Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szczepanski (wyników 217):

  1. Szciepanski Barbara x Felzer Daniel (Gniew 1800/8)
  2. ---------- Jan x Słonin Marianna (Gniew 1800/31)
  3. Szczefański Walenty x Warga Marianna (Kraków - św. Krzyż 1851/3)
  4. Szczepan Agnieszka x Pyzia Marcin (Borzykowa 1827/3)
  5. ---------- Dorota x Zieliński Franciszek (Bebelno 1739/2)
  6. ---------- Elżbieta x Richart Bartłomiej (Chwaszczyno 1767/5)
  7. ---------- Hieronim x Dankowski Teodora (Wieniec 1807/498)
  8. ---------- Jadwiga x Przybylak Idzi (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/15)
  9. ---------- Katarzyna x Żioło Tomasz (Pniewnik 1756/69)
  10. ---------- Krystian x Pszenicki Ewa (Chwaszczyno 1765/4)
  11. ---------- Małgorzata x Reba Sebastian (Pniewnik 1761/54)
  12. ---------- Marianna x Kędzia Jan (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1778/18)
  13. ---------- Szymon x Futro Zofia (Kraków - św. Szczepan 1849/16)
  14. ---------- Szymon x Wojtowicz Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1813/20)
  15. ---------- Władysława x Glica Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1944/7)
  16. Szczepanoski Franciszek x Żardecki Marianna (Białobrzegi 1830/2)
  17. Szczepanowski Agnieszka x Jangrod Tomasz (Działoszyce 1842/4)
  18. ---------- Agnieszka x Kołton Szczepan (Działoszyce 1839/25)
  19. ---------- Agnieszka x Szarthuński Jan (Kraków - św. Florian 1821/36)
  20. ---------- Anastazja x Pawęzowski Kazimierz (Działoszyce 1858/2)
  21. ---------- Anna x Bijak Wincenty (Działoszyce 1879/26)
  22. ---------- Antoni x Pietras Agata (Działoszyce 1888/24)
  23. ---------- Elżbieta Teofila x Woźniakowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1819/3)
  24. ---------- Helena x Figiel Kacper (Działoszyce 1831/1)
  25. ---------- Ignacy x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/103)
  26. ---------- Jacek x Sztercelhajmer Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1833/101)
  27. ---------- Jacenty x Kalina Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1814/15)
  28. ---------- Jadwiga x Filiński Maciej (Borzykowa 1826/2)
  29. ---------- Jadwiga x Wroblewski Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1814/105)
  30. ---------- Jan x Majewski Teresa (Klimontów 1870/2)
  31. ---------- Jan x Nowakowski Marianna (Klimontów 1880/1)
  32. ---------- Jan x Szlichta Katarzyna (Klimontów 1883/9)
  33. ---------- Józef x Strójwąs Małgorzata (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1800/1)
  34. ---------- Józefa x Pawęzowski Wawrzyniec (Działoszyce 1856/17)
  35. ---------- Józefa x Sobański Jan (Luszyn 1861/2)
  36. ---------- Katarzyna x Szumilas Jan (Działoszyce 1864/18)
  37. ---------- Kazimierz x Wiernicki Teresa (Kraków - św. Szczepan 1835/11)
  38. ---------- Konstancja x Sczoczinski Kazimierz (Chwaszczyno 1773/6)
  39. ---------- Magdalena x Wiertek Błażej (Kraków - św. Szczepan 1832/83)
  40. ---------- Michał x Fiszkał Zofia (Barłożno 1748/6)
  41. ---------- Mikołaj x Filiński Tekla (Borzykowa 1827/12)
  42. ---------- Paweł x Pawęzowski Anna (Działoszyce 1857/15)
  43. ---------- Regina x Bielak Jacenty (Działoszyce 1827/7)
  44. ---------- Stanisław x Skóra Julianna (Działoszyce 1832/25)
  45. ---------- Szymon x Gronett Anna (Raciążek 1804/5)
  46. ---------- Walenty x Filipczyk Marianna (Działoszyce 1872/6)
  47. ---------- Wincenty x Żychowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1821/114)
  48. ---------- Wojciech x Jambarski Marianna (Działoszyce 1853/12)
  49. Szczepański Adam x Masiarka Katarzyna (Borzykowa 1863/21)
  50. ---------- Aleksander x Filiński Marianna (Borzykowa 1862/3)
  51. ---------- Aleksandra x Wujtowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1931/10)
  52. ---------- Alojzy x Reptowski Irena (Gniew 1947/24)
  53. ---------- Anastazja x Fraj Stanisław (Grocholice 1882/18)
  54. ---------- Andrzej x Kołodziejczak Zofia (Kościelec pow. kaliski 1820/1)
  55. Szczepanski Andrzej x Kryszak Urszula (Kazimierz Biskupi 1832/52)
  56. Szczepański Andrzej x Witas Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1851/59)
  57. ---------- Andrzej x Zieliński Florentyna (Mierzyn 1888/19)
  58. ---------- Aniela x Błażejczyk Zdzisław (Górzno k. Garwolina 1970/22)
  59. ---------- Aniela x Jędrych Józef (Górzno k. Garwolina 1969/31)
  60. ---------- Anna x Fijałek Ludwik (Barłożno 1930/5)
  61. ---------- Anna x Kula Maciej (Kraków - św. Szczepan 1843/5)
  62. ---------- Anna x Milewski Sebastian (Kraków - Mariacka 1821/34)
  63. ---------- Anna Paulina x Puławski Józef (Żytno 1892/9)
  64. ---------- Anna x Ślusarczyk Feliks (Działoszyce 1835/3)
  65. Szczepanski Anna x Szwarc Jakub (Gniew 1770/12)
  66. ---------- Antoni x Fiałkowski Konstancja (Kraków - św. Anna 1829/8)
  67. Szczepański Antoni x Gawroński Jadwiga (Koprzywnica 1854/26)
  68. ---------- Antoni x Przybylski Marianna (Kazimierz Biskupi 1893/29)
  69. ---------- Antoni x Reczek Agnieszka (Łoniów 1868/8)
  70. Szczepanski Antonina x Jablonski Walenty (Dobrzejewice 1831/4)
  71. Szczepański Antonina x Kotliński Mikołaj (Lubraniec 1840/18)
  72. Szczepanski Barbara x Janiszewski Jan (Gniew 1811/17)
  73. Szczepański Bartłomiej x Kula Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1847/33)
  74. ---------- Błażej x Pieja Agata (Brzeziny 1774/1707)
  75. ---------- Bronisława x Augustyniak Józef (Bełdów 1897/16)
  76. ---------- Czesław x Rybicki Helena (Kazimierz Biskupi 1923/54)
  77. ---------- Dionizy x Myszkowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1923/3)
  78. ---------- Edward x Mucha Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1974/2)
  79. Szczepanski Elżbieta x Brygota Karol (Gniew 1827/7)
  80. Szczepański Ewa x Krzymiński Maciej (Borzykowa 1860/35)
  81. ---------- Feliks x Dronikowski Walentyna (Kazimierz Biskupi 1927/4)
  82. ---------- Filipina x Lis Onufry (Górzno k. Garwolina 1938/13)
  83. ---------- Franciszek x Cegłowski Genowefa (Barłożno 1927/34)
  84. ---------- Franciszek x Jędrzejewski Marianna (Barłożno 1920/15)
  85. ---------- Franciszek x Radzki Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1801/16)
  86. ---------- Franciszek x Sieg Marta (Gniew 1933/13)
  87. ---------- Franciszka x Krawczyk Paweł (Kraków - św. Salwator 1850/34)
  88. ---------- Franciszka x Krzywdziński Jan (Barłożno 1925/23)
  89. ---------- Gertruda x Kumer Juliusz (Gniew 1964/17)
  90. ---------- Gertruda x Pączek Bonifacy (Gniew 1937/23)
  91. ---------- Helena x Młodzianowski Feliks (Barłożno 1935/9)
  92. ---------- Helena x Pietrzyk Józef (Kraków - św. Szczepan 1848/62)
  93. ---------- Henryk x Żaczkowski Maria (Górzno k. Garwolina 1969/6)
  94. ---------- Ignacy x Erntraut Marcjanna (Grocholice 1887/4)
  95. ---------- Ignacy x Jastrzębski Józefa (Koprzywnica 1857/46)
  96. ---------- Ignacy x Król Marianna (Borzykowa 1859/4)
  97. ---------- Ignacy x Matkiewicz Antonina (Kazimierz Biskupi 1853/3)
  98. ---------- Ignacy x Zabigał Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1825/64)
  99. ---------- Irena x Lewandowski Edward (Gniew 1958/30)
  100. ---------- Jadwiga x Bajorski Jankawa (Koprzywnica 1861/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne