Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stanio (wyników 63):

  1. Stacki Marianna x Filipski Józef (Papowo Toruńskie 1862/16)
  2. Stamienski Eugeniusz x Prokowski Franciszka (Dobrzejewice 1843/13)
  3. Stanecki Agnieszka x Sławiński Hipolit (Kraków - Mariacka 1829/66)
  4. ---------- Andrzej x Mazgajczyk Regina (Kraków - św. Szczepan 1832/74)
  5. ---------- Jan x Stachowicz Agata (Kraków - Mariacka 1830/2)
  6. ---------- Katarzyna x Jurkowicz Wincenty (Dmenin 1824/16)
  7. ---------- Mateusz x Rudoń Zofia (Kraków - św. Salwator 1812/29)
  8. ---------- Mateusz x Świątkowski Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1814/47)
  9. ---------- N. x Żółtowski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/1)
  10. ---------- Regina x Zalasiński Jan (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1837/2)
  11. ---------- Salomea x Guzik Wawrzyniec (Kraków - Wszyscy Święci 1823/26)
  12. ---------- Salomea x Malec Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1812/80)
  13. ---------- Wiktoria Ewa x Kamer Józef (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1835/4)
  14. ---------- Zofia x Staniszewski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1813/20)
  15. Stania Katarzyna x Pucharski Marcin (Kraków - Wszyscy Święci 1835/9)
  16. Stanicki Elżbieta x Cichecki Stanisław (Górzno k. Garwolina 1968/17)
  17. ---------- Franciszek x Chochół Katarzyna (Koprzywnica 1855/28)
  18. ---------- Franciszek x Dudek Józefa (Łomna 1891/5)
  19. ---------- Marianna x Sosnowski Paweł (Kraków - Mariacka 1829/60)
  20. Staniewski Aleksander x Ofiara Eleonora (Łomna 1885/15)
  21. ---------- Anna x Romanowski Michał (Hrubieszów 1838/9)
  22. ---------- Zuzanna x Cichocki Grzegorz (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/40)
  23. Stanio Antonina x Ochnik Tomasz (Okrzeja 1864/11)
  24. ---------- Filip x Bajera Salomea (Okrzeja 1850/27)
  25. ---------- Filip x Jakubasik Anna (Okrzeja 1858/28)
  26. ---------- Jacenty x Picuła Agata (Okrzeja 1861/26)
  27. ---------- Józef x Dąbrowa Helena (Okrzeja 1847/9)
  28. ---------- Wojciech x Bielecki Marianna (Okrzeja 1852/17)
  29. Stanowski Franciszek x Kuśmirek Marianna (Grocholice 1882/8)
  30. ---------- Ignacy x Nowicki Józefa (Grocholice 1886/22)
  31. ---------- Józef x Maćkowski Anna (Grudusk 1893/14)
  32. ---------- Marianna x Kupniewski Józef (Grudusk 1880/5)
  33. ---------- Marianna Salomea x Borkiewicz Józef (Kraków - Boże Ciało 1829/52)
  34. ---------- Marianna Zuzanna x Rybak Feliks (Dmenin 1844/3)
  35. ---------- Michał x Zębrzuski Bronisława (Grudusk 1891/17)
  36. ---------- Roch x Woziński Cecylia (Grocholice 1877/10)
  37. ---------- Sebastian x Olszowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1833/17)
  38. ---------- Stanisław x Dzierdzik Regina (Kraków - Mariacka 1836/72)
  39. ---------- Szymon x Koszowski Antonina (Grocholice 1880/4)
  40. ---------- Wojciech x Nowak Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1811/6)
  41. ---------- Zofia x Głąbicki Antoni (Grocholice 1882/31)
  42. Stanski Franciszek x Wojtaler Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1821/189)
  43. Stański Franciszka x Delegacz Jan (Pniewnik 1868/8)
  44. ---------- Franciszka x Legiędz Wojciech (Grocholice 1878/18)
  45. ---------- Jan x Jasieński Franciszka (Kraków - Mariacka 1824/20)
  46. ---------- Krzysztof x Jaczewski Tekla (Pniewnik 1828/11)
  47. Stanski Krzysztof x Żelazowski Barbara (Pniewnik 1822/3)
  48. Stański Tomasz x Roguski Katarzyna (Pniewnik 1828/10)
  49. Stawski Antoni x Majczak Zuzanna (Borzykowa 1837/12)
  50. ---------- Antonina x Wiśniewski Gaspar (Kazimierz Biskupi 1840/39)
  51. ---------- Błażej x Jasiński Franciszka (Pniewnik 1849/22)
  52. ---------- Jadwiga x Oleś Filip (Bebelno 1797/4)
  53. ---------- Jan x Krasnodębski Teofila (Pniewnik 1855/15)
  54. ---------- Józef x Szymczak Katarzyna (Gieczno 1811/32)
  55. ---------- Józef x Wojciechowski Elżbieta (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/11)
  56. ---------- Julianna x Kieresiński Piotr (Kraków - św. Florian 1850/21)
  57. ---------- Magdalena x Jastrzębski Franciszek (Papowo Toruńskie 1889/11)
  58. ---------- Marianna x Dominiak Antoni (Kazimierz Biskupi 1839/32)
  59. ---------- Mikołaj x Pichas Urszula (Borzykowa 1844/21)
  60. ---------- Piotr x Majczak Katarzyna (Borzykowa 1838/16)
  61. ---------- Stanisław x Cap Marianna (Trzebieszów 1813/64)
  62. ---------- Teresa x Kowal Wincenty (Kraków - św. Salwator 1818/60)
  63. ---------- Wacław x Kaleński Agata (Wieniec 1780/187)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne