Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Susuł (wyników 118):

  1. Susak Zuzanna x Pieprz Marcin (Skała 1801/3)
  2. Susał Marianna x Majdra Jan (Zielonki 1827/19)
  3. Susek Adam x Capała Ewa (Końskowola 1653/9)
  4. ---------- Antoni x Osial Teresa (Okrzeja 1862/14)
  5. ---------- Jakub x Białoć Anna (Końskowola 1672/12)
  6. ---------- Jan x Polak Agnieszka (Końskowola 1651/19)
  7. ---------- Szymon x Kuba Regina (Końskowola 1664/4)
  8. Susiak Regina x Dudzik Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1818/48)
  9. Susicki Bronisław x Dryański Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1904/15)
  10. ---------- Bronisława x Dryański Józef (Kazimierz Biskupi 1901/16)
  11. ---------- Franciszka x Cichocki Tomasz (Kazimierz Biskupi 1890/12)
  12. ---------- Jakób x Zieliński Antonina (Kazimierz Biskupi 1898/32)
  13. ---------- Jan x Wapniarski Helena (Kazimierz Biskupi 1927/32)
  14. ---------- Janina x Przybylski Józef (Kazimierz Biskupi 1919/52)
  15. ---------- Józef x Bogdański Barbara (Kazimierz Biskupi 1862/11)
  16. ---------- Józef x Pawłowski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1850/12)
  17. ---------- Józefa x Podgórski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1891/21)
  18. ---------- Julianna x Dławichowski Wacław (Kazimierz Biskupi 1896/11)
  19. ---------- Ludwik x Szczuniewicz Adamina (Kazimierz Biskupi 1864/7)
  20. ---------- Ludwik x Żołnierkiewicz Konstancja (Kazimierz Biskupi 1862/14)
  21. ---------- Maciej x Młodziński Cecylia (Kazimierz Biskupi 1840/15)
  22. ---------- Maciej x Westfal Michalina (Kazimierz Biskupi 1851/14)
  23. ---------- Małgorzata x Janik Tomasz (Kazimierz Biskupi 1835/4)
  24. ---------- Marianna x Dunaj Sylwester (Kazimierz Biskupi 1918/20)
  25. ---------- Michał x Martynowicz Adamina (Kazimierz Biskupi 1897/20)
  26. ---------- Michalina x Nowicki Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1928/26)
  27. ---------- Paweł x Kaute Konstancja (Kazimierz Biskupi 1854/2)
  28. ---------- Stanisław x Maciejeski Anastazja (Kazimierz Biskupi 1830/17)
  29. ---------- Stanisław x Niemczewski Marianna (Kazimierz Biskupi 1924/55)
  30. ---------- Stanisław x Szczepański Marianna (Kazimierz Biskupi 1924/34)
  31. ---------- Wacław x Muszyński Adamina (Kazimierz Biskupi 1905/6)
  32. ---------- Walerya x Rzepniak Józef (Kazimierz Biskupi 1907/23)
  33. ---------- Władysław x Dryański Józefa (Kazimierz Biskupi 1901/10)
  34. Susik Wiktoria x Rajtar Walenty (Kraków - św. Krzyż 1818/4)
  35. Susiński Weronika x Podlas Franciszek (Kazimierz Biskupi 1843/14)
  36. Susk Agnieszka x Gieszkowic Sebastian (Końskowola 1657/26)
  37. ---------- Agnieszka x Pa...nieczytelnie Maciej (Końskowola 1657/41)
  38. ---------- Dorota x Byczek Stanisław (Końskowola 1662/6)
  39. ---------- Dorota x Capała Szymon (Końskowola 1654/42)
  40. ---------- Dorota x Gołek Maciej (Końskowola 1646/24)
  41. ---------- Jadwiga x Sielązek Tomasz (Końskowola 1649/13)
  42. ---------- Katarzyna x Somorek Stanisław (Końskowola 1650/15)
  43. ---------- Katarzyna x Szydłowski Wojciech (Końskowola 1652/17)
  44. ---------- Katarzyna x Wosczek Tomasz (Końskowola 1666/11)
  45. ---------- Marianna x Kosiorek Walenty (Końskowola 1652/1)
  46. ---------- Marianna x Pawłowski Krzysztof (Końskowola 1649/21)
  47. ---------- Marianna x Zuczek Jan (Końskowola 1655/10)
  48. ---------- Regina x Jasiocha Wawrzyniec (Końskowola 1678/7)
  49. Suska Andrzej x Podedworny Marianna (Jelonki 1858/36)
  50. ---------- Ignacy x Domański Eleonora (Klimontów 1861/10)
  51. ---------- Jan x Suszczański Julianna (Klimontów 1819/119)
  52. ---------- Piotr x Drynia Julianna (Chlewiska 1837/18)
  53. Suskiewicz Brygida x Wnyk Ignacy (Brzeziny 1775/1727)
  54. Susłowski Antonina x Ratayczyk Roch (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/4)
  55. Susół Maciej x Michalik Małgorzata (Kraków - Mariacka 1842/30)
  56. Susoł Maciej x Trąbka Marianna (Kraków - Mariacka 1815/20)
  57. ---------- Marcin x Partyka Marianna Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1820/32)
  58. ---------- Tomasz x Nowacki Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1823/13)
  59. Sussoł Teresa x Kotz Jan (Kraków - Mariacka 1833/125)
  60. Susterk Regina x Wstęgtnik Jan (Końskowola 1672/7)
  61. Sustr Marianna x Mokwinski Jan (Gniew 1821/28)
  62. Susuł Adam x Fiałkowski Zofia (Kraków - Mariacka 1823/37)
  63. ---------- Anna x Gajoch Ignacy (Kraków - św. Mikołaj 1842/9)
  64. ---------- Franciszek x Mikuł Anna (Kraków - Mariacka 1846/53)
  65. ---------- Franciszka x Kumela Norbert (Kraków - św. Mikołaj 1827/23)
  66. ---------- Grzegorz x Kraj Apolonia (Kraków - Mariacka 1832/71)
  67. ---------- Helena x Grabczak Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1849/36)
  68. ---------- Izydor x Kozubg Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1834/19)
  69. ---------- Jan x Grabowski Apolonia (Kraków - św. Mikołaj 1829/4)
  70. ---------- Jan x Perlik Anna (Kraków - św. Mikołaj 1851/1)
  71. ---------- Joanna x Fras Jan (Kraków - św. Mikołaj 1843/26)
  72. ---------- Józef x Rajek Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1825/25)
  73. ---------- Katarzyna x Kozina Bartłomiej (Kraków - św. Mikołaj 1826/21)
  74. ---------- Katarzyna x Szarawara Szczepan (Kraków - św. Mikołaj 1852/7)
  75. ---------- Maciej x Bębenek Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1839/10)
  76. ---------- Marianna x Hacuś Antoni (Kraków - św. Szczepan 1848/35)
  77. ---------- Michał x Woźniacki Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1833/2)
  78. ---------- Mikołaj x Ziębiński Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1829/17)
  79. ---------- Piotr x Kraj Katarzyna (Kraków - Mariacka 1831/11)
  80. ---------- Regina x Brożek Jan (Kraków - św. Mikołaj 1833/33)
  81. ---------- Rozalia x Haber Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1849/35)
  82. ---------- Salomea x Longa Józef (Kraków - św. Mikołaj 1847/25)
  83. ---------- Sebastian x Halba Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1828/31)
  84. ---------- Stanisław x Burak Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1832/33)
  85. ---------- Tomasz x Krawczyk Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1846/5)
  86. ---------- Tomasz x Longa Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1838/11)
  87. ---------- Zofia x Płaszowski Fabian (Kraków - św. Mikołaj 1848/20)
  88. Suszcz Ewa x Kaliński Krzysztof (Podlesie 1699/2)
  89. ---------- Gertruda x Frukaczyk Piotr (Podlesie 1746/2)
  90. ---------- Jadwiga x Wnuczek Antoni (Podlesie 1789/6)
  91. ---------- Magdalena x Pietruszowski Augustyn (Podlesie 1785/3)
  92. ---------- Marianna x Bratosik Gabriel (Podlesie 1789/8)
  93. ---------- Marianna x Machowiecki Wawrzyniec (Podlesie 1804/2)
  94. ---------- Marianna x Smolarczyk Maciej (Podlesie 1740/3)
  95. Suszczak Andrzej x Frukacz Jadwiga (Podlesie 1793/8)
  96. ---------- Helena x Grzywna Stanisław (Podlesie 1767/1)
  97. Suszczański Julianna x Suska Jan (Klimontów 1819/119)
  98. ---------- Łucja x Maychrowski Tomasz (Klimontów 1825/22)
  99. Suszczyk Jan x Charasny Barbara (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/4)
  100. ---------- Marianna x Drzazga Jan (Połaniec 1861/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne