Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Starzykowski (wyników 1355):

  1. Stabetkowski Prokop x Dynarski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1840/26)
  2. Stabiński Marianna x Majchrzak Paweł (Skórkowice 1869/5)
  3. Stablewski Andrzej x Ptasiński Marianna (Mileszki 1867/16)
  4. Stabowski Augustyn x Kuchnowski Kunegunda (Koprzywnica 1815/22)
  5. Stabrowski Helena x Haber Ignacy (Hrubieszów 1864/5)
  6. ---------- Zofia x Rozicki Władysław (Hrubieszów 1864/16)
  7. Stabynsky Jan x Sychoni Marianna (Końskowola 1651/11)
  8. Stach Anna Dorota x Steinbrenner Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/9)
  9. ---------- Dorota x Gędek Wawrzyniec (Końskowola 1648/5)
  10. ---------- Ewa x Jakubiak Walenty (Wieniec 1787/256)
  11. ---------- Fryderyk Wilhelm x Rabe Wilhelmina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/20)
  12. ---------- Ignacy x Paprzycki Anna (Łoniów 1859/1)
  13. ---------- Jakub x Kaczmarczyk Marianna (Borzykowa 1821/11)
  14. ---------- Jakub x Misiał Franciszka (Kraków - Mariacka 1843/32)
  15. ---------- Karolina x Kroll August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/18)
  16. ---------- Karolina x Wende Konstanty (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/21)
  17. ---------- Katarzyna x Bernacki Daniel (Stary Wiśniowiec 1842/3)
  18. ---------- Katarzyna x Gorski Maciej (Barłożno 1718/2)
  19. ---------- Stanisław x Piątek Julianna (Łoniów 1861/12)
  20. Stacharski Wanda x Wegner Roman (Raciąż 1921/15)
  21. Stachecki Walenty x Korbel Otylia (Budziszewice 1863/11)
  22. Stachel Józef x Woźniak Józefa (Kazimierz Biskupi 1927/26)
  23. ---------- Magdalena x Piechówka Jan (Siercza, par. Wieliczka 1896/1)
  24. Stacher Janusz x Skrzypiec Teresa (Gniew 1965/35)
  25. Stachera Marianna x Rodzik Szymon (Końskowola 1668/11)
  26. ---------- Paweł x Bochnacki Ludwika (Cisów 1862/2)
  27. ---------- Wojciech x Szewczyk Wiktoria (Dmenin 1837/2)
  28. ---------- Zofia x Kański Józef (Dmenin 1874/6)
  29. Stacherczak Walenty x Pluta Kunegunda (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/16)
  30. Stacherek Jerzy Karol x Szefler Gabriela (Raciąż 1987/19)
  31. ---------- Waleria x Pawlak Ludwik (Bełdów 1894/11)
  32. Stacherski Izabela x Bober Andrzej (Kraków - Boże Ciało 1838/2)
  33. Stachewicz Józef x Janicki Kunegunda (Papowo Toruńskie 1847/2)
  34. ---------- Marianna x Szatkowski Marcin (Papowo Toruńskie 1838/11)
  35. Stachl Elżbieta x Garski Marcin (Pabianice 1858/28)
  36. Stachlewski Maciej x Krzywański Aniela (Pabianice 1860/59)
  37. Stachlik Antonina x Karczmarczyk Mateusz (Jeżów 1811/26)
  38. ---------- Konstantyn x Skwawek Monika (Jeżów 1812/17)
  39. Stachniak Antoni x Ośko Antonina (Serokomla 1810/3)
  40. ---------- Paweł x Gontarczyk Antonina (Serokomla 1815/1)
  41. ---------- Stanisław x Hojęta Cecylia (Serokomla 1816/1)
  42. ---------- Zofia x Niedziela Ignacy (Serokomla 1810/12)
  43. Stachnicki Jakub x Kiezel Magdalena (Kraków - Mariacka 1821/56)
  44. ---------- Magdalena x Ciepły Franciszek (Kraków - św. Krzyż 1833/17)
  45. ---------- Paweł x Gorgul Anna (Kraków - Mariacka 1833/109)
  46. ---------- Petronela x Balcerski Bartłomiej (Kraków - św. Florian 1810/2)
  47. Stachniczek Wawrzyniec x Tracz Marianna (Podlesie 1694/2)
  48. Stachniewicz Katarzyna x Buczyński Michał (Wiżajny 1866/5)
  49. Stachnik Agnieszka x Bednarczyk Michał (Kraków - św. Mikołaj 1852/6)
  50. ---------- Barbara x Dutka Klemens (Kraków - św. Szczepan 1845/18)
  51. ---------- Bartłomiej x Grzyb Barbara (Kraków - św. Szczepan 1828/65)
  52. ---------- Błażej x Kiełkowicz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1829/12)
  53. ---------- Franciszek x Gast Regina (Kraków - św. Szczepan 1830/11)
  54. ---------- Franciszek x Gołysek Urszula (Kraków - św. Salwator 1835/51)
  55. ---------- Franciszek x Kuc Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1821/20)
  56. ---------- Franciszek x Pietrzyk Helena (Kraków - św. Szczepan 1823/19)
  57. ---------- Jadwiga x Walor Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1814/66)
  58. ---------- Jakub x Sikora Salomea (Kraków - św. Szczepan 1844/18)
  59. ---------- Jakub x Urbanczyk Helena (Kraków - św. Szczepan 1832/84)
  60. ---------- Jan x Konik Anna (Kraków - św. Szczepan 1821/130)
  61. ---------- Jan x Szlachta Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1830/17)
  62. ---------- Marianna x Jasiński Michał (Kraków - św. Szczepan 1836/63)
  63. ---------- Marianna x Kiędra Jan (Kraków - św. Szczepan 1844/41)
  64. ---------- Marianna x Knap Paweł (Kraków - św. Szczepan 1823/54)
  65. ---------- Marianna x Szumer Kasper (Kraków - św. Szczepan 1827/58)
  66. ---------- Mikołaj x Bula Marianna (Kraków - św. Szczepan 1824/42)
  67. ---------- Regina x Gąsiorek Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1835/46)
  68. ---------- Sebastian x Słayb Anna (Kraków - św. Szczepan 1850/38)
  69. ---------- Stanisław x Rydzoń Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1839/13)
  70. ---------- Stanisław x Siwek Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1836/19)
  71. ---------- Teresa x Jakubczyk Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1813/24)
  72. ---------- Walenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/108)
  73. ---------- Wojciech x Szlachta Salomea (Kraków - św. Szczepan 1838/54)
  74. ---------- Zofia x Malinowski Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1828/23)
  75. Stachola Stefan x Owczarczyk Janina (Górzno k. Garwolina 1953/16)
  76. Stachoński Petronela x Rachwał Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1818/26)
  77. Stachorski Helena x Czykowski Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1819/1)
  78. ---------- Józef x Kubacki Marianna (Klimontów 1816/111)
  79. ---------- Mikołaj x Kaźmierski Małgorzata (Klimontów 1816/129)
  80. Stachorzak Paweł x Nowak Barbara (Mikstat 1848/1)
  81. Stachow Magdalena x Maciejewski Andrzej (Raciążek 1793/9)
  82. Stachowczyk Antonina x Włodarczyk Franciszek (Żelazna 1871/6)
  83. ---------- Małgorzata x Maciaszczyk Józef (Kościelec pow. kaliski 1828/11)
  84. Stachowiak Adamina x Skowroński Stefan (Kazimierz Biskupi 1919/45)
  85. ---------- Adamina x Skowroński Stefan (Kazimierz Biskupi 1919/45)
  86. ---------- Antoni x Janowicz Teofila (Raciąż 1928/6)
  87. ---------- Franciszek x Kadzinski Eleonora (Wierzeja, USC 1883/18)
  88. ---------- Franciszek x Wegner Stanisława (Raciąż 1928/8)
  89. ---------- Franciszka x Okunielewski Jan (Kazimierz Biskupi 1919/8)
  90. ---------- Józef x Jędrzejczak Genowefa (Kazimierz Biskupi 1931/49)
  91. ---------- Józef x Wróblewski Florentyna (Kazimierz Biskupi 1899/16)
  92. ---------- Konstanty x Szymański Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1926/2)
  93. ---------- Maciej x Pawlewicz Marianna (Kazimierz Biskupi 1917/4)
  94. ---------- Maciej x Pawlewicz Marianna (Kazimierz Biskupi 1917/4)
  95. ---------- Marcin x Błarzynkiewicz Rozalia (Kazimierz Biskupi 1845/4)
  96. ---------- Marta x Nyłk Augustyn (Raciąż 1934/2)
  97. ---------- Piotr x Szymczak Franciszka (Kazimierz Biskupi 1900/3)
  98. ---------- Piotr x Szymczak Franciszka (Kazimierz Biskupi 1900/3)
  99. ---------- Regina x Brzozowski Jan (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/6)
  100. ---------- Walenty x Szymański Małgorzata (Wieniec 1794/353)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne