Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Suchomski (wyników 202):

  1. Sucahński Błażej x Pystoski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1831/38)
  2. Sucha Zofia x Stawiarczyk Bartłomiej (Gnojno 1753/16)
  3. Suchan Agata x Sobotka Jakub (Domosławice, wieś Domosławice 1872/1)
  4. ---------- Agnieszka x Porębski Michał (Kraków - św. Salwator 1812/13)
  5. ---------- Maria x Marecik Paweł (Domosławice, wieś Domosławice 1904/2)
  6. ---------- Michał x Karecki Rozalia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1885/1)
  7. ---------- Piotr x Niewola Petronela (Domosławice, wieś Domosławice 1873/6)
  8. ---------- Stanisław x Makuch Marianna (Dmenin 1859/8)
  9. Suchań Wojciech x Stępień Marianna (Dmenin 1865/38)
  10. Suchanek Anna x Palfini Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1835/36)
  11. ---------- Anna x Pietrzyk Marcin Leopold (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1837/3)
  12. ---------- Józefa x Warych Szczepan (Skórkowice 1872/21)
  13. Suchanowski Sebestian x Bilski Apolonia (Kraków - św. Anna 1833/27)
  14. Suchański Piotr x Kapusta Marianna (Gnojno 1815/15)
  15. Suchar Franciszka x Jędrasik Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/3)
  16. ---------- Jan x Grabarczyk Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/5)
  17. ---------- Kasper x Wichrząka Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/8)
  18. Sucharski Barbara x Jurzak Stanisław (Raciąż 1976/8)
  19. ---------- Błażej x Bukowski Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1832/4)
  20. ---------- Błażej x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/71)
  21. ---------- Danuta x Zimny Jerzy (Raciąż 1971/3)
  22. ---------- Franciszek x Biały Barbara (Gnojno 1814/25)
  23. ---------- Helena x Longa Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1816/1)
  24. ---------- Jan x Kręcki Wanda (Raciąż 1946/8)
  25. ---------- Józefa x Cieszyński Józef (Działoszyce 1888/20)
  26. ---------- Michał x Sypniewski Urszula (Kazimierz Biskupi 1847/10)
  27. ---------- Stanisław x Lubański Marta (Kazimierz Biskupi 1927/37)
  28. ---------- Teresa x Ziernicki Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1822/22)
  29. ---------- Wawrzyniec x Bąk Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/6)
  30. ---------- Wojciech x Szczuka Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1819/8)
  31. Sucharzewski Jan x Pawł Apolonia (Wieniec 1785/230)
  32. ---------- Katarzyna x Doyka Kazimierz (Łoniów 1843/27)
  33. Suchcicki Damazy x Urbanik Antonina (Jelonki 1864/16)
  34. Suchciński Wawrzyniec x Borowski Julianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/20)
  35. Suchczyński Ewa x Adamek Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/11)
  36. Suchecki Andrzej x Walenda Marianna (Górzno k. Garwolina 1883/8)
  37. ---------- Aniela x Rażniewski Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/27)
  38. ---------- Aniela x Robiński Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/1)
  39. ---------- Bruno Andrzej x Łuniewski Anna Marianna (Gnojno 1849/63)
  40. ---------- Bruno Andrzej x Łuniewski Karolina (Gnojno 1863/19)
  41. ---------- Felicjan Antoni x Nitkowski Róża Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/221)
  42. ---------- Franciszek x Mroczek Katarzyna (Działoszyce 1886/22)
  43. ---------- Henryk x Szkoda Anstryda (Gniew 1964/24)
  44. ---------- Jan x Szydłowski Magdalena (Działoszyce 1888/26)
  45. ---------- Jan x Trembecki Ewa (Rakoszyn 1822/2)
  46. ---------- Jędrzej x Woltal Honorata (Działoszyce 1861/14)
  47. ---------- Józef x Godiszewski Anna (Gniew 1845/45)
  48. ---------- Józef x Molenda Józefa (Gródek 1893/16)
  49. ---------- Katarzyna x Ornat Paweł (Górzno k. Garwolina 1862/13)
  50. ---------- Katarzyna x Walenda Andrzej (Górzno k. Garwolina 1868/4)
  51. ---------- Magdalena Bona x Rzewuski August (Mileszki 1857/20)
  52. ---------- Marcjanna x Chałuda Łukasz (Działoszyce 1889/31)
  53. ---------- Marianna x Boreczek Wojciech (Górzno k. Garwolina 1874/1)
  54. ---------- Marianna x Walenda Michał (Górzno k. Garwolina 1860/1)
  55. ---------- Marianna x Walenda Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1878/29)
  56. ---------- Mateusz x Sendaczka Elżbieta (Gniew 1821/36)
  57. ---------- Szczepan x Jastrzębski Jadwiga (Działoszyce 1867/21)
  58. ---------- Wiktoria x Wierzbicki Józef (Kraków - św. Krzyż 1829/4)
  59. Suchenek Marcjanna x Ciask Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1821/1)
  60. Suchenia Bronisława x Kosela Franciszek (Cisów 1944/4)
  61. Suchert Józef x Szabela Rozalia (Mileszki 1855/24)
  62. ---------- Władysław x Wantowski Agnieszka (Gniew 1909/36)
  63. Suchewicz Anna Rozalia x Kropidłowski Alojzy (Gniew 1923/19)
  64. ---------- Bartłomiej x Lazurowicz Katarzyna (Gniew 1826/34)
  65. ---------- Franciszek x N. Anna (Gniew 1868/11)
  66. ---------- Franciszek x Wolski Anna (Gniew 1810/26)
  67. ---------- Jan x Nagurski Katarzyna (Gniew 1829/20)
  68. ---------- Joanna x Liedke August (Gniew 1868/25)
  69. ---------- Joanna x Schmelzer Jan (Gniew 1858/61)
  70. ---------- Józef x Hag Dorota (Gniew 1781/13)
  71. ---------- Justyna x Makowski August (Gniew 1875/10)
  72. ---------- Ludwik x Mansk Marianna (Gniew 1832/53)
  73. Suchewitz Stanisław x Scholla Rozalia (Gniew 1897/38)
  74. Suchfabrykant Janas x Alabaster Fryma (Klimontów 1824/11)
  75. Suchidolski Kacper x Łopiński Łucja (Raciążek 1767/4)
  76. Suchociński Franciszka x Domagalski Sylwester (Kraków - św. Salwator 1837/41)
  77. ---------- Marianna x Zwolski Wincenty (Koprzywnica 1825/46)
  78. Suchocka Tekla x Wendel Maciej (Kazimierza Mała 1882/14)
  79. Suchocki Adam x Makowski Katarzyna (Pniewnik 1876/2)
  80. ---------- Andrzej x Adrianiak Ewa (Pniewnik 1836/8)
  81. ---------- Anna x Świętochowski Bartłomiej (Pniewnik 1775/176)
  82. ---------- Barbara x Chmielewski Franciszek (Pniewnik 1848/4)
  83. ---------- Błażej x Suliński Anna (Pniewnik 1831/1)
  84. ---------- Franciszka x Cyran Józef (Pniewnik 1822/8)
  85. ---------- Jan x Baran Marianna (Pniewnik 1871/5)
  86. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/92)
  87. ---------- Józef x Zieliński Antonina (Kraków - Mariacka 1835/92)
  88. ---------- Katarzyna x Rypczyński Adam (Pniewnik 1853/7)
  89. ---------- Szymon x Jaroszyński Zofia (Hrubieszów 1830/9)
  90. Suchodolak Franciszka x Banasiuk Mikołaj (Trzebieszów 1813/37)
  91. Suchodolski Błażej x Bartoszczyk Marianna (Kościelec pow. kaliski 1829/20)
  92. ---------- Elżbieta x Świętochowski Maciej (Pniewnik 1822/5)
  93. ---------- Ewa x Sobiecki Jan (Czermno 1839/10)
  94. ---------- Feliks x Sobiecki Józefa (Czermno 1836/12)
  95. ---------- Jadwiga x N. N. (Czemierniki 1814/37)
  96. ---------- Jędrzej x Pyc Łucja (Czemierniki 1811/20)
  97. ---------- Józef x Kiełpszanka Judyta (Łabunowo 1786/3)
  98. ---------- Józef x Sapiński Zuzanna (Czermno 1862/23)
  99. ---------- Józefa x Nieman Jan Gotfryd (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/150)
  100. ---------- Józefa x Serwach Józef (Czermno 1859/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne