Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szczepaniak (wyników 182):

  1. Szczambura Michał x Szlaes Barbara (Kraków - św. Mikołaj 1850/37)
  2. Szczebiot Franciszka x Idzik Piotr (Zielonki 1821/14)
  3. Szczepaniak adam x N. Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1770/12)
  4. ---------- Adamina x Betler Ignacy (Kazimierz Biskupi 1892/6)
  5. ---------- Agnieszka x Kowalski Piotr (Nieborów 1836/9)
  6. ---------- Agnieszka x Żak Szymon (Koprzywnica 1837/46)
  7. ---------- Andrzej x Piotrowski Brygida (Nieborów 1827/11)
  8. ---------- Andrzej x Siekański Marianna (Cisów 1925/4)
  9. ---------- Andrzej x Wyszyński Franciszka (Kazimierz Biskupi 1889/5)
  10. ---------- Anna x Dunajski Józef (Cisów 1930/19)
  11. ---------- Anna x Luziński Wawrzyniec (Czermno 1859/1)
  12. ---------- Anna x Sikora Piotr (Cisów 1922/2)
  13. ---------- Anna x Siudak Walenty (Koprzywnica 1848/26)
  14. ---------- Anna x Świtoniak Józef (Tubądzin k. Warty 1862/8)
  15. ---------- Anna x Wiśniewski Andrzej (Mileszki 1857/38)
  16. ---------- antoni x Bęben Rozalia (Cisów 1939/2)
  17. ---------- Antoni x Duda Magdalena (Cisów 1859/1)
  18. ---------- Antoni x Dunajski Antonina (Cisów 1944/5)
  19. ---------- Antoni x Koza Józefa (Koprzywnica 1849/48)
  20. ---------- Antoni x N. Franciszka (Pniewnik 1797/45)
  21. ---------- Antoni x Owton Katarzyna (Cisów 1826/7)
  22. ---------- Antoni x Piąstka Józefa (Turek 1892/63)
  23. ---------- Antoni x Raszoski Małgorzata (Kraków - Wszyscy Święci 1832/20)
  24. ---------- Antonina x Krzemiński Jan (Cisów 1859/5)
  25. ---------- Antonina x Wodzicki Franciszek (Budziszewice 1869/3)
  26. ---------- Barbara x Jaros Jan (Koprzywnica 1873/4)
  27. ---------- Bartłomiej x Kosela Helena (Cisów 1832/13)
  28. ---------- Bartłomiej x Krzewiński Małgorzata (Pniewnik 1819/8)
  29. ---------- Florentyna x Olendrowicz Walenty (Kazimierz Biskupi 1898/18)
  30. ---------- Florentyna x Olendrowicz Walenty (Kazimierz Biskupi 1898/18)
  31. ---------- Flotentyna x Radomski Szczepan (Cisów 1932/7)
  32. ---------- Franciszek x Dworczak Konstancja (Gieczno 1819/15)
  33. ---------- Franciszek x Dybski Ewa (Koprzywnica 1813/16)
  34. ---------- Franciszek x Skiba Antonina (Cisów 1917/2)
  35. ---------- Franciszek x Skiba Marianna (Cisów 1897/12)
  36. ---------- Franciszek x Sobiecki Anna (Czermno 1852/3)
  37. ---------- Franciszka x Mochocki Ignacy (Cisów 1900/12)
  38. ---------- Franciszka x Nasternak Mikołaj (Koprzywnica 1827/30)
  39. ---------- Franciszka x Pałka Franciszek (Koprzywnica 1845/17)
  40. ---------- Franciszka x Szmul Tomasz (Czermno 1843/11)
  41. ---------- Helena x Pękala Maciej (Koprzywnica 1832/9)
  42. ---------- Helena x Pękala Maciej (Koprzywnica 1832/68)
  43. ---------- Helena x Staszczak Łukasz (Koprzywnica 1835/39)
  44. ---------- Ignacy x N. N. (Cisów 1855/1)
  45. ---------- Jadwiga x Ladkowski Mateusz (Mileszki 1854/10)
  46. ---------- Jadwiga x Marczak Jakub (Kościelec pow. kaliski 1837/16)
  47. ---------- Jakub x Morawski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1821/5)
  48. ---------- Jakub x Serczyk Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1847/11)
  49. ---------- Jan x Bęben Marianna (Cisów 1921/2)
  50. ---------- Jan x Gotlib Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/6)
  51. ---------- Jan x Hofess Katarzyna (Cisów 1897/9)
  52. ---------- Jan x Izydorczyk Marianna (Turek 1893/104)
  53. ---------- Jan x Jaroń Marianna (Cisów 1846/3)
  54. ---------- Jan x Kosela Katarzyna (Cisów 1935/7)
  55. ---------- Jan x Lewicki Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/21)
  56. ---------- Jan x Machocki Marianna (Cisów 1866/5)
  57. ---------- Jan x Sikora Eleonora (Cisów 1929/2)
  58. ---------- Joanna x Staszak Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1932/20)
  59. ---------- Józef x Balcer Józefa (Czermno 1856/3)
  60. ---------- Józef x Jaroń Stefania (Cisów 1945/9)
  61. ---------- Józef x Kaczmarczyk Marianna (Cisów 1936/3)
  62. ---------- Józef x Żabka Anastazja (Czermno 1862/6)
  63. ---------- Józefa x Brożyna Adam (Cisów 1941/9)
  64. ---------- Józefa x Garbacki Jan (Cisów 1931/2)
  65. ---------- Józefa x Jasiński Antoni (Czermno 1853/4)
  66. ---------- Józefa x Oksiak Andrzej (Kazimierz Biskupi 1896/15)
  67. ---------- Józefa x Oksiak Andrzej (Kazimierz Biskupi 1896/15)
  68. ---------- Józefa x Płoza Bernard (Koprzywnica 1847/27)
  69. ---------- Józefa x Sikora Hilary (Cisów 1918/2)
  70. ---------- Julian x Masternak Marjanna (Cisów 1942/3)
  71. ---------- Julianna x Kobryn Józef (Cisów 1918/5)
  72. ---------- Kajetan x Wawrzczak Marianna (Borzykowa 1847/23)
  73. ---------- Kamila x Filocha Andrzej (Skórkowice 1880/20)
  74. ---------- Kasper x Korpys Marianna (Mikstat 1854/2)
  75. ---------- Katarzyna x Bultrowicz Stanisław (Kazimierz Biskupi 1897/24)
  76. ---------- Katarzyna x Kobryn Jan (Cisów 1900/11)
  77. ---------- Katarzyna x Kołodziejski Mateusz (Pniewnik 1805/141)
  78. ---------- Katarzyna x Sikora Józef (Cisów 1930/14)
  79. ---------- Katarzyna x Tomiak Stefan (Charłupia Mała 1871/8)
  80. ---------- Kazimierz x Borzikiewicz Ewa (Gieczno 1820/13)
  81. ---------- Kazimierz x Kosela Magorzata (Cisów 1900/6)
  82. ---------- Kazimierz x Nigoski Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1807/28)
  83. ---------- Łucya x Waśkiewicz Wincenty (Lubraniec 1842/0)
  84. ---------- Ludwik x Krukowski Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1804/20)
  85. ---------- Łukasz x Paź Urszula (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1788/32)
  86. ---------- Maciej x Alexandrowicz Agnieszka (Koprzywnica 1829/32)
  87. ---------- Maciej x Dybuś Marianna (Koprzywnica 1832/87)
  88. ---------- Magdalena x Machocki Jan (Cisów 1924/7)
  89. ---------- Magdalena x Małek Bartłomiej (Koprzywnica 1835/27)
  90. ---------- Magdalena x Mieliszczak Jan (Gieczno 1811/9)
  91. ---------- Małgorzata x Kapuściński Grzegorz (Koprzywnica 1856/12)
  92. ---------- Małgorzata x Łuczak Michał (Koprzywnica 1866/19)
  93. ---------- Marcin x Waliński Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1819/18)
  94. ---------- Marcin x Wiśniewski Marianna (Babsk 1836/2)
  95. ---------- Marianna x Bocian Jakub (Gródek 1880/8)
  96. ---------- Marianną x Donański Benedykt (Cisów 1858/3)
  97. ---------- Marianna x Drozdal Walenty (Koprzywnica 1836/7)
  98. ---------- Marianna x Gronek Jakób (Koprzywnica 1841/4)
  99. ---------- Marianna x Jaroń Wincenty (Cisów 1923/13)
  100. ---------- Marianna x Jasieński Jan (Czermno 1811/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne