Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stanko (wyników 345):

  1. Stamiesz Małgorzata x Gabara Walenty (Mileszki 1853/2)
  2. Stamzak Franciszka x Stopczyk Wojciech (Gieczno 1811/36)
  3. Stancel Zuzanna x Gursche Józef (Chwaszczyno 1874/12)
  4. Stańczak Aleksander x Wojtasik Michalina (Kazimierz Biskupi 1906/28)
  5. ---------- Andrzej x Kapusta Marianna (Mileszki 1858/40)
  6. ---------- Antonina x Majchrowski Józef (Mileszki 1859/12)
  7. ---------- Ewa x Murach Łukasz (Brok 1817/34)
  8. ---------- Helena x Makowski Józef (Babsk 1820/10)
  9. ---------- Jan x Adamczyk Anastazja (Czermno 1858/9)
  10. ---------- Jan x Żabka Małgorzata (Czermno 1852/4)
  11. ---------- Józef x Sikorski Anastazja (Czermno 1825/6)
  12. ---------- Józefa x Jagulski Franciszek (Czermno 1850/13)
  13. ---------- Kacper x Raczyk Anna (Czermno 1862/18)
  14. ---------- Marcin x N. Łucja (Brzeziny 1778/1790)
  15. ---------- Marcjanna x Więckowski Florian (Babsk 1836/10)
  16. ---------- Marianna x Lewy Franciszek Ksawery (Mileszki 1873/16)
  17. ---------- Marianna x Urbaniak Franciszek (Mileszki 1875/25)
  18. ---------- Walenty x Jachowski Petronela (Mileszki 1859/11)
  19. Stanczewski Zuzanna x Koperski Józef (Dobrzejewice 1844/8)
  20. Stanczinaytis Ewa x Pietraytis Jakub (Łabunowo 1794/6)
  21. Stańczyk Andrzej x Janasik Katarzyna (Brzeziny 1794/21)
  22. ---------- Antoni x Romański Antonina (Łomna 1891/18)
  23. ---------- Franciszek x Kanarek Marianna (Poremba: wieś Poremba 1844/43)
  24. ---------- Franciszka x Laba Grzegorz (Brzeziny 1797/19)
  25. Stanczyk Gertruda x Brodziak Franciszek (Dmenin 1803/2)
  26. Stańczyk Jacek x Laba Petronela (Brzeziny 1788/2045)
  27. ---------- Jakub x Madej Katarzyna (Chlewiska 1832/69)
  28. ---------- Jan x Grzelak Marianna (Brzeziny 1786/2005)
  29. ---------- Magdalena x Owczarek Jan (Brzeziny 1790/7)
  30. ---------- Marcin x Mrozik Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/31)
  31. ---------- Marianna x Gajda Roch (Brzeziny 1788/2049)
  32. Stanczyk Marianna x Kołodziejczyk Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1841/7)
  33. ---------- Marianna x Wieczorek Michał (Irządze 1811/18)
  34. ---------- Michał x Wisniowski Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1823/19)
  35. Stańczyk Stanisław x Augustyn Marianna (Podlesie 1713/2)
  36. Stanczyk Tomasz x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/18)
  37. ---------- Tomasz x Wiewiórka Jadwiga (Kraków - św. Mikołaj 1820/20)
  38. Stańczyk Walenty x Zawiasiak Urszula (Buczek 1868/9)
  39. ---------- Wojciech x Szczepanek Jadwiga (Bebelno 1723/3)
  40. Stanczykowski Barbara x Kmieciński Franciszek (Kraków - św. Florian 1827/127)
  41. Stańczykowski Walenty x Zabłocki Marianna (Mierzyn 1888/21)
  42. Stańczyński Franciszka x Kaczorowski Antoni (Buczek 1873/3)
  43. Standzlik Anna x Szybel Alojzy (Kraków - Boże Ciało 1827/11)
  44. Staneczko Franciszka x Klimkiewicz Jan (Dmenin 1804/6)
  45. ---------- Józefa x Grzywiński Dominik (Dmenin 1790/8)
  46. ---------- Marianna x Kaźmierczyk Mateusz (Dmenin 1810/4)
  47. Stanek Antoni x Major Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1893/8)
  48. ---------- Antoni x Musiał Marianna (Gnojno 1838/21)
  49. ---------- Błażej x Gurczyński Franciszka (Kraków - św. Florian 1833/133)
  50. ---------- Cecylia x Dwojakowski Bernard (Gniew 1895/44)
  51. ---------- Felicjan x Cieślik Marianna (Dmenin 1817/13)
  52. ---------- Franciszka x Niszczyk Klemens (Gnojno 1871/26)
  53. ---------- Grzegorz x Kuś Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1814/3)
  54. ---------- Jan x Kamiński Apolonia (Mikstat 1848/11)
  55. ---------- Jan x Mocny Anna (Gniew 1895/42)
  56. ---------- Jan x Wojciechowski Marianna (Hrubieszów 1818/42)
  57. ---------- Józef x Mikula Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1820/85)
  58. ---------- Józef x Okrzos Marianna (Gnojno 1862/41)
  59. ---------- Józef x Wróbel Helena (Kraków - św. Mikołaj 1850/50)
  60. ---------- Józefina x Balbusa Jan (Gniew 1898/5)
  61. ---------- Julia x Leszczyński Walenty (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1900/2)
  62. ---------- Kunegunda x Surowka Błażej (Kraków - Wszyscy Święci 1816/4)
  63. ---------- Ludwik x Porąbka Regina (Siercza, par. Wieliczka 1864/8)
  64. ---------- Maciej x Makówka Rozalia (Gnojno 1816/5)
  65. ---------- Małgorzata x Stępień Aleksy (Gnojno 1826/41)
  66. ---------- Małgorzata x Strupczewski Piotr (Kraków - św. Krzyż 1815/7)
  67. ---------- Marianna x Białożyciak Szymon (Mikstat 1823/15)
  68. ---------- Marianna x Duda Szymon (Kraków - św. Salwator 1824/16)
  69. ---------- Marianna x Nowaczek Jan Nepomucen (Kraków - św. Krzyż 1848/7)
  70. ---------- Marianna x Rzepczyński Kacper (Górzno k. Garwolina 1809/17)
  71. ---------- Marianna x Targosz Wawrzyniec (Kraków - św. Salwator 1843/9)
  72. ---------- Michał x Pawlak Marianna (Turek 1893/76)
  73. ---------- Norbert x Garda Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1818/70)
  74. ---------- Petronela x Pasternak Maciej (Gnojno 1839/34)
  75. ---------- Rozalia x Juda Felix (Koprzywnica 1839/20)
  76. ---------- Stanisław x Tylko Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1850/45)
  77. ---------- Szymon x Frąs Justyna (Kraków - Wszyscy Święci 1826/38)
  78. ---------- Tomasz x Bączek Magdalena (Kraków - św. Florian 1832/36)
  79. ---------- Walenty x Wodziński Józefa (Kazimierz Biskupi 1817/13)
  80. ---------- Władysław x Bogusz Eleonora Waleria (Domosławice, wieś Domosławice 1912/2)
  81. Stanesak Anna x Stopieński Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1816/14)
  82. Stange Jan x Wiśniewski Rozalia (Gniew 1860/63)
  83. ---------- Karol x Szkodowski Anna (Gniew 1864/68)
  84. Stangel Leon x Laskowski Marianna (Barłożno 1894/11)
  85. ---------- Maria x Chojnacki Tomasz (Gniew 1849/9)
  86. ---------- Wanda x Roźtek Oskar (Barłożno 1933/24)
  87. Stangiel Agnieszka x Chyła Alfons (Barłożno 1933/16)
  88. ---------- Benedykta x Krefta Franciszek (Barłożno 1927/9)
  89. ---------- Mateusz x Wesołowski Maria (Kraków - św. Szczepan 1833/91)
  90. ---------- Wiktoria x Żmura Zygfryd (Barłożno 1922/10)
  91. Stangl Barbara x Dąbrowski Mateusz (Gniew 1833/7)
  92. Stanglewski Jan x Heldt Maria (Gniew 1870/16)
  93. ---------- Julianna x Krzyżanowski Jan (Gniew 1901/5)
  94. Stanglikowski Wojciech x Maternowski Elżbieta (Gniew 1801/16)
  95. Stangreciak Franciszek x Matusiak Marianna (Nieborów 1828/14)
  96. ---------- Urszula x Wiktorek Grzegorz (Nieborów 1814/5)
  97. Stangrecki Marianna x Chmielewski Mateusz (Papowo Toruńskie 1859/1)
  98. Stangret Kazimierz x Gradoń Zofia (Przyłęk 1860/6)
  99. ---------- Marianna x Więckowski Protazy (Kościelec pow. kaliski 1814/9)
  100. ---------- Rozalia x Potyczka Szymon (Przyłęk 1852/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne