Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sułkowicz (wyników 64):

  1. Suła Katarzyna x Dudek Maciej (Zakliczyn 1777/26)
  2. Sułczewski Tomasz x Nowacki Katarzyna (Kraków - Mariacka 1815/94)
  3. Sułek Jacenty x Świtowski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/12)
  4. ---------- Małgorzata x Kusek Józef (Kraków - św. Salwator 1812/65)
  5. ---------- Marianna x Lewandowski Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/16)
  6. Sułk Marianna x Walak Andrzej (Końskowola 1689/7)
  7. Sułkiewicz Marianna x Zaród Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/9)
  8. ---------- Salomea x Pachołkowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/9)
  9. Sułkoski Anna x Buczek Jacek (Kraków - św. Mikołaj 1825/16)
  10. Sułkowicz Agnieszka x Borek Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1864/1)
  11. ---------- Agnieszka x Szabla Mateusz (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1850/2)
  12. ---------- Agnieszka x Zawierucha Augustyn (Gnojno 1854/10)
  13. ---------- Antoni x Kuzia Jadwiga (Pierzchnica: wieś Gumienice 1844/6)
  14. ---------- Barbara x Stępień Jakub (Pierzchnica: wieś Gumienice 1845/2)
  15. ---------- Franciszek x Dziedzic Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1792/12)
  16. ---------- Jakub x Wielgus Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1841/3)
  17. ---------- Jan x Zawierucha Marianna (Gnojno 1858/37)
  18. ---------- Józef x Stawiarski Barbara (Pierzchnica: wieś Gumienice 1832/4)
  19. ---------- Justyna x Kuliński Jakub (Pierzchnica: wieś Gumienice 1836/2)
  20. ---------- Maciej x Kozera Magdalena (Pierzchnica: wieś Gumienice 1821/2)
  21. ---------- Małgorzata x Stępień Szymon (Pierzchnica: wieś Gumienice 1808/2)
  22. ---------- Małgorzata x Zaród Franciszek (Pierzchnica: wieś Gumienice 1825/4)
  23. ---------- Małgorzata x Zawłocki Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1851/2)
  24. ---------- Mikołaj x Kozak Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1836/1)
  25. ---------- Paweł x Frączek Dorota (Pierzchnica: wieś Osiny 1817/3)
  26. ---------- Petronela x Miszczyk Adam (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/17)
  27. ---------- Petronela x Wielgus Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1804/4)
  28. ---------- Stanisław x Kozak Józefa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1871/1)
  29. ---------- Stanisław x Kozera Łucja (Pierzchnica: wieś Gumienice 1830/4)
  30. ---------- Szymon x Milcarczyk Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1848/3)
  31. ---------- Walenty x Powałkiewicz Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/9)
  32. Sułkowski Agnieszka x Baranowski Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1815/43)
  33. ---------- Agnieszka x Żubrowski Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/6)
  34. ---------- Andrzej x Sikora Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1851/10)
  35. ---------- Anna x Bruzda Bartłomiej (Kraków - św. Mikołaj 1817/17)
  36. ---------- Antoni x Gudzalski Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1792/5)
  37. ---------- Brygida x Cyrus Józef (Kraków - św. Anna 1820/33)
  38. ---------- Ewa x Kowalski Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1815/18)
  39. ---------- Franciszka x Szot Mikołaj (Pierzchnica: wieś Gumienice 1815/2)
  40. ---------- Jacek x Brylski Józefa (Kraków - Boże Ciało 1820/10)
  41. ---------- Jadwiga x Miszczyk Mikołaj (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1858/1)
  42. ---------- Jakub x Soliński Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/4)
  43. ---------- Jan x Nowak Katarzyna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1889/3)
  44. ---------- Jan x Pawlik Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1886/3)
  45. ---------- Jan x Stachowicz Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1902/3)
  46. ---------- Józef x Nawrocki Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1818/18)
  47. ---------- Józef x Piotrowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1881/2)
  48. ---------- Józef x Stochmal Małgorzata (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/2)
  49. ---------- Józef x Szabla Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/3)
  50. ---------- Katarzyna x Wojciechowski Szymon (Charłupia Mała 1872/9)
  51. ---------- Kazimierz x Chojnacki Kunegunda (Kraków - św. Florian 1821/96)
  52. ---------- Kunegunda x Adamski Jakub (Kraków - św. Florian 1826/121)
  53. ---------- Maciej x Słaby Marianna (Kraków - św. Florian 1822/42)
  54. ---------- Maciej x Szczepański Zofia (Kraków - św. Florian 1837/54)
  55. ---------- Magdalena x Zagurda Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1821/15)
  56. ---------- Marcin x Sedlacek Elżbieta (Kraków - Mariacka 1829/32)
  57. ---------- Marianna x Kozera Grzegorz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1820/3)
  58. ---------- Marianna x Sadkowski Józef (Kraków - Mariacka 1814/69)
  59. ---------- Tomasz x Buczyński Franciszka (Kraków - św. Florian 1827/84)
  60. ---------- Wiktoria x Morawski Walenty (Kraków - św. Florian 1851/9)
  61. Sułodecki Stefan x Paskowski Elżbieta (Papowo Toruńskie 1846/12)
  62. Sułowski Salomea x Łapiński Aleksander (Żelazna 1890/11)
  63. Sułtanoski Jan x Biernacki Eleonora (Górzno k. Garwolina 1817/27)
  64. Sułtys Jadwiga x Kaliński Benedykt (Podlesie 1648/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne