Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stępień (wyników 664):

  1. Stęborowski Agnieszka x Wisniewski Antoni (Gniew 1853/87)
  2. Stębowski Mieczysław x G±sek Emilia (Niekrasów ¦więtokrzyski 1943/38)
  3. ---------- Mieczysław x G±sek Honorata (Niekrasów ¦więtokrzyski 1940/18)
  4. Stęp Anna x Albrecht Marcin (Gniew 1827/1)
  5. ---------- Elżbieta x Rozkowski Albrecht (Gniew 1819/34)
  6. ---------- Katarzyna x Kamninski Franciszek (Gniew 1768/28)
  7. ---------- Katarzyna x Rafinski Adam (Gniew 1766/12)
  8. ---------- Marianna x Grabski Wojciech (Gniew 1786/13)
  9. ---------- Marianna x Jaszewski Józef (Gniew 1786/14)
  10. ---------- Marianna x Manachowski Krystian (Gniew 1763/10)
  11. Stępa Franciszek x Obocki Józefa (Gniew 1909/21)
  12. ---------- Jakub x Neyman Barbara (Gniew 1776/47)
  13. ---------- Jan x Gorzski Marianna (Gniew 1819/41)
  14. ---------- Katarzyna x Onasz Jan (Gniew 1843/43)
  15. ---------- Szymon x Turk Marianna (Gniew 1819/42)
  16. Stępczykowski Franciszka x Pawełek Karol (Działoszyce 1883/17)
  17. Stępczyński Anna x Sołtysiak Wojciech (Wieniec 1807/503)
  18. ---------- Jan x Grudziński Salomea (Płock 1867/22)
  19. ---------- Sebastian x Traczyk Magdalena (Kraków - Wszyscy ¦więci 1834/35)
  20. ---------- Wiktor x Suliński Antonina (Płock 1888/12)
  21. Stępień Adam x Pabiańczyk Julianna (Przyłęk 1854/2)
  22. ---------- Adam x Podczciarski Rozalia (Dmenin 1886/4)
  23. ---------- Adam x Rogowski Agnieszka (Dmenin 1733/7)
  24. ---------- Adam x Sokołowski Julianna (Okrzeja 1848/11)
  25. ---------- Agata x Brzeziński Karol (Skórkowice 1879/12)
  26. ---------- Agata x Chmielowski Anzelm (Gnojno 1860/35)
  27. ---------- Agata x Pietrzyk Jan (Pierzchnica: wie¶ Strojnów-Moczydła 1858/1)
  28. ---------- Agnieszka x Jasiński Franciszek (Gnojno 1845/30)
  29. ---------- Agnieszka x Jasiński Piotr (Gnojno 1836/56)
  30. ---------- Agnieszka x Jędrzejowski Antoni (Koprzywnica 1827/12)
  31. ---------- Agnieszka x Karwacki Antoni (Koprzywnica 1826/11)
  32. ---------- Agnieszka x Kita Andrzej (Skała 1809/3)
  33. ---------- Agnieszka x Makówka Sylwester (Gnojno 1854/24)
  34. ---------- Agnieszka x Nizioł Mikołaj (Gnojno 1824/31)
  35. ---------- Agnieszka x Pietras Urban (Borzykowa 1822/5)
  36. ---------- Agnieszka x Sitarski Franciszek (Cisów 1864/6)
  37. ---------- Agnieszka x Stochmal Andrzej (Pierzchnica: wie¶ Strojnów-Moczydła 1868/1)
  38. ---------- Aleksander x Broszkiewicz Józefa (Borzykowa 1858/13)
  39. ---------- Aleksy x Grochowski Katarzyna (Gnojno 1824/18)
  40. ---------- Aleksy x Stachowicz Helena (Gnojno 1833/8)
  41. ---------- Aleksy x Stanek Małgorzata (Gnojno 1826/41)
  42. ---------- Alicja x Staros Jan (Górzno k. Garwolina 1972/50)
  43. ---------- Ambroży x Kwapisz Katarzyna (Gnojno 1817/6)
  44. ---------- Ambroży x Zbierański Agnieszka (Dzierzgów 1828/21)
  45. ---------- Anastazja x Lenart Idzi (Skórkowice 1888/13)
  46. ---------- Andrzej x Bugaj Franciszka (Gnojno 1849/43)
  47. ---------- Andrzej x Gaik Katarzyna (Dmenin 1789/6)
  48. ---------- Andrzej x Karlikowski Marianna (Chlewiska 1827/9)
  49. ---------- Andrzej x Kotwin Małgorzata (Kłomnice, par. ¶w. Marcina 1812/2)
  50. ---------- Andrzej x Ku¶mierski Justyna (Przyłęk 1850/3)
  51. ---------- Andrzej x Makówka Marianna (Gnojno 1851/30)
  52. ---------- Aniela x Bazański Jan (Skórkowice 1888/48)
  53. ---------- Anna x B±k Wawrzyniec (Gnojno 1851/25)
  54. ---------- Anna x B±k Władysław (Niekrasów ¦więtokrzyski 1930/15)
  55. ---------- Anna x Chmielowski Piotr (Gnojno 1828/6)
  56. ---------- Anna x Chołody Łukasz (Łoniów 1844/7)
  57. ---------- Anna x Figiel Jan (Działoszyce 1885/18)
  58. ---------- Anna x Jasioka Andrzej (Podlesie 1711/5)
  59. ---------- Anna x Pyż Wojciech (Działoszyce 1887/9)
  60. ---------- Anna x Stępień Walenty (Koprzywnica 1852/31)
  61. ---------- Anna x Stochmal Franciszek (Pierzchnica: wie¶ Gumienice 1842/2)
  62. ---------- Anna x Urbańczyk Andrzej (Podlesie 1798/5)
  63. ---------- Anna x Wrona Szczepan (Borzykowa 1849/16)
  64. ---------- Antoni x Bie¶ko Małgorzata (Przyłęk 1857/13)
  65. ---------- Antoni x Ciszowski Róża (Dzierzgów 1823/17)
  66. ---------- Antoni x Kwapisz Urszula (Gnojno 1861/37)
  67. ---------- Antoni x Miękisz Anna (Koprzywnica 1835/34)
  68. ---------- Antoni x Panak Salomea (Gnojno 1863/53)
  69. ---------- Antoni x Pędzik Magdalena (Pierzchnica: wie¶ Gumienice 1822/2)
  70. ---------- Antoni x PoĽdzioch Elżbieta (Gnojno 1819/15)
  71. ---------- Antonina x Chrz±szcz Walenty (Koprzywnica 1851/3)
  72. ---------- Antonina x Musiał Paweł (Gnojno 1834/31)
  73. ---------- Apolonia x Pawlik Jan (Pierzchnica: wie¶ Holendry-Huta, Komórki 1865/2)
  74. ---------- Apolonia x Piwowarczyk Franciszek (Pierzchnica: wie¶ Pierzchnica 1798/2)
  75. ---------- Baltazar x Kozioł Katarzyna (Podlesie 1763/2)
  76. ---------- Barbara x Jaros Józef (Koprzywnica 1862/11)
  77. ---------- Bartłomiej x Arendarczyk Teresa (Gnojno 1832/71)
  78. ---------- Bartłomiej x Polak Barbara (Gnojno 1822/45)
  79. ---------- Bartłomiej x Przybyła Agnieszka (Gnojno 1745/2)
  80. ---------- Błażej x Turski Marcjanna (Dzierzgów 1826/8)
  81. ---------- Cecylia x Majewski Fabian (Pierzchnica: wie¶ Pierzchnica 1899/3)
  82. ---------- Dominik x Stypka Helena (Borzykowa 1826/16)
  83. ---------- Dominika x Baran Jan (Gródek 1888/17)
  84. ---------- Dorota x Bednarz Marcin (Koprzywnica 1828/2)
  85. ---------- Eleonora x Musiał Roch (Gnojno 1859/20)
  86. ---------- Elżbieta x Orkisz Antoni (Gnojno 1833/21)
  87. ---------- Ewa x Gałka Jan (Koprzywnica 1856/9)
  88. ---------- Ewa x Lelonek Paweł (Bebelno 1760/2)
  89. ---------- Ewa x Lis Adam (Górzno k. Garwolina 1757/4)
  90. ---------- Feliks x Nowak Zofia (Działoszyce 1883/21)
  91. ---------- Felix x Podraziński Tekla (Koprzywnica 1858/47)
  92. ---------- Franciszek x Ćwiertnia Marianna (Koprzywnica 1835/35)
  93. ---------- Franciszek x Dorobek Salomea (Gnojno 1840/7)
  94. ---------- Franciszek x Figiel Marianna (Działoszyce 1885/18)
  95. ---------- Franciszek x Gorzałek Jadwiga (Pierzchnica: wie¶ Strojnów-Moczydła 1889/6)
  96. ---------- Franciszek x Jędrzejowski Anna (Pierzchnica: wie¶ Holendry-Huta, Komórki 1826/4)
  97. ---------- Franciszek x Karczewski Małgorzata (Gnojno 1847/20)
  98. ---------- Franciszek x Kończak Agnieszka (Gnojno 1857/20)
  99. ---------- Franciszek x Kosowski Magdalena (Pierzchnica: wie¶ Strojnów-Moczydła 1854/4)
  100. ---------- Franciszek x Kucharczyk Agnieszka (Gnojno 1737/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne