Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szcześniak (wyników 111):

  1. Szczecina Teresa x Wójcik Jacek (Działoszyce 1856/8)
  2. Szczeciniak Anna x Langowski Gunter (Gniew 1958/24)
  3. Szczeciniewicz Paulina x Niemczewski Sebastian (Kazimierz Biskupi 1859/13)
  4. Szczeciński Antoni x Grochowski Marianna (Mileszki 1862/9)
  5. Szczecinski Barbara x Kobierkiewicz Franciszek (Kazimierz Biskupi 1826/17)
  6. Szczeciński Franciszek x Furmaniak Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1847/8)
  7. ---------- Franciszek x Gospodarek Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1857/54)
  8. ---------- Ignacy x Waniek Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/5)
  9. Szczecinski Ignacy x Ziomecki Franciszka (Kazimierz Biskupi 1830/27)
  10. Szczeciński Jan x Jurczyński Rozalia (Kraków - św. Krzyż 1814/2)
  11. ---------- Julianna x Jarecki Walenty (Kazimierz Biskupi 1844/6)
  12. ---------- Ksawery x Wawrowski Konstancja (Mileszki 1859/3)
  13. ---------- Ludwik x Mączyński Marianna (Mileszki 1856/26)
  14. ---------- Maciej x Biesiacki Marianna (Grocholice 1878/17)
  15. ---------- Małgorzata x Skoneczka Franciszek (Mileszki 1863/31)
  16. ---------- Marceli x Maciejewski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1862/29)
  17. ---------- Piotr x Bal Marianna (Mileszki 1848/11)
  18. ---------- Stanisław x Grzegorczak Weronika (Kazimierz Biskupi 1844/18)
  19. ---------- Szymon x Czaykowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1810/1)
  20. ---------- Walenty x Gabara Tekla (Mileszki 1867/3)
  21. ---------- Wojciech x Kielm Rozalia (Mileszki 1848/3)
  22. ---------- Wojciech x Potakowski Eleonora (Mileszki 1873/9)
  23. ---------- Wojciech x Styrkowski Marcjanna (Kraków - św. Mikołaj 1827/17)
  24. Szczesiński Florian x Kędzia Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/20)
  25. Szczęsna Agata x Kwiatkowski Antoni (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1846/3)
  26. ---------- Elżbieta x Filipowicz Piotr (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1827/3)
  27. ---------- Helena x Rusek Wawrzyniec (Skórkowice 1863/26)
  28. ---------- Katarzyna x Gacki Andrzej (Lgota Wielka 1859/2)
  29. Szcześniak Andrzej x Horoś Katarzyna (Łomna 1884/3)
  30. ---------- Balbina x Rytek Józef (Łomna 1883/3)
  31. ---------- Bartłomiej x Wąchocka Agata (Połaniec 1870/37)
  32. ---------- Elżbieta x Burzyński Wojciech (Łomna 1888/26)
  33. ---------- Ewa x Bogurad Wojciech (Łomna 1886/11)
  34. ---------- Franciszka x Jasion Józef (Skórkowice 1869/6)
  35. ---------- Franciszka x Jędo Wawrzyniec (Połaniec 1870/19)
  36. ---------- Jakub x Buczek Marianna (Połaniec 1861/3)
  37. ---------- Jan x Kowalska Elżbieta (Połaniec 1861/8)
  38. ---------- Józef x Justyńska Józefa (Połaniec 1864/10)
  39. ---------- Józefa x Mamaj Jan (Łomna 1889/18)
  40. ---------- Józefina x Keruzel Andrzej (Chabielice 1871/12)
  41. ---------- Karolina x Lenart Karol (Skórkowice 1886/10)
  42. ---------- Katarzyna x Dułowicz Józef (Łomna 1887/13)
  43. ---------- Katarzyna x Garbaciak Walenty (Chabielice 1873/6)
  44. ---------- Katarzyna x Ruj Antoni (Połaniec 1880/21)
  45. ---------- Katarzyna x Swistacki Jakub (Kraków - św. Anna 1849/13)
  46. ---------- Kazimierz x Kowalski Anna (Łomna 1883/22)
  47. ---------- Marcin x Pawełek Anna (Połaniec 1880/59)
  48. ---------- Marianna x Dolegowski Kazimierz (Czermno 1840/5)
  49. ---------- Marianna x Dubiel Marcin (Połaniec 1824/1)
  50. ---------- Mateusz x Durma Marianna (Połaniec 1864/29)
  51. ---------- Michał x Głowacka Marianna (Skórkowice 1877/8)
  52. Szczesniak Piotr x Biel Katarzyna (Końskowola 1682/11)
  53. Szcześniak Stanisław x Góra Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1934/6)
  54. ---------- Stanisław x Rzepecki Ludwika (Czermno 1855/1)
  55. ---------- Teresa x Błaszkowicz Michał (Połaniec 1872/10)
  56. ---------- Walenty x Bierwicka Marianna (Połaniec 1880/48)
  57. ---------- Walenty x Kowalik Józefa (Bebelno 1821/8)
  58. ---------- Walenty x Wysocki Marianna (Prażmów 1902/14)
  59. Szczesniak Wawrzyniec x Fudal Anna (Połaniec 1864/36)
  60. Szcześniak Wincenty x Anioł Zuzanna (Połaniec 1878/13)
  61. ---------- Wojciech x Okulska Karolina (Połaniec 1875/49)
  62. Szcześniewicz Julianna x Sypniewski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1894/29)
  63. ---------- Karol x Perciński Antonina (Kazimierz Biskupi 1889/10)
  64. ---------- Ludwik x Wlekliński Marianna (Kazimierz Biskupi 1861/3)
  65. ---------- Marianna x Dławichowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1898/17)
  66. ---------- Stanisław x Gałązki Aniela (Kazimierz Biskupi 1891/8)
  67. Szczesniewicz Tomasz x Welter Eleonora (Kazimierz Biskupi 1851/18)
  68. Szcześniewicz Władysław x Błaszkowski Teodora (Kazimierz Biskupi 1922/9)
  69. Szcześniewski Adamina Magdalena x Olearczyk Tomasz Szymon (Dmenin 1896/6)
  70. ---------- Marianna x Tymiński Wojciech (Dmenin 1892/11)
  71. ---------- Petronela x Kempa Feliks (Dmenin 1893/6)
  72. ---------- Wawrzyniec x Demkowski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1856/4)
  73. Szczęsny Anastazja x Krasiński Jan (Górzno k. Garwolina 1978/2)
  74. ---------- Antoni x Tuszyńska Julianna (Brzeziny 1799/1)
  75. ---------- Bartłomiej x Kapeć Marianna (Bełżyce 1831/16)
  76. ---------- Bartłomiej x Kawka Katarzyna (Kiczki 1804/1)
  77. ---------- Franciszek Jan x Domjahn Gertruda (Grabowo kościerskie 1940/4)
  78. ---------- Franciszka x Osiak Tomasz (Górzno k. Garwolina 1864/37)
  79. ---------- Helena x Lis Stanisław (Górzno k. Garwolina 1944/6)
  80. ---------- Jakub x Wielądek Katarzyna (Pniewnik 1814/7)
  81. Szczesny Jan x Lipiński Michalina (Buczek 1874/10)
  82. Szczęsny Jan x Pustułka Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1834/4)
  83. ---------- Jerzy x Matryba Teresa (Górzno k. Garwolina 1979/8)
  84. ---------- Józef x Ziętal Marianna (Skórkowice 1873/29)
  85. ---------- Katarzyna x Grodzki Stanisław (Pniewnik 1838/9)
  86. ---------- Katarzyna x Żygulski Maciej (Kraków - Mariacka 1815/61)
  87. ---------- Kazimierz x Kowalewski Antonina (Wiżajny 1866/7)
  88. ---------- Kazimierz x Salamończyk Teodozja (Górzno k. Garwolina 1979/3)
  89. Szczesny Kunegunda x Słupski Ignacy (Czermno 1848/17)
  90. ---------- Leon x Barzowski Cecylia (Grabowo kościerskie 1938/12)
  91. ---------- Maciej x Krajewski Ewa (Buczek 1873/19)
  92. ---------- Małgorzata x Głowiński Jakub (Gniew 1760/29)
  93. Szczęsny Marianna x Bielecki Paweł (Bełżyce 1835/28)
  94. ---------- Marianna x Diaszkiewicz Wojciech (Kiczki 1806/4)
  95. ---------- Marianna x Lis Władysław (Górzno k. Garwolina 1934/39)
  96. ---------- Marianna x Łubiec Piotr (Bełżyce 1834/8)
  97. ---------- Marianna x Olczyk Józef (Jeżów 1819/20)
  98. ---------- Marianna x Romańczyk Jan (Jelonki 1865/28)
  99. ---------- Mikołaj x Woch Antonina (Lgota Wielka 1865/4)
  100. ---------- Rozalia x Jankowski Wojciech (Kiczki 1809/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne