Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stelmach (wyników 54):

  1. Steidt Leokadia x Stahlberg Albert (Gniew 1898/11)
  2. Stejder Regina x Bania Jan (Siercza, par. Wieliczka 1828/7)
  3. Stelber Józef x Bartoszewski Elżbieta (Gniew 1858/63)
  4. Steller Alojzy Józef x Semrau Łucja (Raciąż 1903/8)
  5. ---------- Edmund x Tonowski Helena (Gniew 1892/33)
  6. ---------- Jakub x Kwatera Barbara (Gniew 1861/57)
  7. ---------- Rozalia x Sielski Marcin (Gniew 1878/31)
  8. Stellert Walenty x Klein Maria (Gniew 1898/16)
  9. Stellma Julianna x Freda Marcin (Grabowo kościerskie 1873/5)
  10. Stellmacher August x Writza Anna (Grabowo kościerskie 1877/6)
  11. ---------- Wanda Józefina x Niemczyk Jan (Grabowo kościerskie 1918/5)
  12. Stelmach Adam x Cichy Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1870/6)
  13. ---------- Agnieszka x Chudek Wojciech (Czemierniki 1813/19)
  14. ---------- Andrzej x Śladewski Marianna (Brok 1820/13)
  15. ---------- Anna x Sproski Franciszek (Domosławice, wieś Faliszewice 1928/2)
  16. ---------- Benedykt x Dybuś Marianna (Łoniów 1840/1)
  17. ---------- Benedykt x Wróbel Marianna (Koprzywnica 1864/49)
  18. ---------- Bogusław x Fres Krystyna (Jeżów 1821/5)
  19. ---------- Ewa x Porazynski Michał (Raciąż 1808/9)
  20. ---------- Ewa x Sabat Filip (Koprzywnica 1868/7)
  21. ---------- Grzegorz x Sabat Zofia (Koprzywnica 1854/28)
  22. ---------- Grzegorz x Żak Katarzyna (Koprzywnica 1819/2)
  23. ---------- Jadwiga x Abramowicz Ignacy (Bebelno 1885/15)
  24. ---------- Jakub x Stachowicz Marianna (Żelazna 1888/28)
  25. ---------- Jan Maciej x Ogonek Stefania (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1932/3)
  26. ---------- Jan x Śladewski Marianna (Brok 1813/16)
  27. ---------- Katarzyna x Kulesza Franciszek (Brok 1821/22)
  28. ---------- Klara x Chwałek Wojciech (Koprzywnica 1864/5)
  29. ---------- Maria x Blecharski Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1926/2)
  30. ---------- Wiktor x Filipski Helena (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1930/2)
  31. ---------- Wojciech x Jozwiak Agnieszka (Wąsosze k. Konina 1842/4)
  32. ---------- Zofia x Pawełek Jan (Koprzywnica 1857/38)
  33. Stelmachewicz Franciszek x Reteyski Marianna (Gniew 1846/59)
  34. ---------- Maria x Chylla Jan (Gniew 1865/1)
  35. Stelmachowicz Wojciech x Święcicki Franciszka (Wieniec 1778/169)
  36. Stelmasik Marianna x Puścian Michał (Brok 1823/3)
  37. Stelmasiuk Ludwika x Gabruk Ignacy (Szumsk 1842/17)
  38. Stelmaszczuk Józef x Jarosz Anna (Surhów 1865/18)
  39. Stelmaszczyk Katarzyna x Kisiołek Michał (Lgota Wielka 1830/6)
  40. ---------- Marianna x Figlus Tomasz (Grocholice 1879/21)
  41. ---------- Marianna x Frank Karol (Grocholice 1888/41)
  42. ---------- Piotr x Treydos Agnieszka (Lgota Wielka 1834/14)
  43. ---------- Stanisław x Radulski Teofila (Jelonki 1859/19)
  44. ---------- Stanisława x Lewandowski Szymon (Grocholice 1888/57)
  45. ---------- Walenty x Wiśniewski Marianna (Dmenin 1858/15)
  46. Stelmaszewski Jan x Lisowski Julianna (Płock 1888/43)
  47. ---------- Michał x Kurowski Elżbieta (Gniew 1843/61)
  48. Stelmuch Antoni x Listos Marianna (Czemierniki 1811/9)
  49. Stelnarczak Magdalena x Olczyk Tomasz (Dmenin 1797/1)
  50. Stelter Alojzy x Semrau Aniela (Raciąż 1901/2)
  51. Steltman Halina x Binieł Andrzej (Raciąż 1981/7)
  52. Steltmann Jan x Lorbiecki Danuta (Raciąż 1983/14)
  53. Stelzle Jan Jerzy x Ungart Rozalia (Kraków - Mariacka 1812/67)
  54. Steth Jac x Kamrowski Anna (Gniew 1818/40)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne