Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szafrański (wyników 181):

  1. Szabatowicz Mikołaj x Orlop Marianna (Hrubieszów 1820/16)
  2. Szabela Ewa x Pazdej Jan (Mileszki 1850/6)
  3. ---------- Kazimierz x Drożdż Tekla (Mileszki 1861/26)
  4. ---------- Kazimierz x Koniszek Magdalena (Mileszki 1849/24)
  5. ---------- Rozalia x Suchert Józef (Mileszki 1855/24)
  6. Szabeliński Aniela x Zagozda Józef (Turek 1892/79)
  7. Szabelka Kazimierz x Fabian Katarzyna (Końskowola 1654/46)
  8. Szabelkiewicz Katarzyna x Kręp Józef (Wieniec 1800/409)
  9. ---------- Kazimierz x Lewandowski Katarzyna (Wieniec 1791/313)
  10. Szabelkowicz Jan x Kurzawianka Zofia (Wieniec 1803/449)
  11. Szabelkowski Katarzyna x Wawiorkiewicz Maciej (Kazimierz Biskupi 1843/24)
  12. Szabelski Aniela x Wapniarski Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1827/5)
  13. ---------- Bazyli x Urbański Agnieszka Marianna (Kraków - Mariacka 1816/68)
  14. ---------- Jakub x Capała Marlena (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1867/3)
  15. ---------- Jan x Baranoski Józefa (Czermno 1849/4)
  16. ---------- Jan x Florkowicz Agnieszka (Kraków - Mariacka 1820/56)
  17. ---------- Józefa x Kurpias Ignacy (Czermno 1849/3)
  18. ---------- Mateusz x Kwieciński Józefata (Czermno 1848/7)
  19. ---------- Michał x Wujtucki Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1830/10)
  20. ---------- Michalina x Zapaczyński Lucjan Antoni (Kazimierz Biskupi 1819/4)
  21. Szabik Salomea x Grochal Stanisław (Siercza, par. Wieliczka 1820/6)
  22. Szabilski Kunegunda x Marchwicki Marcin (Kraków - Mariacka 1818/7)
  23. Szabl Magdalena x Krawczyk Jakub (Końskowola 1666/5)
  24. Szabla Agata x Niziorski Kazimierz (Książnice Wielkie 1865/2)
  25. Szabła Agnieszka x Chabros Szymon (Końskowola 1646/11)
  26. Szabla Agnieszka x Kapusta Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1851/1)
  27. ---------- Agnieszka x Piotrowski Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1898/1)
  28. ---------- Agnieszka x Zychowicz Wojciech (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1858/2)
  29. Szabła Anna x Mazorek Andrzej (Końskowola 1647/7)
  30. Szabla Anna x Moskwa Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1875/1)
  31. ---------- Antoni x Jędrzejowski Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1884/3)
  32. ---------- Antoni x Kozak Magdalena (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1804/1)
  33. ---------- Antoni x Lipa Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1904/2)
  34. ---------- Antonina x Lulkowski Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1868/3)
  35. ---------- Apolonia x Frąk Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1845/1)
  36. ---------- Ewa x Dudek Stanisław (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1817/2)
  37. ---------- Feliks x Domagała Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1834/2)
  38. ---------- Franciszka x Kozak Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1859/1)
  39. ---------- Franciszka x Marek Maciej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1822/1)
  40. ---------- Jadwiga x Kunecki Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1878/1)
  41. Szabła Jadwiga x Lewtak Walenty (Końskowola 1688/19)
  42. Szabla Jan x Piotrowski Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1899/2)
  43. ---------- Jan x Piróg Wiktoria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/29)
  44. ---------- Joanna x Piekarski Maciej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1879/2)
  45. ---------- Józef x Borowiecki Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1904/1)
  46. ---------- Józef x Kunecki Antonina (Pierzchnica: wieś Gumienice 1879/2)
  47. ---------- Katarzyna x Gardjan Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1891/4)
  48. ---------- Katarzyna x Gardjan Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1891/5)
  49. ---------- Łucja x Bęben Jakub (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1829/3)
  50. ---------- Łukasz x Moskwa Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1842/2)
  51. ---------- Maciej x Dudek Ludwika (Pierzchnica: wieś Szczecno 1883/8)
  52. ---------- Magdalena x Zawłocki Mikołaj (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1785/8)
  53. ---------- Marcin x Kapusta Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1844/2)
  54. ---------- Marianna x Długosz Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1895/6)
  55. ---------- Marianna x Długosz Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/9)
  56. ---------- Marianna x Gardjan Maciej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1860/1)
  57. ---------- Marianna x Kapusta Mikołaj (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1888/4)
  58. ---------- Mateusz x Miszczyk Ewa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1846/3)
  59. ---------- Mateusz x Sułkowicz Agnieszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1850/2)
  60. ---------- Piotr x Bryk Katarzyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1832/7)
  61. ---------- Piotr x Piotrowski Magdalena (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1834/1)
  62. ---------- Piotr x Wielgus Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1851/1)
  63. ---------- Stanisław x Nowak Zofia (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1864/3)
  64. ---------- Tomasz x Kamizela Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/16)
  65. ---------- Zofia x Sułkowski Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/3)
  66. ---------- Zofia x Zaród Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/6)
  67. ---------- Zofia x Zychowicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1818/1)
  68. Szableski Urban x Łagudka Tekla (Kościelec pow. kaliski 1811/6)
  69. Szablewicz Bernard x Hołownia Ewa (Łabunowo 1783/5)
  70. Szablewski Agnieszka x Gatkowski Franciszek (Gniew 1854/32)
  71. ---------- Jan x Ściesiński Marianna (Raciąż 1932/11)
  72. ---------- Katarzyna x Schulz Józef (Raciąż 1773/7)
  73. ---------- Konrad x Dulek Stefania (Raciąż 1928/17)
  74. Szablic Kazimierz x Kosczarz Agnieszka (Końskowola 1660/5)
  75. Szablicki Marianna Eleonora x Czartoryski Damazy (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/139)
  76. Szablina Regina x Sielazek Grzegorz (Końskowola 1657/6)
  77. Szablisty Krzysztof x Szelogowski Katarzyna (Serokomla 1812/2)
  78. ---------- Michał x Szymanek Marianna (Serokomla 1818/5)
  79. ---------- Sebastian x N. Rozalia (Serokomla 1818/6)
  80. Szablowski Antonina x Białobrodek Jan (Borzykowa 1865/31)
  81. ---------- Dominik x Sadkoski Wiktoria (Koprzywnica 1868/27)
  82. Szabłowski Katarzyna x Sliwiński (Śliwa) Jan (Kraków - Mariacka 1842/41)
  83. ---------- Łukasz x Mielcarkowicz Elżbieta (Jeżów 1821/23)
  84. Szabow Ryfka x Eisik Szmul (Hrubieszów 1811/49)
  85. Szabowski Wojciech x Wielkasiewski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1866/19)
  86. Szabszowicz Wolf x Herzkiewicz Kyflia (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/11)
  87. Szafa Zofia x Orkisz Grzegorz (Gnojno 1752/24)
  88. Szafarczyk Piotr x Zwoliński Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/9)
  89. Szafarewicz Edmund x Różek Barbara (Raciąż 1978/16)
  90. Szafarski Wawrzyniec x Pawlik Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1818/6)
  91. Szafarz Antoni x Maciejewski Anna (Turek 1889/45)
  92. Szafft Wanda x Knapkiewicz Andrzej (Turek 1889/72)
  93. Szafierski Małgorzata x Siekliński Wojciech (Małoszów 1840/1)
  94. Szafiński Ewa x Adamow Szymon (Białobrzegi 1846/2)
  95. ---------- Jadwiga x Rużycki Michał (Kazimierz Biskupi 1895/25)
  96. ---------- Tomasz x Madej Franciszka (Kraków - św. Anna 1813/5)
  97. ---------- Wojciech x Klimek Marianna (Kazimierz Biskupi 1893/34)
  98. ---------- Wojciech x Nijakowski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1857/56)
  99. Szafirkiewicz Helena x Zankowski Jakub (Pniewnik 1783/261)
  100. Szafkowski Adam x Malejczyk Teofila (Pniewnik 1881/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne