Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sprysinski (wyników 46):

  1. Sprad Magdalena x Deptulski Maciej (Gniew 1800/6)
  2. Sprada Anna x Grabowski Leon (Gniew 1860/18)
  3. ---------- Anna x Reptowski Paweł (Gniew 1861/53)
  4. ---------- Anna x Rzeski Jan (Gniew 1883/26)
  5. ---------- August x Lilienthal Joanna (Gniew 1857/71)
  6. ---------- Barbara x Lengowski Juliusz (Gniew 1863/5)
  7. ---------- Franciszek x Drozdowski Marianna (Gniew 1850/59)
  8. ---------- Jakub x Lazurowicz Matylda (Gniew 1865/41)
  9. ---------- Józef x Celner Katarzyna (Gniew 1796/28)
  10. ---------- Julia x Rawelski Dominik (Gniew 1853/67)
  11. ---------- Maciej x Kowalski Helena (Gniew 1850/60)
  12. ---------- Tomasz x Guzinski Barbara (Gniew 1863/9)
  13. ---------- Weronika x Górlewicz Adam (Gniew 1847/29)
  14. Spradau Anna x Rekowski Michał (Gniew 1833/28)
  15. Spradoski Marianna x Kulpa Tomasz (Barłożno 1726/6)
  16. Sprangowski Katarzyna x Jankowski Antoni (Gniew 1869/13)
  17. ---------- Marianna x Zgoda Franciszek (Gniew 1869/20)
  18. Spratka Katarzyna x Tolik Jerzy (Gniew 1799/36)
  19. Sprawny Agnieszka x Kosiński Konstanty (Dmenin 1867/17)
  20. Sprawska Franciszek x Piesik Klara (Raciąż 1934/7)
  21. ---------- Konrad x Morus Leokadia (Raciąż 1936/12)
  22. Sprengel Anna x Ebertowski Józef (Raciąż 1873/19)
  23. ---------- Jerzy Paweł x Kujoth Elżbieta (Raciąż 1897/4)
  24. ---------- Leopold x Stolz Paulina (Grabowo kościerskie 1883/1)
  25. Sproski Anna x Jewulski Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1887/3)
  26. ---------- Antonina x Średniawa Franciszek (Domosławice, wieś Faliszewice 1921/2)
  27. ---------- Franciszek x Stelmach Anna (Domosławice, wieś Faliszewice 1928/2)
  28. ---------- Jan x Cichy N. (Domosławice, wieś Faliszewice 1900/3)
  29. ---------- Jan x Cichy Teofila (Domosławice, wieś Faliszewice 1923/5)
  30. ---------- Kazimiera x Kolak Stanisław (Domosławice, wieś Faliszewice 1903/3)
  31. ---------- Ludwika x Kolak Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1900/2)
  32. ---------- Marcin x Święch Antonina (Domosławice, wieś Domosławice 1919/2)
  33. ---------- Maria x Pawlik Wacław (Domosławice, wieś Faliszewice 1929/4)
  34. ---------- Marianna x Świerczek Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1872/3)
  35. ---------- Michał x Mazgaj Ewa (Domosławice, wieś Faliszewice 1919/2)
  36. ---------- Michał x Mazgaj Ewa (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1919/1)
  37. Sprothka Jakub x Jaszinski Katarzyna (Chwaszczyno 1769/4)
  38. Spruch Wincenty x Badowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1917/5)
  39. Sprud Agata x Ostrowski Jan (Gniew 1820/33)
  40. Spruda Jakub x Gen Marianna (Gniew 1802/42)
  41. Sprudowski Katarzyna x Szakowski Józef (Gniew 1849/93)
  42. Sprysinski Wawrzyniec x Konczewski Wiktoria (Dobrzejewice 1857/3)
  43. Sprzączka Antoni x Ruta Helena (Górzno k. Garwolina 1945/18)
  44. ---------- Jan x Krupa Alina (Górzno k. Garwolina 1975/31)
  45. Sprządczeński Mikołaj x Brożk Marianna (Wieniec 1803/454)
  46. Sprzyrzyński Antoni x Kozakowski Helena (Kraków - Mariacka 1834/58)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne