Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Styk (wyników 32):

  1. Stychniski Wincenty x Walczak Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1820/10)
  2. Stychowski Agata x Chamerski Stanisław (Koprzywnica 1838/5)
  3. Styczek Mirosława x Babik Stanisław (Górzno k. Garwolina 1970/6)
  4. Styczeń Andrzej x Podsadecki Anna (Kraków - Boże Ciało 1823/9)
  5. ---------- Apolonia x Trepka Tomasz (Skała 1825/7)
  6. ---------- Franciszka x Bryk Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1834/2)
  7. ---------- Jakub x Słodowski Małgorzata (Klimontów 1866/5)
  8. ---------- Jan x Wojnowski Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1903/2)
  9. ---------- Katarzyna x Betka Florian (Gnojno 1824/6)
  10. ---------- Marcin x Szymanek Małgorzata (Gnojno 1822/48)
  11. ---------- Marianna x Kochański Mikołaj (Kraków - Mariacka 1825/82)
  12. ---------- Michał x Boroń Łucja (Gnojno 1856/3)
  13. ---------- Tomasz x Wrześniak Joanna (Gnojno 1827/1)
  14. ---------- Walenty x Zwierzyk Marianna (Koprzywnica 1832/88)
  15. Styczkowski Jan x Kosiński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1818/14)
  16. Styczyński Ignacy Dominik x Stężycki Tekla (Kraków - św. Anna 1817/8)
  17. ---------- Jan x Banaśkiewicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1842/7)
  18. ---------- Jan x Jachymek Agnieszka (Kraków - Mariacka 1839/52)
  19. ---------- Leon x Jabłoński Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1825/120)
  20. ---------- Rozalia x Bieńczycki Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1835/40)
  21. ---------- Wojciech x Skibiński Marianna (Hrubieszów 1813/37)
  22. Styk Jan x Jachymek Agnieszka (Kraków - Mariacka 1839/52)
  23. ---------- Jan x Wozniakowski Józefa (Kraków - Mariacka 1834/4)
  24. ---------- Magdalena x Pawełek Józef (Połaniec 1820/63)
  25. Stykiewicz Szymon x Szlank Magdalena (Klimontów 1820/64)
  26. Styś Anna x Uchański Tomasz (Koprzywnica 1873/3)
  27. Stys Emilia x Tutak Dominik (Skórkowice 1885/13)
  28. ---------- Marianna x Staśkiewicz Julian (Skórkowice 1884/5)
  29. ---------- Tekla x Gorycza Franciszek (Skórkowice 1877/1)
  30. ---------- Tomasz x Staskiewicz Magdalena (Skórkowice 1888/7)
  31. ---------- Zofia x Jencek Filip (Skórkowice 1879/36)
  32. Stysik Sebastian x Czulicki Ewa (Kraków - św. Krzyż 1851/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne