Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sropiński (wyników 180):

  1. Sroczeński Jadwiga x Zalewski Walenty (Koprzywnica 1816/37)
  2. Sroczka Marcin x Podybała Elżbieta (Dmenin 1798/2)
  3. Sroczyński Adam x Broszkiewicz Teresa (Kraków - Boże Ciało 1823/11)
  4. ---------- Andrzej x Niemczykiewicz Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1849/13)
  5. ---------- Anna x Liśkiewicz Michał (Koprzywnica 1826/17)
  6. ---------- Antoni x Pijas Marianna (Chlewiska 1836/20)
  7. ---------- Antonina x Barański Franciszek (Koprzywnica 1847/2)
  8. ---------- Antonina x Klubiński Jan (Koprzywnica 1867/11)
  9. ---------- Apolonia x Jasiński Antoni (Koprzywnica 1832/22)
  10. ---------- Augustyn x Michalski Tekla (Kraków - Mariacka 1827/23)
  11. ---------- Elżbieta x Nawrociński Jan (Kraków - Mariacka 1817/79)
  12. ---------- Filip x Biron Antonina (Kraków - św. Anna 1839/9)
  13. ---------- Franciszka x Dembski Wojciech (Borzykowa 1860/20)
  14. ---------- Franciszka x Grudziński Tomasz (Kraków - św. Anna 1835/23)
  15. ---------- Jakub x Kulczycki Zuzanna (Kraków - Mariacka 1826/46)
  16. ---------- Jakub x Sikorski Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1833/29)
  17. ---------- Jan x Materkoski Marianna (Koprzywnica 1862/26)
  18. ---------- Jan x Paluszak Marianna (Kazimierz Biskupi 1892/18)
  19. ---------- Jan x Wróblewski Marianna (Klimontów 1830/2)
  20. ---------- Józef x Słupski Marianna (Kraków - Boże Ciało 1834/1)
  21. ---------- Julian Konstanty x Juryn Eugenia Honorata (Pabianice 1857/73)
  22. ---------- Katarzyna x Ciążyński Jan (Borzykowa 1864/24)
  23. ---------- Leopold x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/49)
  24. ---------- Ludwika x Gutt Joachim (Kraków - Mariacka 1829/57)
  25. ---------- Magdalena x Madej Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1845/17)
  26. ---------- Małgorzata x Fladziński Błażej (Kraków - św. Florian 1837/108)
  27. ---------- Marianna x Czechoski Jan (Koprzywnica 1830/5)
  28. ---------- Marianna x Franczak Antoni (Babsk 1836/14)
  29. ---------- Marianna x Łuczyński Adam (Kraków - Wszyscy Święci 1847/38)
  30. ---------- Marianna x Pudelski Jan (Kraków - św. Florian 1849/13)
  31. ---------- Marianna x Rączkowski Jan (Koprzywnica 1835/33)
  32. ---------- Marianna x Skroczyński Kazimierz (Koprzywnica 1854/29)
  33. ---------- Marianna x Uchański Tomasz (Koprzywnica 1869/21)
  34. Sroczynski Marianna x Wozniak (Wozniakowski) Jan (Kraków - św. Szczepan 1840/9)
  35. Sroczyński Mateusz x Górski Karolina (Skórkowice 1867/9)
  36. ---------- Paweł x Ozimek Marianna (Koprzywnica 1839/46)
  37. ---------- Rozalia x Trzapek Adam (Siercza, par. Wieliczka 1884/5)
  38. ---------- Salomea x Mrowiecki Benedykt (Kraków - Wszyscy Święci 1820/31)
  39. ---------- Stanisław x Chwaliszewski Marianna (Kazimierz Biskupi 1904/35)
  40. ---------- Stefan x Gołębiewski Agnieszka (Ludzisko 1823/0)
  41. ---------- Szymon x Potrzeba Marianna (Kraków - św. Szczepan 1828/43)
  42. ---------- Tadeusz x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/25)
  43. ---------- Tekla x Powierny Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1819/49)
  44. ---------- Tomasz x Podsiadło Marianna (Koprzywnica 1842/34)
  45. ---------- Tomasz x Wojtkowicz Agnieszka (Wieniec 1792/320)
  46. ---------- Walenty x Będkowski Katarzyna Marianna (Kraków - Katedra 1831/16)
  47. ---------- Walenty x von Bartkowski Józefina (Gniew 1905/38)
  48. ---------- Wincenty x Mazurkiewicz Antonina (Koprzywnica 1815/23)
  49. Sroda Teresa Zofia x Slusarczyk Benedykt (Kraków - Mariacka 1815/68)
  50. Srodziński Franciszka x Miklaszewski Szymon (Kazimierz Biskupi 1857/11)
  51. ---------- Józefa x Waleryańczyk Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1859/30)
  52. Sroik Jan Paweł x Noetzel Antonina (Grabowo kościerskie 1904/3)
  53. Sroka Agata x Baś Jan (Kraków, św. Juda Tadeusz: Łęg 1869/1)
  54. ---------- Agnieszka x Jóźwiak Wincenty (Brzeziny 1796/16)
  55. ---------- Agnieszka x Juszczak Józef (Domosławice, wieś Faliszewice 1882/1)
  56. ---------- Agnieszka x Świerczek Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1920/2)
  57. ---------- Andrzej x Krzan Rozalia (Domosławice, wieś Domosławice 1891/2)
  58. ---------- Andrzej x Łyk Zofia (Kraków - św. Szczepan 1832/19)
  59. ---------- Andrzej x Różak Ewa (Domosławice, wieś Faliszewice 1894/4)
  60. ---------- Anna x Piaseczny Antoni (Dmenin 1893/8)
  61. ---------- Antoni x Babicki Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1833/36)
  62. ---------- Antoni x Babik N. (Kraków - św. Mikołaj 1844/11)
  63. ---------- Antoni x Nagieć Jadwiga (Działoszyce 1871/2)
  64. ---------- Antonina x Armański Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1888/2)
  65. ---------- Antonina x Kwaśniewski Paweł (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1891/6)
  66. ---------- Apolonia x Woźniczka Roch (Dmenin 1819/16)
  67. ---------- August x Ring Anna (Raciąż 1873/3)
  68. ---------- Barbara x Cisowski Antoni (Siercza, par. Wieliczka 1827/1)
  69. ---------- Barbara x Sieradzki Jan (Brzeziny 1775/1721)
  70. ---------- Benedykt x Niczak Dorota (Bebelno 1724/4)
  71. ---------- Błażej x Marcinówna Julianna (Brzeziny 1794/27)
  72. ---------- Elżbieta x Mrówka Andrzej (Brzeziny 1784/1941)
  73. ---------- Elżbieta x Nowaczyk Wincenty (Borszewice 1850/16)
  74. ---------- Elżbieta x Pawlik Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1890/5)
  75. ---------- Ewa x Mathia Piotr (Raciąż 1867/23)
  76. ---------- Ewa x Rybak Piotr (Brzeziny 1779/1808)
  77. ---------- Ewa x Woś Marcin (Połaniec 1867/16)
  78. ---------- Filip x Daniło Franciszka (Działoszyce 1840/17)
  79. ---------- Filip x Piorun Katarzyna (Działoszyce 1881/4)
  80. ---------- Franciszek x Grabowski Marianna (Kraków - Boże Ciało 1852/2)
  81. ---------- Franciszek x Jasnos Ludwika (Dmenin 1867/8)
  82. ---------- Franciszek x Pusdoł Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1852/11)
  83. ---------- Franciszek x Rumianek Agnieszka (Bebelno 1724/1)
  84. ---------- Franciszka x Danielewicz Andrzej (Dmenin 1790/14)
  85. ---------- Franciszka x Grudziński Tomasz (Kraków - św. Anna 1835/23)
  86. ---------- Franciszka x Niżowski Fabian (Kraków - św. Mikołaj 1823/15)
  87. ---------- Franciszka x Wachowski Błażej (Dmenin 1859/21)
  88. ---------- Ignacy x Truszkowski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/1)
  89. ---------- Jadwiga x Futro Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1841/16)
  90. ---------- Jadwiga x Michalski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1897/6)
  91. ---------- Jakub x Makaryński Marcjanna (Kraków - św. Florian 1838/86)
  92. ---------- Jakub x Nowak Gertruda (Kraków - św. Anna 1820/15)
  93. ---------- Jakub x Sieradzki Marianna (Dmenin 1848/17)
  94. ---------- Jan x Bartosik Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1850/23)
  95. ---------- Jan x Górski Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1872/7)
  96. ---------- Jan x Górski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1882/4)
  97. ---------- Jan x Kowalczyk Julianna (Dmenin 1821/10)
  98. ---------- Jan x Michalski Łucja (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1885/7)
  99. ---------- Jan x Szczukiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1886/9)
  100. ---------- Józefa x Bodzioch Szymon (Rakoszyn 1846/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne