Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Studziński (wyników 94):

  1. Stuba Józef x Schonkel Rozalia (Gniew 1853/76)
  2. Stucke Władysław x Mogiłka Monika (Raciąż 1945/22)
  3. Stucker Paweł Ludwik x Paluch Anna (Kraków - Boże Ciało 1837/3)
  4. Stuczek Julianna x Chlewicki Kacper Franciszek (Rakoszyn 1832/9)
  5. Stuczeński Franciszek x Sobierajski AGnieszka (Kraków - św. Szczepan 1835/57)
  6. ---------- Jan x Markowski Maria (Gniew 1853/77)
  7. ---------- Katarzyna x Wycinowski Paweł (Gniew 1849/99)
  8. Stuczlicki Antoni x Mueller Elżbieta (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1819/3)
  9. Stuczyński Jan x Czosnecki Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1847/4)
  10. ---------- Jan x Łyczba Brygida (Borzykowa 1826/24)
  11. ---------- Katarzyna x Dogost Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/27)
  12. ---------- Regina x Kurazewski Franciszek (Raciążek 1778/17)
  13. ---------- Tomasz x Karpiel Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1842/27)
  14. Stud Katarzyna x Krakowski Marcin (Chwaszczyno 1762/4)
  15. Studieniecki Feliksa x Głębocki Benedykt (Szumbar 1850/4)
  16. Studniarczyk Agnieszka x Wiśniewski Franciszek (Dmenin 1866/1)
  17. ---------- Józef x Basiński Antonina (Dmenin 1860/19)
  18. ---------- Katarzyna x Mosiński Piotr Paweł (Dmenin 1882/9)
  19. ---------- Marianna x Węgrzyński Antoni (Dmenin 1865/12)
  20. ---------- Tekla x Rudek Piotr (Dmenin 1890/23)
  21. Studniarek Antonina x Pianka Franciszek (Dmenin 1891/29)
  22. ---------- Eleonora x Gładki Tomasz (Dmenin 1888/5)
  23. Studniarz Jan x Rączki Tekla (Działoszyce 1875/5)
  24. Studnicki Karolina x Sieniawski Marceli (Szumbar 1882/2)
  25. Studz Wojciech x Swiątkowski Elżbieta (Gniew 1780/29)
  26. Studzianek Małgorzata x Kucikowicz Franciszek (Jeżów 1812/7)
  27. Studziański Marianna x Majchrowski Adam (Kraszewice 1889/14)
  28. Studzienny Józefa x Brzóska Roch (Turek 1890/54)
  29. Studzieńska Małgorzata x Fidelus Wincenty (Skórkowice 1884/26)
  30. Studzieński Karolina x Grabowski Antoni Floryan (Luszyn 1843/1)
  31. ---------- Konstanty x Wasielewski Marianna (Pniewnik 1852/9)
  32. ---------- Marianna x Chwatański Michał (Gniew 1823/8)
  33. ---------- Walentyna x Perliński Piotr Paweł (Luszyn 1865/9)
  34. ---------- Zofia Anna x Brzozowski Józef (Luszyn 1844/2)
  35. ---------- Zuzanna x Głowacki Franciszek (Kraków - Mariacka 1822/40)
  36. Studzieżba Marianna x Kossin Dominik Stefan (Kraków - Mariacka 1816/66)
  37. Studzik Irena x Justa Gerard (Gniew 1962/26)
  38. Studziński Anastazja x Ziółkowski Konstanty (Raciąż 1931/18)
  39. ---------- Anna x Kryniecki Antoni (Gniew 1930/22)
  40. ---------- Anna x Leszczyński Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1852/5)
  41. ---------- Antonina x Bajerski Leon (Luszyn 1865/3)
  42. ---------- Bernard x Filcek Gertruda (Gniew 1917/31)
  43. ---------- Bernard x Filcek Gertruda (Gniew 1917/32)
  44. ---------- Bronisław x Pacek Marta (Raciąż 1931/17)
  45. ---------- Bronisław x Stasiewski Irena (Gniew 1946/53)
  46. ---------- Edmund Jan x Cieśliński Anna (Raciąż 1961/6)
  47. ---------- Eleonora Weronika x Pabian Kazimierz (Domosławice, wieś Domosławice 1920/3)
  48. Studzinski Elżbieta x Rajewski Ignacy (Gniew 1797/30)
  49. Studziński Franciszek x Chyła Rozalia (Barłożno 1921/5)
  50. Studzinski Franciszek x Kleyn Małgorzata (Gniew 1805/24)
  51. Studziński Franciszek x Warych Magdalena (Skórkowice 1881/29)
  52. ---------- Franciszka x Czajkowski Józef (Hrubieszów 1858/30)
  53. ---------- Franciszka x Zagórski Tomasz (Luszyn 1858/5)
  54. ---------- Jakub x Wiśniewski Marianna (Lubraniec 1842/10)
  55. ---------- Jan x Jakusz-Gostomski Marianna (Stężyca 1860/26)
  56. ---------- Leon x Jelińcki Gertruda (Raciąż 1931/28)
  57. ---------- Ludwik x Hubiński Katarzyna (Hrubieszów 1862/4)
  58. ---------- Magdalena x Malinowski Wojciech (Kraków - Mariacka 1834/23)
  59. ---------- Magdalena x Sieczkowski jan (Wieniec 1807/493)
  60. ---------- Magdalena x Wieteska Walenty (Babsk 1821/4)
  61. ---------- Marianna x Beni Paweł (Hrubieszów 1816/36)
  62. Studzinski Marianna x Brzezinski Jan (Gniew 1813/7)
  63. Studziński Paweł x Dąbrowski Magdalena (Wieniec 1793/343)
  64. ---------- Salomea x Rybicki Franciszek (Kraków - św. Anna 1835/7)
  65. ---------- Teofil x Rościszewski Emilia (Ostrów mazowiecka 1865/17)
  66. ---------- Wiktoria x Lewandowski Adam (Raciążek 1763/5)
  67. ---------- Wincenty x Dąbrowski Józefa (Kraków - św. Anna 1840/1)
  68. ---------- Wincenty x Karnowski Marianna (Raciąż 1902/6)
  69. Studziżba Urszula x Malder Jan (Kraków - św. Krzyż 1819/2)
  70. Studzyński Zuzanna x Szczctkowski Wojciech (Raciążek 1760/4)
  71. Stugar Franciszek x Frejek Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/27)
  72. Stugówski Wojciech x Przytarski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1834/8)
  73. Stuhl Anna x Wąsowicz Michał (Kraków - św. Szczepan 1821/131)
  74. Stuhldrejer Marianna x Kusch Jan (Gniew 1824/29)
  75. Stuka Ewa x Kleizt Jan (Raciąż 1837/4)
  76. Stumer Franciszek Michał x Sobieniowski Zofia Marianna (Kraków - Mariacka 1815/62)
  77. Stumięcki Leonida x Marcinkowski Jan (Płock 1866/62)
  78. Stummer Jan x Wentzel Tekla (Kraków - Mariacka 1821/17)
  79. ---------- Karolina x Sawiczewski Julian (Kraków - Mariacka 1823/18)
  80. ---------- Leokadia x Nieprzecki Jan (Kraków - Mariacka 1836/41)
  81. Stupak Jan x Dębowski Anna (Kazimierz Biskupi 1921/50)
  82. Stupczyński Sebastian x Klimczewski Regina (Kraków - św. Salwator 1836/33)
  83. Stupiński Jakub x Jończak Marianna (Mikstat 1825/12)
  84. ---------- Konstancja x Patera Mateusz (Mikstat 1825/9)
  85. ---------- Marianna x Szych Bartłomiej (Mikstat 1842/2)
  86. ---------- Szymon x Gloc Jadwiga (Mikstat 1847/12)
  87. Stupliński Wincenty x Zieleński Marianna (Kraków - św. Florian 1826/62)
  88. Stürmer Anna Marianna x Gusse Wojciech (Jeżów 1823/39)
  89. Stusiewski Anna x Chojnski Paweł (Gniew 1868/2)
  90. Stusio Marcin x Biały Rozalia (Pabianice 1860/49)
  91. ---------- Marcin x Krawiec Łucja (Pabianice 1857/6)
  92. Stutzke Franciszek x Behrendt Elżbieta (Raciąż 1903/2)
  93. ---------- Tomasz x Kociński Anastazja (Raciąż 1902/23)
  94. Stuziński Anna x Patyński Jan (Kraków - św. Florian 1822/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne