Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sulisz (wyników 358):

  1. Sul Sara x Majrowa Szlama (Klimontów 1821/109)
  2. Sula Katarzyna x Krasowski Michał (Surhów 1869/7)
  3. Sulak Barbara x Woźniak Henryk (Górzno k. Garwolina 1966/30)
  4. ---------- Jan x Szwed Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1953/23)
  5. ---------- Józef x Banaszak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1927/39)
  6. ---------- Stanisława x Staros Adolf (Górzno k. Garwolina 1955/25)
  7. Sulc Adam x Jabor Marianna (Lgota Wielka 1829/16)
  8. Sulczyk Mateusz x Wojdal Jadwiga (Brzeziny 1794/22)
  9. Sulecki Ignacy x Orgaski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1870/5)
  10. Sulęcki Jan x Korzeb Katarzyna (Brok 1825/37)
  11. ---------- Jan x Zadrożny Franciszka (Brok 1834/25)
  12. Sulecki Marceli x Dombrowski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1836/15)
  13. Sulęcki Marcin x Kuśpiel Marianna (Brok 1820/4)
  14. Sulecki Piotr x Tatarkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1843/13)
  15. Sulej Antonina x Krysztoforski Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/35)
  16. ---------- Franciszek x Bogusz Katarzyna (Okrzeja 1859/28)
  17. ---------- Katarzyna x Kowal (Błaszczyk) Roch (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/16)
  18. ---------- Paweł x Rosiak Marianna (Turek 1893/118)
  19. Suleja Marcin x Kobiela Wiktoria (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/16)
  20. Sulejczak Paweł x Jędrych Elżbieta (Okrzeja 1856/5)
  21. Sulejek Marianna x Ruszak Jakub (Kościelec pow. kaliski 1836/6)
  22. Sulek Bartłomiej x Prusak Marianna (Brok 1821/8)
  23. Suleński Małgorzata x Idzik Łukasz (Kraków - św. Krzyż 1833/22)
  24. Suleski Ignacy x Piasecki Anna (Papowo Toruńskie 1861/13)
  25. Sulewska Józefa x Podsiadły Szymon (Połaniec 1820/44)
  26. Sulewski Antonina x Thiel Józef (Stężyca 1882/12)
  27. ---------- Józefa x Zalewski Piotr (Dobrzejewice 1857/4)
  28. ---------- Leon x Muchowski Marianna (Grabowo kościerskie 1904/7)
  29. ---------- Marianna x Górski Antoni (Papowo Toruńskie 1798/6)
  30. ---------- Otylia x Literski Józef (Stężyca 1879/23)
  31. ---------- Weronika x Steinke Franciszek (Grabowo kościerskie 1905/1)
  32. Suli Filip x Drozd Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/5)
  33. ---------- Jakub x Kowalczyk Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/12)
  34. ---------- Józef x Skórski Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/4)
  35. ---------- Józef x Walaszek Rozalia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/5)
  36. ---------- Katarzyna x Kolenda Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/15)
  37. ---------- Szymon x Dzierżęga Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/20)
  38. ---------- Szymon x Kowal Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/11)
  39. ---------- Wojciech x Przybył Lucyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/15)
  40. Sulich Antoni x Gers Marianna (Pniewnik 1860/17)
  41. ---------- Jan x Rosołek Rozalia (Pniewnik 1878/4)
  42. ---------- Józef x Dubieński Zofia (Pniewnik 1798/71)
  43. ---------- Józefa x Podgórski Józef (Pniewnik 1865/3)
  44. ---------- Piotr x Darek Małgorzata (Pniewnik 1776/198)
  45. ---------- Stanisław x Balcerzak Marianna (Pniewnik 1849/17)
  46. ---------- Stanisław x Ciok Anna (Pniewnik 1849/1)
  47. ---------- Stanisław x Makowski Anna (Pniewnik 1870/21)
  48. Sulicki Adam x Staszczak Rozalia (Koprzywnica 1869/20)
  49. ---------- Agnieszka x Trela Jan (Koprzywnica 1849/51)
  50. ---------- Agnieszka x Zułnoski Kacper (Koprzywnica 1866/34)
  51. ---------- Andrzej x Bokwiak Helena (Koprzywnica 1847/31)
  52. ---------- Anna x Grębowiec Stanisław (Koprzywnica 1872/2)
  53. ---------- Elżbieta x Olszewski Bartłomiej (Koprzywnica 1822/19)
  54. ---------- Ewa x Koza Szczepan (Koprzywnica 1830/17)
  55. ---------- Franciszek x Skrzypczak Katarzyna (Koprzywnica 1821/24)
  56. ---------- Franciszek x Świstak Małgorzata (Koprzywnica 1844/41)
  57. ---------- Franciszka x Sabat Franciszek (Koprzywnica 1872/29)
  58. ---------- Helena x Grzegorczyk Jan (Koprzywnica 1857/12)
  59. ---------- Ignacy x Zbierada Anna (Koprzywnica 1865/38)
  60. ---------- Jakób x Głogowski Jadwiga (Koprzywnica 1855/27)
  61. ---------- Jakób x Heński Franciszka (Koprzywnica 1832/74)
  62. ---------- Jakób x Sadowa Marianna (Koprzywnica 1864/56)
  63. ---------- Jakub x Lindowski Anna (Koprzywnica 1827/44)
  64. ---------- Jan x Bartyzel Elżbieta (Koprzywnica 1831/25)
  65. ---------- Jan x Szczodrak Agnieszka (Koprzywnica 1820/34)
  66. ---------- Jan x Żak Gertruda (Koprzywnica 1865/43)
  67. ---------- Józef x Siuda Zofia (Koprzywnica 1821/27)
  68. ---------- Józef x Sołtyka Marianna (Koprzywnica 1853/27)
  69. ---------- Julianna x Skrzypczak Antoni (Koprzywnica 1850/29)
  70. ---------- Katarzyna x Żurek Wawrzyniec (Koprzywnica 1834/35)
  71. ---------- Maciej x Bokwiak Barbara (Koprzywnica 1812/27)
  72. ---------- Małgorzata x Kwasek Stanisław (Koprzywnica 1856/17)
  73. ---------- Marianna x Brzozowski Szymon (Koprzywnica 1872/42)
  74. ---------- Marianna x Ćwiertnia Szymon (Koprzywnica 1858/7)
  75. ---------- Marianna x Gach Antoni (Koprzywnica 1864/11)
  76. ---------- Marianna x Sado Stanisław (Koprzywnica 1858/43)
  77. ---------- Marianna x Żołnoski Jan (Koprzywnica 1856/48)
  78. ---------- Mateusz x Zbieracz Katarzyna (Koprzywnica 1857/47)
  79. ---------- Paweł x Cebula Marianna (Koprzywnica 1848/24)
  80. ---------- Piotr x Kwiecień Marianna (Koprzywnica 1839/43)
  81. ---------- Roch x Furmaniak Franciszka (Łoniów 1868/22)
  82. ---------- Szymon x Hendzel Franciszka (Łoniów 1848/25)
  83. ---------- Szymon x Krupa Zofia (Koprzywnica 1837/38)
  84. ---------- Tekla x Ładydo Franciszek (Koprzywnica 1826/19)
  85. ---------- Walenty x Bokwiak Katarzyna (Koprzywnica 1856/42)
  86. ---------- Walenty x Machała Marianna (Koprzywnica 1858/50)
  87. ---------- Wawrzyniec x Pawłoski Teresa (Koprzywnica 1863/33)
  88. Sulicz Agata x Brzozowski Paweł (Koprzywnica 1838/3)
  89. ---------- Agnieszka x Grysak Piotr (Koprzywnica 1824/16)
  90. Suliga Agata x Strzyżewski Feliks (Jeżów 1823/18)
  91. ---------- Agata x Widłak Jacek (Bebelno 1795/2)
  92. ---------- Andrzej x Jamroz Marianna (Bebelno 1877/6)
  93. ---------- Andrzej x Radzim Marianna (Bebelno 1849/6)
  94. ---------- Anna x Czernik Józef (Bebelno 1817/3)
  95. ---------- Anna x Policzkiewicz Józef (Bebelno 1893/20)
  96. ---------- Anna x Sękała Piotr (Bebelno 1826/12)
  97. ---------- Antoni x Pasternak Karolina (Kokanin 1873/2)
  98. ---------- Antoni x Stryiewski Katarzyna (Bebelno 1849/14)
  99. ---------- Barbara x Lelonek Jan (Bebelno 1813/10)
  100. ---------- Bartłomiej x Nowak Katarzyna (Bebelno 1872/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne