Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szadzikowski (wyników 34):

  1. Szacerz Janina x Sikora Jan (Górzno k. Garwolina 1954/18)
  2. Szach Agnieszka x Król Mateusz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/28)
  3. ---------- Agnieszka x Węgroski Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/22)
  4. ---------- Jan x Tapan Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1831/1)
  5. ---------- Tadeusz x Piskorski Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/2)
  6. ---------- Teresa x Wróblewski Józef (Pierzchnica: wieś Szczecno 1858/6)
  7. Szacherowicz Bayla x Lewkowicz Mojżesz (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/26)
  8. Szachnowicz Lejzor x Janklowicz Złata (Koprzywnica 1821/21)
  9. Szachogłuchowicz Marianna x Opasiak Jakub (Luszyn 1845/2)
  10. Szachowski Tomasz x Urbankowski Józefa (Wąsosze k. Konina 1834/3)
  11. Szaciewic Tobiasz x Lejbowicz Bryna (Pniewnik 1820/14)
  12. Szadziak Anna x Wender Wincenty (Łoniów 1873/23)
  13. Szadzik Barbara x Zarębski Wojciech (Jeżów 1811/14)
  14. Szadzikowski Maciej x Rudzienski Marianna (Gniew 1764/13)
  15. Szagrzak Teodora x Hejduk Józef (Okrzeja 1845/1)
  16. Szajek Franciszek x Sobański Julianna (Wierzeja, USC 1884/4)
  17. Szajka Agnieszka x Ptak Cyprian (Górzno k. Garwolina 1799/9)
  18. Szajszak Anastazja x Lewandowski Mikołaj (Luszyn 1846/2)
  19. Szak Katarzyna x Biernać Wojciech Adam (Mileszki 1849/26)
  20. Szakiewicz Jan x Smitt Marianna (Hrubieszów 1869/38)
  21. ---------- Jan x Szmitt Marianna (Hrubieszów 1863/48)
  22. Szakowski Anna x Kurriya Wawrzyniec (Gniew 1837/25)
  23. ---------- Gertruda x Lewandowski Paweł (Gniew 1936/35)
  24. ---------- Jan x Stawicki Franciszka (Gniew 1856/62)
  25. ---------- Józef x Sprudowski Katarzyna (Gniew 1849/93)
  26. ---------- Marcin x Klka Katarzyna (Gniew 1848/40)
  27. ---------- Regina x Gerszewski Józef (Gniew 1780/24)
  28. Szakuła Irena x Szmit Rajnold (Gniew 1964/26)
  29. ---------- Józef x Dąbrowski Maria (Gniew 1948/39)
  30. Szaniawska Michał x Koter Marianna (Gniew 1761/7)
  31. Szasi Jadwiga x Woydzik Piotr (Końskowola 1646/12)
  32. Szastewicz Emilia x Rożycki Samuel (Kraków - Mariacka 1817/29)
  33. Szaydzinski Wiktoria x Pielarczyk Maciej (Kazimierz Biskupi 1825/18)
  34. Szazała Szymon x Żoczyński Marcjanna (Luszyn 1860/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne