Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Strojnakowski (wyników 874):

  1. Strąbkowski Marianna x Wysocki Mikołaj (Hrubieszów 1830/26)
  2. Straburzyński Wacław Zbigniew x Borkowski Stanisława Dorota (Raciąż 1958/18)
  3. Strach Franciszka x Bator Mikołaj (Łoniów 1826/8)
  4. ---------- Ignacy x Maj Katarzyna (Łoniów 1858/12)
  5. ---------- Jan x Pałka Marianna (Łoniów 1869/14)
  6. ---------- Katarzyna x Gach Michał (Łoniów 1868/19)
  7. ---------- Regina x Wicher jan (Kraków - św. Mikołaj 1826/16)
  8. ---------- Stanisław x Kłoskiewicz Jadwiga (Łoniów 1834/19)
  9. ---------- Walenty x Kucharczyk Franciszka (Łoniów 1815/117)
  10. ---------- Wawrzyniec x Twaróg Marianna (Łoniów 1846/15)
  11. Strachecki Michał x Kępa Zofia (Czemierniki 1811/4)
  12. Strachfeldt Marianna x Radzikowski Adam (Gniew 1812/20)
  13. Strachota Stanisław x Owczarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1936/12)
  14. Strachwitz Alojzy x Schimoński Leopoldyna (Kraków - Mariacka 1823/57)
  15. Straciński Ignacy x Strzelecki Balbina (Kazimierz Biskupi 1832/17)
  16. Strączek Bartłomiej x Dudek Magdalena (Dmenin 1671/1)
  17. ---------- Marianna x Dziewulski Mateusz (Trzebieszów 1814/67)
  18. ---------- Mikołaj x Markiewicz Zofia (Żelazna 1877/24)
  19. ---------- Szczepan x Wigriski Marianna (Dmenin 1646/8)
  20. Straczewski Franciszek x Werszynski Ewa (Gniew 1776/17)
  21. ---------- Katarzyna x Zaręba Stanisław (Raciążek 1829/3)
  22. Strączewski Tekla x Więcek Stanisław (Żelazna 1877/10)
  23. Strączyński Anna x Nowakowski Wawrzyniec (Żelazna 1887/33)
  24. ---------- Antonina x Stramski Andrzej (Obiechów 1838/8)
  25. ---------- Józef x Trzeszczeński Marianna (Wieniec 1802/429)
  26. ---------- Kunegunda x Jastrzębski (Kwinta) Józef (Dzierzgów 1824/16)
  27. Straczynski Stanisław x Slusarczyk Jadwiga (Rakoszyn 1861/6)
  28. Strączzek Franciszka x Kowalski Stanisław (Kraków - Mariacka 1822/70)
  29. Stradomski Adam x Kwiatkowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1828/4)
  30. ---------- Agnieszka x Januszewski Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/7)
  31. ---------- Antoni x Piwowar Balbina (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1823/2)
  32. ---------- Antoni x Wysocki Magdalena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1893/2)
  33. ---------- Jan x Borek Tekla (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1845/2)
  34. ---------- Jan x Oset Jadwiga (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1851/3)
  35. ---------- Józef x Gutowski Kunegunda (Kraków - św. Szczepan 1824/23)
  36. ---------- Józef x Ogłoza Magdalena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1875/7)
  37. ---------- Józef x Rogowski Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1882/10)
  38. ---------- Kacper x Konwerski Julianna (Płock 1867/66)
  39. ---------- Kunegunda Anastazja x Dziatkiewicz Benedykt Andrzej (Kraków - św. Florian 1844/10)
  40. ---------- Magdalena x Jasiczek Marcin (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1857/12)
  41. ---------- Małgorzata x Bielecki Karol (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1885/2)
  42. ---------- Małgorzata x Koźmiński Wojciech (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1804/8)
  43. ---------- Maria x Kozak Antoni (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1878/3)
  44. ---------- Marianna x Bielecki Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1881/5)
  45. ---------- Stanisław x Krzemiński Agnieszka (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1817/1)
  46. ---------- Teodor x Grabowski Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1821/3)
  47. ---------- Tomasz x Pawłowski Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1898/5)
  48. Stradoski Franciszek x Lgocki Marianna (Kraków - Mariacka 1819/70)
  49. Stradowski Barbara x Klamka Aleksy (Działoszyce 1879/7)
  50. Strąg Agnieszka x Paruch Kazimierz (Koprzywnica 1839/31)
  51. ---------- Józef x Ostrowski Rozalia (Surhów 1864/9)
  52. Stragfeltka Katarzyna x Horn Marcin (Gniew 1798/9)
  53. Strągowski Michał x Deting Dorota (Chwaszczyno 1834/2)
  54. ---------- Wiktoria x Elwart Jan (Chwaszczyno 1832/8)
  55. Strajnowska Marianna x Sadym Michał (Połaniec 1872/47)
  56. Strąk Franciszek x Nieznalski Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1871/1)
  57. ---------- Franciszek x Olszewski Barbara (Koprzywnica 1824/8)
  58. ---------- Józefa x Pyć Wojciech (Bełżyce 1835/19)
  59. ---------- Marianna x Bugajski Franciszek (Lgota Wielka 1819/15)
  60. ---------- Tomasz x Iwański Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1866/1)
  61. ---------- Zofia x Wysocki Roman (Pierzchnica: wieś Szczecno 1890/12)
  62. Strakfelt Krystyna x Kurzelewski Łukasz (Gniew 1770/18)
  63. Strakff Anna x Grabski Jakub (Gniew 1801/7)
  64. Strąkiewicz Piotr x Sadzik Agata (Zielonki 1818/5)
  65. Strakl Jan x Giersch Anna (Raciąż 1874/5)
  66. Strąkowski Wiktoria x Sobecki Jakób (Raciążek 1803/6)
  67. Strałkowski Jan x Weltr Jadwiga (Raciąż 1817/2)
  68. Strama Marianna x Malec Szymon (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1796/4)
  69. Stramiński Józef x Najder Justyna (Siercza, par. Wieliczka 1820/3)
  70. Stramkoski Franciszek x Lisiecki Józefa (Czermno 1862/21)
  71. ---------- Jan x Wisnieski Antonina (Czermno 1860/13)
  72. ---------- Jedrzej x Rzepecki Marianna (Czermno 1865/6)
  73. ---------- Ludwik x Wilski Marianna (Czermno 1859/12)
  74. Stramkowski Jadwiga x Pietrzykoski Jan (Czermno 1864/21)
  75. ---------- Jan x Lisgęba Marianna (Czermno 1832/17)
  76. ---------- Maciej x Zakieta Marianna (Czermno 1818/5)
  77. ---------- Magdalena x Bieniewicz Jan (Czermno 1817/3)
  78. ---------- Marianna x Pietrzak Wojciech (Czermno 1864/15)
  79. Stramm Karol x Radzimowski Aniela (Gniew 1897/20)
  80. Stramski Andrzej x Strączyński Antonina (Obiechów 1838/8)
  81. ---------- Franciszek x Zimoląg Apolonia (Bebelno 1854/11)
  82. ---------- Franciszka x Włodarz Józef (Rakoszyn 1825/1)
  83. ---------- Jan x Stroczyński Małgorzata (Dzierzgów 1830/19)
  84. ---------- Józefa x Jambor Wincenty (Rakoszyn 1842/5)
  85. ---------- Walenty x Owczarek Franciszka (Buczek 1870/13)
  86. Stranc Marianna x Gruchalski Antoni (Kazimierz Biskupi 1893/10)
  87. ---------- Stanisław x Jaszczak Marianna (Kazimierz Biskupi 1906/20)
  88. ---------- Stanisław x Jaszczak Marianna (Kazimierz Biskupi 1906/20)
  89. ---------- Zofia x Bubacz Czesław (Kazimierz Biskupi 1933/31)
  90. Strangowski Franciszka Helena x Horber Andrzej (Chwaszczyno 1874/18)
  91. ---------- Jan x Kaczke (Haczke) Joanna (Chwaszczyno 1880/3)
  92. Stranz Gotfryd x Kampin Rozalia (Dmenin 1819/10)
  93. Stranzke Fryderyk Wilhelm x Rezler Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/23)
  94. ---------- Jan Gottlieb x Pech Anna Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/25)
  95. Strąpąc Paweł x Michałk Ewa (Końskowola 1649/5)
  96. Strapczeski Józefa x Zdzeniecki Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/26)
  97. Strąpeć Barbara x Carnic Marcin (Końskowola 1645/11)
  98. Strapiewicz Magdalena x Zalewa Piotr (Kraków - św. Salwator 1828/82)
  99. Strapko Andrzej x Staszak Anna (Kazimierz Biskupi 1830/47)
  100. Strarzeński Marianna x Gołębiewski Antoni (Płock 1887/52)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne