Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szadkowski (wyników 260):

  1. Szad(t)kowski Franciszek x Chachulski Anna (Dmenin 1889/26)
  2. ---------- Józefa x Sobański Roman Szczepan (Dmenin 1890/3)
  3. ---------- Marianna x Kubicz Paweł (Dmenin 1891/11)
  4. ---------- Wojciech x Kowalczyk Eleonora Julianna (Dmenin 1889/27)
  5. Szada Zofia x Wójcik Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1944/12)
  6. Szadakierski Gabryel x Ostrowski Helena (Raciążek 1797/1)
  7. Szade Franciszek x Kaźmierek Petronela (Turek 1893/60)
  8. Szadek Marianna x Szefleski Mateusz (Budziszewice 1864/7)
  9. Szaderski Elżbieta x Razowski Tomasz (Kraków - św. Salwator 1850/17)
  10. ---------- Marianna x Nendzyński Michał (Mikstat 1835/3)
  11. Szadkiewicz Małgorzata x Morga Mikołaj (Mikstat 1837/2)
  12. ---------- Marianna x Orzechowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1836/43)
  13. Szadkoski Franciszek x Adaszeski Agnieszka (Łomna 1887/5)
  14. ---------- Józefa x Królak Jan (Łomna 1890/35)
  15. ---------- Marcin x Jesionek Rozalia (Łomna 1887/16)
  16. Szadkowski Agnieszka x Kępa Walenty (Dmenin 1863/1)
  17. ---------- Andrzej x Irek Anna (Łomna 1892/28)
  18. ---------- Andrzej x Stefańczyk Anna (Dmenin 1875/17)
  19. ---------- Antonina x Jaworski Ignacy (Żelazna 1877/21)
  20. ---------- Franciszek x Irek Józefa (Łomna 1894/23)
  21. ---------- Franciszek x Sobański Teofila (Dmenin 1852/2)
  22. ---------- Franciszka x Olborski Ludwik (Dmenin 1872/7)
  23. ---------- Izydor x Ługowski Marianna (Wieniec 1791/307)
  24. ---------- Jakub x Kimla Konstancja (Dmenin 1883/6)
  25. ---------- Józef x Owczarek Franciszka (Grocholice 1886/44)
  26. ---------- Józef x Rusaj Katarzyna (Dmenin 1820/7)
  27. ---------- Józef x Suczyłło Eleonora (Łomna 1895/18)
  28. ---------- Katarzyna x Adamczyk Jan (Żelazna 1875/15)
  29. ---------- Ludwika x Kowalski Franciszek (Dmenin 1883/7)
  30. ---------- Małgorzata x Jaworski Wincenty (Hrubieszów 1830/8)
  31. ---------- Marianna x Janiszewski Ignacy (Kraków - Boże Ciało 1830/1)
  32. ---------- Marianna x Kowalczyk Jakub (Dmenin 1847/14)
  33. ---------- Mateusz x Majchrzak Małgorzata (Dmenin 1844/13)
  34. ---------- Paulina Franciszka x Krajewski Wincenty Paweł (Luszyn 1847/0)
  35. ---------- Szymon x Dunayski Marianna (Gniew 1826/35)
  36. ---------- Walenty x Bardziński Antonina (Charłupia Mała 1872/1)
  37. ---------- Walenty x Błachowicz Walentyna (Dmenin 1790/11)
  38. ---------- Walenty x Malczyk Franciszka (Dmenin 1852/14)
  39. ---------- Wiktoria x Dymczak Władysław (Dmenin 1888/6)
  40. ---------- Wojciech x Błaszko[w]ski Marianna (Dmenin 1790/7)
  41. ---------- Zofia x Błachowicz Piotr (Dmenin 1797/8)
  42. Szadlaczek Paweł x Dostatek Marianna (Zielonki 1824/21)
  43. Szadokierski Karol x Kozłowski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1809/5)
  44. ---------- Paweł x Wielobicki Jadwiga (Wieniec 1788/266)
  45. Szadowski Barbara x Wysocki Adolf (Gniew 1801/25)
  46. ---------- Piotr x _ns_nka Marianna (Gniew 1801/17)
  47. Szadurski Małgorzata x Guz Marcin (Surhów 1869/5)
  48. ---------- Stanisław x Duch Marianna (Surhów 1864/1)
  49. Szady Agnieszka x Ignaczewski Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/28)
  50. ---------- Bolesław x Siekierska Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1930/23)
  51. ---------- Józef x Anioł Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1928/14)
  52. ---------- Stefan x Żyła Michalina (Niekrasów Świętokrzyski 1936/39)
  53. Szajder Jan x Księżak Leonarda (Turek 1890/41)
  54. Szal Ewa Paulina x P... Michał (Turek 1891/46)
  55. ---------- Marianna x Wawrzyniuk Wincenty (Hrubieszów 1858/19)
  56. Szala Andrzej x Kiełb Marianna (Kraszewice 1891/39)
  57. Szała Ewa x Kowalik Stanisław (Końskowola 1666/10)
  58. Szala Jan x Salamon Marianna (Kraszewice 1892/21)
  59. ---------- Józefa x Piegoński Jan (Kraszewice 1889/44)
  60. ---------- Marianna x Łuszkiewicz Wawrzyniec (Kraszewice 1891/38)
  61. ---------- Marianna x Skiba Marcin (Kraszewice 1892/22)
  62. ---------- Wawrzyniec x Kiełtyka Anna (Kraszewice 1889/21)
  63. ---------- Wiktoria x Koczor Michał (Kraszewice 1890/12)
  64. Szałaciński Katarzyna x Woszczyk Jan (Grocholice 1880/65)
  65. Szałacki Joanna x Rakowski Norbert (Ludzisko 1827/0)
  66. ---------- Marianna x Staszak Wawrzyniec (Ludzisko 1837/0)
  67. Szałaczonki Marianna x Kowalski Tomasz (Raciążek 1796/2)
  68. Szalań Ewa x Molenda Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1827/55)
  69. Szałański Agata x Kacprzak Adam (Czermno 1853/6)
  70. ---------- Marianna x Gadomski Piotr (Pniewnik 1853/15)
  71. ---------- Marianna x Karolak Piotr (Czermno 1854/4)
  72. ---------- Marianna x Orysiak Walenty (Czermno 1855/8)
  73. ---------- Teofila x Janicki Michał (Czermno 1865/2)
  74. Szałapski Marianna x Zieliński Szymon (Łoniów 1842/1)
  75. ---------- Rozalia x Nowak Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1840/18)
  76. ---------- Teresa x Groźniak Wojciech (Łoniów 1835/3)
  77. Szałas Marianna x Kwaśniewski Walenty (Kościelec pow. kaliski 1852/19)
  78. ---------- Mateusz x Zelwis Magdalena (Łabunowo 1793/3)
  79. Szałat Mateusz x Barkoszczyk Barbara (Kościelec pow. kaliski 1837/1)
  80. Szalata Petronela x Jarząbik Jan (Kościelec pow. kaliski 1842/5)
  81. Szalatka Jan x Kaminska Marianna (Wąsosze k. Konina 1833/9)
  82. Szalawc Katarzyna x Woydzik Piotr (Końskowola 1653/51)
  83. Szalbowski Ewa x Kubacki Maciej (Barłożno 1759/4)
  84. Szalczewski Franciszka x Rulewski Juliusz (Gniew 1922/9)
  85. ---------- Józef Kazimierz x Ćwilchiński Wanda Stefania (Gniew 1967/34)
  86. ---------- Marianna x Manikowski Jan (Gniew 1905/8)
  87. Szalczyk Katarzyna x Pakuła Jan (Wierzeja, USC 1884/24)
  88. Szałdrzyński Kazimierz x Niedzielski Katarzyna (Raciążek 1776/3)
  89. Szałecki Agnieszka x Dryański Jakub (Kazimierz Biskupi 1843/12)
  90. ---------- Antoni x Mochler Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1865/39)
  91. ---------- Antonina x Jankowski Władysław (Kazimierz Biskupi 1921/48)
  92. ---------- Dominik x Dławichowski Helena (Kazimierz Biskupi 1924/1)
  93. ---------- Eleonora x Majerowicz Stanisław (Kazimierz Biskupi 1897/37)
  94. ---------- Elżbieta x Szymański Jan (Kazimierz Biskupi 1836/35)
  95. ---------- Feliks x Dryjański Marianna (Kazimierz Biskupi 1928/23)
  96. ---------- Franciszek x Lewandowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1905/15)
  97. ---------- Franciszka x Pomorski Józef (Kazimierz Biskupi 1825/10)
  98. ---------- Franciszka x Smurawski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1857/3)
  99. ---------- Józef x Nawierkiewicz Michalina (Kazimierz Biskupi 1841/5)
  100. ---------- Karolina x Kataryński Jan Nepomucen (Kazimierz Biskupi 1819/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne