowak Katarzyna (Gnojno 1753/22)
  31. ---------- Józef x Baranowski Katarzyna (Mileszki 1862/12)
  32. ---------- Józef x Pawlikowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1829/8)
  33. ---------- Józef x Woch Agata (Lgota Wielka 1853/20)
  34. ---------- Julianna x Kuźnik Józef (Lgota Wielka 1842/7)
  35. ---------- Kacper x Gaszewski Józefa (Grocholice 1877/7)
  36. ---------- Katarzyna x Jarząbek Antoni (Bebelno 1869/7)
  37. ---------- Katarzyna x Orłowski Paweł (Czemierniki 1813/51)
  38. ---------- Krystyna x Dyguda Mikołaj (Lgota Wielka 1825/5)
  39. ---------- Magdalena x Poborczyk Maciej (Lgota Wielka 1857/19)
  40. ---------- Marcin x Sikora Franciszka (Lgota Wielka 1828/15)
  41. ---------- Marianna x Kamiński Kacper (Gnojno 1833/32)
  42. ---------- Marianna x Pudo Antoni (Kazimierza Wielka 1882/31)
  43. ---------- Marianna x Urbaniak Andrzej (Buczek 1871/8)
  44. ---------- Mateusz x Skoczylas Marianna (Chabielice 1871/17)
  45. ---------- Matylda x Cichy Paweł (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1921/1)
  46. ---------- Michał x Rudzki Małgorzata (Lgota Wielka 1827/7)
  47. ---------- Michał x Stodnicka Agnieszka (Kazimierza Wielka 1882/12)
  48. ---------- Michał x Zatorski Barbara (Lgota Wielka 1852/7)
  49. ---------- Roch x Owczarek Marianna (Nieborów 1830/5)
  50. ---------- Sebastian x Kumor Teresa (Gnojno 1756/3)
  51. ---------- Sebastian x Staniak Franciszka (Koprzywnica 1817/47)
  52. ---------- Stanisław x Garlicki Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1815/1)
  53. ---------- Stanisław x Sitnicki Franciszka (Pniewnik 1864/17)
  54. ---------- Stanisława x Bochnacki Piotr (Cisów 1935/9)
  55. ---------- Szczepan x Klimczak Marianna (Buczek 1874/27)
  56. ---------- Szymon x Depta Salomea (Lgota Wielka 1834/7)
  57. ---------- Szymon x Kisiołek Józefa (Lgota Wielka 1844/9)
  58. ---------- Tomasz x Bujacz Marianna (Lgota Wielka 1826/9)
  59. ---------- Tomasz x Kapuściński Gertruda (Lgota Wielka 1842/5)
  60. ---------- Tomasz x Nicerski Marianna (Lgota Wielka 1861/10)
  61. ---------- Walenty x Baran Katarzyna (Kazimierza Wielka 1882/28)
  62. ---------- Walenty x Klczyk Marianna (Lgota Wielka 1854/9)
  63. ---------- Walenty x Klik Gertruda (Lgota Wielka 1821/3)
  64. ---------- weronoka x Skiba Stanisław (Cisów 1899/12)
  65. ---------- Wojciech x Rogula Katarzyna (Bebelno 1754/1)
  66. Szczepankiewicz Andrzej x Rastoń Marianna (Kraków - św. Szczepan 1839/33)
  67. ---------- Antoni x Dudek Józefa (Kazimierz Biskupi 1897/1)
  68. ---------- Antoni x Krokor Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1901/3)
  69. ---------- Benedykt x Molik Scholastyka (Kraków - Boże Ciało 1815/35)
  70. ---------- Eleonory x Sójkowski Helena (Kazimierz Biskupi 1933/11)
  71. ---------- Józef x Krzywański Łucja (Mikstat 1832/2)
  72. ---------- Julianna x Gorczyca Ludwik (Kazimierz Biskupi 1932/23)
  73. ---------- Julianna x Pawlikowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1885/6)
  74. ---------- Julianna x Piwoński Grzegorz (Mikstat 1848/6)
  75. ---------- Klara x Krawczewski Błażej (Mikstat 1820/11)
  76. ---------- Marianna x Frabrowski Jan (Mikstat 1834/17)
  77. ---------- Marianna x Rowecki Franciszek (Mikstat 1854/10)
  78. ---------- Mikołaj x Paterski Brygida (Mikstat 1843/7)
  79. ---------- Piotr x Siankiewicz Balbina (Mikstat 1846/10)
  80. ---------- Stefan x Pestka Katarzyna (Gniew 1836/34)
  81. ---------- Tomasz x Szczygieł Anna (Kraków - św. Szczepan 1834/37)
  82. ---------- Tomasz x Żychowski Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1841/42)
  83. ---------- Urszula x Gronkowski Józef (Kraków - św. Szczepan 1849/32)
  84. ---------- Walenty x Pasikowski Marianna (Mikstat 1825/2)
  85. ---------- Weronika x Neneman Gustaw (Kazimierz Biskupi 1925/20)
  86. ---------- Weronika x Neneman Gustaw (Kazimierz Biskupi 1925/20)
  87. ---------- Weronika x Neneman Karol (Kazimierz Biskupi 1922/33)
  88. ---------- Władysław x Głąbicki Cecylia (Kazimierz Biskupi 1932/21)
  89. ---------- Wojciech x Kosiński Małgorzata (Kraków - Boże Ciało 1820/4)
  90. Szczepankowic Grzegorz x Wyłoga Anna (Końskowola 1683/8)
  91. Szczepankowicz Anna x Sliwiński Józef (Kraków - św. Szczepan 1812/47)
  92. ---------- Filip x Spytkowski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1813/149)
  93. Szczepankowski Franciszka x Laskowski Szymon (Ostrów mazowiecka 1865/41)
  94. ---------- Marianna x Łagocki Bronisław (Kazimierz Biskupi 1921/41)
  95. ---------- Teodozja x Pszczółkowski Ferdynand (Grudusk 1868/7)
  96. Szczepańska Antonina x Kaczyński Józef (Brzeziny 1797/16)
  97. ---------- Feliksa x Michalak Ksawery (Grudusk 1877/20)
  98. ---------- Karolina x Nieborak Stanisław (Tubądzin k. Warty 1864/2)
  99. ---------- Marianna x Siarkowski Józef (Kazimierza Wielka 1880/8)
  100. Szczepanska Michalina x Mrozinski Jan (Wąsosze k. Konina 1842/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne