Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stolarczyk (wyników 540):

  1. Stoba Erdman x Ludwich Barbara (Gniew 1821/35)
  2. ---------- Jan x Kanarek Katarzyna (Gniew 1861/58)
  3. ---------- Matylda x Ciara Józef (Gniew 1853/8)
  4. Stobba Bernard x Penkalla Franciszka (Gniew 1881/32)
  5. ---------- Franciszek x Górski Anna Marianna (Gniew 1906/72)
  6. ---------- Józef x Grzybowski Konstancja (Papowo Toruńskie 1862/5)
  7. ---------- Matylda x Dziarnowski Jakub (Gniew 1877/5)
  8. ---------- Monika x Piotrowski Franciszek (Gniew 1874/37)
  9. Stobbe Aniela x Stobbe Reinhred (Gniew 1897/30)
  10. ---------- Antonina x Hammer Paweł (Gniew 1903/20)
  11. ---------- Reinhred x Stobbe Aniela (Gniew 1897/30)
  12. Stobe Anna x Cwiklinski Albrecht (Gniew 1849/12)
  13. ---------- Jakub x Dubliński Paulina (Gniew 1843/62)
  14. Stobiecki Andrzej x Gromadzia Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/5)
  15. ---------- Józef x Bagrowicz Antonina (Bełdów 1893/4)
  16. ---------- Marianna x Bogucki Aleksander (Kraków - Wszyscy Święci 1850/24)
  17. Stobierski Jakub x Rutkowski Franciszka (Dzierzgów 1829/23)
  18. ---------- Michał x Górski Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1850/63)
  19. Stobiński Adam x Juszewki Ewa (Barłożno 1733/17)
  20. ---------- Agata x Kropidłowski Józef (Stężyca 1885/1)
  21. ---------- Agnieszka x Gumiński Piotr (Kraków - św. Florian 1848/9)
  22. ---------- Andrzej x Kalina Katarzyna (Grabowo kościerskie 1835/5)
  23. ---------- Feliks x Cieplik Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1828/17)
  24. ---------- Jan x Freda Konstancja (Grabowo kościerskie 1836/10)
  25. ---------- Józefa x Olechowski Wojciech (Kraków - św. Salwator 1835/49)
  26. ---------- Marianna x Grabiński Jan (Płock 1888/78)
  27. ---------- Marianna x Płotka Józef (Stężyca 1882/2)
  28. ---------- Stanisław x Komorowski Zuzanna (Bebelno 1770/2)
  29. Stoblewska Marianna x Kolodziejczak Stanisław (Wąsosze k. Konina 1833/11)
  30. Stobnicki Marianna x Skowron Franciszek (Łoniów 1873/14)
  31. Stobratyn Marianna x Nowak Tomasz (Obiechów 1825/4)
  32. Stochmal Agnieszka x Jopkiewicz Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/2)
  33. ---------- Agnieszka x Kozak Maciej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1862/4)
  34. ---------- Andrzej x Barchan Wiktoria (Pierzchnica: wieś Szczecno 1872/2)
  35. ---------- Andrzej x Bobrowski Wiktoria (Pierzchnica: wieś Gumienice 1860/7)
  36. ---------- Andrzej x Kozera Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/3)
  37. ---------- Andrzej x Metryka Józefa (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/9)
  38. ---------- Andrzej x Moskwa Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1827/4)
  39. ---------- Andrzej x Stępień Agnieszka (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1868/1)
  40. ---------- Andrzej x Wiklina Konstancja (Pierzchnica: wieś Gumienice 1828/2)
  41. ---------- Anna x Czapla Franciszek (Opole Lubelskie 1859/44)
  42. ---------- Anna x Dudek Jakub (Pierzchnica: wieś Szczecno 1892/5)
  43. ---------- Anna x Kozak Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1861/1)
  44. ---------- Anna x Kozak Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1890/3)
  45. ---------- Antonina x Dudek Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1888/2)
  46. ---------- Antonina x Gacek Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/31)
  47. ---------- Antonina x Grychowski Adam (Pierzchnica: wieś Gumienice 1904/4)
  48. ---------- Antonina x Kozera Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1882/2)
  49. ---------- Brygida x Sadkowicz Paweł (Pierzchnica: wieś Gumienice 1800/2)
  50. ---------- Feliks x Kosowski Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1882/4)
  51. ---------- Franciszek x Bieniek Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1800/3)
  52. ---------- Franciszek x Kozera Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1804/3)
  53. ---------- Franciszek x Kuzia Anna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1846/1)
  54. ---------- Franciszek x Stępień Anna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1842/2)
  55. ---------- Franciszka x Grychowski Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1847/6)
  56. ---------- Franciszka x Pasek Maciej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1822/3)
  57. ---------- Jan x Długosz Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1854/3)
  58. ---------- Jan x Frączek Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1870/5)
  59. ---------- Jan x Kozak Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1867/3)
  60. ---------- Jan x Kozieł Franciszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1864/4)
  61. ---------- Jan x Nowak Ludwika (Pierzchnica: wieś Gumienice 1894/2)
  62. ---------- Jan x Piwowarczyk Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1900/3)
  63. ---------- Jan x Szostak Barbara (Pierzchnica: wieś Gumienice 1823/2)
  64. ---------- Jan x Wójcik Józefa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1891/1)
  65. ---------- Józef x Dec Zofia (Opole Lubelskie 1859/76)
  66. ---------- Józef x Dudek Justyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1880/3)
  67. ---------- Józefa x Boroń Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1878/1)
  68. ---------- Józefa x Kulawczyk Marcin (Pierzchnica: wieś Gumienice 1895/3)
  69. ---------- Józefa x Kumur Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1852/1)
  70. ---------- Józefa x Truszkowski Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1900/2)
  71. ---------- Julia x Kempkowski Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1889/2)
  72. ---------- Katarzyna x Pietrzyk Michał (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1903/1)
  73. ---------- Kazimierz x Kula Maria (Pierzchnica: wieś Gumienice 1875/5)
  74. ---------- Ludwika x Brudkiewicz Marcin (Pierzchnica: wieś Osiny 1896/2)
  75. ---------- Ludwika x Zaród Ludwik (Pierzchnica: wieś Gumienice 1900/1)
  76. ---------- Maciej x Kuzia Helena (Pierzchnica: wieś Gumienice 1860/5)
  77. ---------- Maciej x Piotrowski Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1850/1)
  78. ---------- Maciej x Sokołowski Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1812/1)
  79. ---------- Maciej x Trela Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1898/2)
  80. ---------- Maciej x Zaród Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1845/4)
  81. ---------- Maciej x Życiński Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1881/6)
  82. ---------- Magdalena x Wielgus Walenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/13)
  83. ---------- Małgorzata x Kuzia Maciej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1886/4)
  84. ---------- Małgorzata x Sułkowski Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/2)
  85. ---------- Maria x Wójcik Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1878/2)
  86. ---------- Maria x Zaród Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1875/1)
  87. ---------- Marianna x Bandura Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1837/1)
  88. ---------- Marianna x Długosz Paweł (Pierzchnica: wieś Gumienice 1890/5)
  89. ---------- Marianna x Kosowski Mateusz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1816/3)
  90. ---------- Marianna x Kozak Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1849/3)
  91. ---------- Marianna x Kunecki Wincenty (Pierzchnica: wieś Gumienice 1846/4)
  92. ---------- Marianna x Kuzia Maciej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1856/4)
  93. ---------- Marianna x Wielgus Maciej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1849/4)
  94. ---------- Marianna x Zaród Wojciech (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1895/5)
  95. ---------- Marianna x Zawłocki Sebastian (Pierzchnica: wieś Gumienice 1825/2)
  96. ---------- Mateusz x Podsiadło Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/3)
  97. ---------- Mateusz x Zychowicz Ewa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1804/1)
  98. ---------- Michał x Zaród Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1871/2)
  99. ---------- Petronela x Stępień Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1780/8)
  100. ---------- Szymon x Dziedzic Klara (Pierzchnica: wieś Gumienice 1800/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne