Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stepaniuk (wyników 332):

  1. Steba Jakub x Poz Anna (Gniew 1845/44)
  2. ---------- Jan x Wodkowski Katarzyna (Gniew 1878/22)
  3. ---------- Józef x Malolepsza Agata (Gniew 1852/65)
  4. Stebba Anna x Ciara Józef (Gniew 1857/12)
  5. ---------- Anna x Ciara Józef (Gniew 1858/12)
  6. ---------- Józef x Cwikliński Anna (Gniew 1889/15)
  7. ---------- Paulina x Putzkowski Jan (Gniew 1897/19)
  8. Stebelski Anna x Lewicki Wincenty (Białozórka 1842/2)
  9. Stebnicki Apolonia x Skowron Marcin (Łoniów 1870/1)
  10. Stefa Franciszka x Łuszczek Antoni (Kraków - św. Salwator 1835/9)
  11. Stefan Franciszek x Kowal Apolonia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/9)
  12. ---------- Franciszka x Pawlic Karol (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/29)
  13. ---------- Jan x Kowalczyk Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/7)
  14. ---------- Joanna x Płachta Andrzej (Kraków - św. Krzyż 1845/7)
  15. ---------- Katarzyna x Goszczyniak Marcin (Wieniec 1783/207)
  16. ---------- Małgorzata x Szewc (Sutor) Marcin (Dmenin 1741/2)
  17. ---------- Tekla x Kędzia Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/11)
  18. ---------- Zofia x Stempnik Jakub (Bebelno 1715/6)
  19. Stefańczuk Franciszka x Borowy Michał (Brok 1830/1)
  20. ---------- Katarzyna x Żach Marcin (Brok 1832/50)
  21. ---------- Krystyna x Biegaj Adam (Brok 1828/22)
  22. ---------- Marianna x Borowy Ignacy (Brok 1826/25)
  23. ---------- Stanisław x Kut Marianna (Brok 1831/2)
  24. ---------- Stanisław x Zach Marianna (Brok 1825/30)
  25. Stefańczyk Aniela x Kempa Piotr (Dmenin 1887/14)
  26. ---------- Anna x Szadkowski Andrzej (Dmenin 1875/17)
  27. ---------- Antonina x Kempa Władysław (Dmenin 1872/11)
  28. ---------- Antonina x Malinowski Jan (Buczek 1868/6)
  29. ---------- Antonina x Rospendek Wojciech (Dmenin 1884/13)
  30. ---------- Barbara x Jędryszek Franciszek (Dmenin 1787/5)
  31. ---------- Błażej x Pawlak Magdalena (Buczek 1875/18)
  32. Stefanczyk Dorota x Budzakowski Kasper (Zielonki 1834/12)
  33. Stefańczyk Ewa x Musiał Mateusz (Dzierzgów 1828/19)
  34. ---------- Florian x Wrzesień Jadwiga (Gnojno 1762/12)
  35. ---------- Franciszek x Panak Marianna (Gnojno 1835/19)
  36. ---------- Franciszka x Klimek Piotr (Dmenin 1878/6)
  37. ---------- Franciszka x Nowaczyk Andrzej (Dmenin 1784/1)
  38. ---------- Franciszka x Nowak Franciszek (Dmenin 1857/33)
  39. ---------- Grzegorz x Kowalczyk Wiktoria (Dmenin 1859/2)
  40. ---------- Ignacy x Tadeusiak Agnieszka (Dmenin 1859/17)
  41. ---------- Jan x Duchno[w]ski Katarzyna (Dmenin 1796/6)
  42. ---------- Jan x Nowak Apolonia (Dmenin 1779/5)
  43. ---------- Józef x Żymełka Katarzyna (Dmenin 1851/7)
  44. ---------- Józefa x Karpik Wojciech (Dzierzgów 1827/10)
  45. ---------- Józefa x Polak Teofil (Buczek 1874/6)
  46. ---------- Julianna x Bieniaszem Wincenty (Dmenin 1886/24)
  47. ---------- Justyna x Oracz Maciej (Dzierzgów 1832/9)
  48. ---------- Kacper x Ślizankiewicz Małgorzata (Gnojno 1833/11)
  49. ---------- Karol x Stolarczyk Ewa (Dmenin 1825/7)
  50. ---------- Katarzyna x Rak Wincenty (Gnojno 1832/57)
  51. ---------- Konstancja x Krzyżkowski Piotr (Dmenin 1893/1)
  52. ---------- Kunegunda x Jurczak Maciej (Dmenin 1791/9)
  53. Stefanczyk Maciej x Nitka Cecylia (Kraków - św. Florian 1833/71)
  54. Stefańczyk Małgorzata x Daniel Kazimierz (Bebelno 1786/6)
  55. ---------- Marcin x Długosz Katarzyna (Gnojno 1832/7)
  56. ---------- Marianna x Kępa Ludwik (Dmenin 1881/23)
  57. ---------- Marianna x Kowalczyk Paweł (Dmenin 1807/9)
  58. ---------- Marianna x Marciniak Michał (Buczek 1868/15)
  59. ---------- Marianna x Matysiak Damazy (Dmenin 1805/2)
  60. ---------- Marianna x Nowak Stanisław (Dmenin 1808/5)
  61. ---------- Marianna x Olejnik Józef (Dmenin 1843/2)
  62. ---------- Marianna x Ratajczyk Piotr (Buczek 1871/19)
  63. ---------- Marianna x Wojtycha Jan (Gnojno 1836/47)
  64. ---------- Marianna x Ziemba Stanisław (Dmenin 1873/3)
  65. ---------- Michał x Stepień Apolonia (Przyłęk 1851/2)
  66. ---------- Michał x Świerczyński Franciszka (Dmenin 1878/2)
  67. ---------- Mikołaj x Jamioł Anna (Gnojno 1758/15)
  68. ---------- Mikołaj x Popczyk Petronela (Dzierzgów 1823/23)
  69. ---------- Piotr x Chruściński Józefa (Dzierzgów 1823/5)
  70. ---------- Piotr x N. Dorota (Dmenin 1729/3)
  71. ---------- Piotr x Obora Katarzyna (Gnojno 1754/22)
  72. ---------- Piotr x Woźniak Franciszka (Dmenin 1784/4)
  73. ---------- Roch x Biegański Anna (Buczek 1873/21)
  74. ---------- Róża x Woźniczka Franciszek (Dmenin 1825/12)
  75. ---------- Stanisław x Lisowski Elżbieta (Dmenin 1838/2)
  76. ---------- Stanisław x Segiet Józefa (Dmenin 1886/23)
  77. ---------- Stanisław x Walkowicz Katarzyna (Gnojno 1830/11)
  78. ---------- Tekla x Żarno[w]ski Bartłomiej (Dmenin 1795/9)
  79. ---------- Waleria Eugenia x Rossa Franciszek (Dmenin 1884/17)
  80. ---------- Wojciech x Kempa Apolonia (Dmenin 1886/18)
  81. ---------- Wojciech x Stanko Elżbieta (Kraków - Mariacka 1832/12)
  82. ---------- Zuzanna x Błaskoszczyk Szczepan (Dmenin 1773/5)
  83. Stefanecki Karol x Woszczyk Marianna (Babsk 1839/6)
  84. Stefanek Dominik x Zawalski Antonina (Przyłęk 1859/12)
  85. ---------- Jadwiga x Kusek Marcin (Kraków - św. Salwator 1844/36)
  86. ---------- Jan x Prochal Józefa (Kraków - św. Salwator 1844/39)
  87. ---------- Józefa x Mielczarek Józef (Grocholice 1885/31)
  88. ---------- Julianna x Kałuziński Franciszek (Grocholice 1884/19)
  89. ---------- Mateusz x Gazger Franciszka (Kraków - św. Salwator 1832/45)
  90. ---------- Michał x Szamborski Magdalena (Przyłęk 1855/10)
  91. Stefaniak Agnieszka x Neuman Florian (Kościelec pow. kaliski 1846/7)
  92. ---------- Anna x Mazur Andrzej (Gródek 1884/18)
  93. ---------- Antoni x Grzelak Anna (Bełdów 1897/19)
  94. ---------- Antoni x Kleczewski Rozalia (Turek 1891/89)
  95. ---------- Antonina x Broniarczyk Szymon (Grocholice 1880/57)
  96. ---------- Antonina x Wysocki Marcin (Kazimierz Biskupi 1855/6)
  97. ---------- Dorota x Polanin Jacek (Dmenin 1895/17)
  98. ---------- Elżbieta x Rudziński Maciej (Wieniec 1774/128)
  99. ---------- Ewa x Gach Maciej (Koprzywnica 1851/9)
  100. ---------- Franciszek x Grendlina Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1811/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne