Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Solary (wyników 186):

  1. Sola Szymon x Sołdek Marianna (Opole Lubelskie 1860/23)
  2. Solak Bartłomiej x Mikulski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1814/3)
  3. ---------- Helena x Socha Jan (Kraków - św. Mikołaj 1818/2)
  4. ---------- Marianna x Ostapiuk Teodor (Hrubieszów 1862/17)
  5. ---------- Zofia x Żołnierczyk Józef (Kazimierza Wielka 1882/24)
  6. Solakiewicz Teresa x Sliwa Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1845/56)
  7. ---------- Wojciech x Jajeśnicki Łucja (Kraków - Boże Ciało 1811/13)
  8. Solakowski Karolina x Domagalski Wojciech (Kraków - św. Florian 1841/10)
  9. Solarczyk Agata x Gałązka Piotr (Górzno k. Garwolina 1883/15)
  10. ---------- Ambroży x Gałązki Ewa (Górzno k. Garwolina 1837/3)
  11. ---------- Anastazja x Zając Szymon (Górzno k. Garwolina 1831/2)
  12. ---------- Andrzej x Nadstawny Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1894/9)
  13. ---------- Feliks x Lis Zofia (Górzno k. Garwolina 1934/46)
  14. ---------- Filipina x Trzpil Stefan (Górzno k. Garwolina 1941/8)
  15. ---------- Franciszek x Talarek Zofia (Górzno k. Garwolina 1931/22)
  16. ---------- Franciszek x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1930/15)
  17. ---------- Franciszka x Bielecki Jan (Górzno k. Garwolina 1946/62)
  18. ---------- Franciszka x Burczyński Jan (Górzno k. Garwolina 1931/29)
  19. ---------- Franciszka x Mucha Franciszek (Górzno k. Garwolina 1956/6)
  20. ---------- Genowefa x Niezgoda Jan (Górzno k. Garwolina 1946/38)
  21. ---------- Helena x Paczkowski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1936/8)
  22. ---------- Helena x Paduch Antoni (Górzno k. Garwolina 1930/2)
  23. ---------- Helena x Żak Władysław (Górzno k. Garwolina 1930/55)
  24. ---------- Henryka x Trzpil Jan (Górzno k. Garwolina 1967/29)
  25. ---------- Irena x Kędzior Stanisław (Górzno k. Garwolina 1951/28)
  26. ---------- Jan x Chmielak Eugenia (Górzno k. Garwolina 1955/13)
  27. ---------- Jan x Dybcio Marianna (Górzno k. Garwolina 1956/16)
  28. ---------- Jan x Gembik Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1875/6)
  29. ---------- Jan x Król Marianna (Górzno k. Garwolina 1966/31)
  30. ---------- Jan x N. N. (Górzno k. Garwolina 1926/40)
  31. ---------- Jan x Ochnio Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1935/35)
  32. ---------- Jan x Owczarczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1926/30)
  33. ---------- Jan x Trzpil Zofia (Górzno k. Garwolina 1931/15)
  34. ---------- Jan x Walenda Ludwika (Górzno k. Garwolina 1894/10)
  35. ---------- Janina x Makulec Marian (Górzno k. Garwolina 1942/48)
  36. ---------- Janina x Michalak-Jaskólski Feliks (Górzno k. Garwolina 1942/46)
  37. ---------- Janina x Siarkiewicz Jan (Górzno k. Garwolina 1934/12)
  38. ---------- Józef x Krasiński Józefa (Górzno k. Garwolina 1884/9)
  39. ---------- Józef x Żak Helena (Górzno k. Garwolina 1930/54)
  40. ---------- Julianna x Młynarczyk Stanisław (Brzeziny 1788/2047)
  41. ---------- Leokadia x Zuchniak Eugeniusz (Górzno k. Garwolina 1952/21)
  42. ---------- Łukasz x Sobkówna Helena (Brzeziny 1790/15)
  43. ---------- Maciej x Król Julianna (Górzno k. Garwolina 1847/12)
  44. ---------- Maciej x Lis Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1889/25)
  45. ---------- Maciej x Rejdaszki Józefa (Górzno k. Garwolina 1879/11)
  46. ---------- Magdalena x Czechowski Wincenty (Kraków - Katedra 1815/13)
  47. ---------- Maria x Zając Henryk (Górzno k. Garwolina 1955/1)
  48. ---------- Marianna x Dybcio Bolesław (Górzno k. Garwolina 1936/4)
  49. ---------- Marianna x Walenda Józef (Górzno k. Garwolina 1941/42)
  50. ---------- Marianna x Zając Andrzej (Górzno k. Garwolina 1880/14)
  51. ---------- Marianna x Zuchniak Piotr (Górzno k. Garwolina 1882/3)
  52. ---------- Mateusz x Pieniążek Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1806/11)
  53. ---------- Petronella x Ruta Franciszek (Górzno k. Garwolina 1834/11)
  54. ---------- Piotr x Paczkowski Helena (Górzno k. Garwolina 1931/32)
  55. ---------- Piotr x Staniek Katarzyna (Klimontów 1863/10)
  56. ---------- Piotr x Trzpil Franciszka (Górzno k. Garwolina 1930/19)
  57. ---------- Piotr x Wojdal Marianna (Górzno k. Garwolina 1927/21)
  58. ---------- Regina x Chmielak Eugeniusz (Górzno k. Garwolina 1953/14)
  59. ---------- Rozalia x Lis Stanisław (Górzno k. Garwolina 1874/8)
  60. ---------- Rozalia x Sitek Aleksander (Górzno k. Garwolina 1927/42)
  61. ---------- Stanisław x Brzyszek Janina (Górzno k. Garwolina 1960/2)
  62. ---------- Stanisław x Rejdaszki Franciszka (Górzno k. Garwolina 1830/6)
  63. ---------- Stanisław x Żak Marianna (Górzno k. Garwolina 1934/20)
  64. ---------- Stefania x Jałocha Stanisław (Górzno k. Garwolina 1930/53)
  65. ---------- Szymon x Banaszak Marianna (Górzno k. Garwolina 1885/11)
  66. ---------- Tadeusz x Mucha Halina (Górzno k. Garwolina 1971/34)
  67. ---------- Tadeusz x Szewczyk Maria (Górzno k. Garwolina 1967/52)
  68. ---------- Tomasz x Chmielak Zofia (Górzno k. Garwolina 1846/4)
  69. ---------- Tomasz x Latuszek Tekla (Górzno k. Garwolina 1862/21)
  70. ---------- Wiktoria x Radziej Michał (Górzno k. Garwolina 1858/17)
  71. ---------- Władysław x Kędzierski Wanda (Górzno k. Garwolina 1974/31)
  72. ---------- Zuzanna x Gałązka Stanisław (Górzno k. Garwolina 1949/18)
  73. Solarek Agnieszka x Bartczak Florian (Tubądzin k. Warty 1856/1)
  74. ---------- Marianna x Balcerzak Stanisław (Tubądzin k. Warty 1859/10)
  75. ---------- Mikołaj x Wieczorek Klara (Kazimierz Biskupi 1830/18)
  76. Solarkiewicz Teofila x Nowak Wincenty (Kraków - Mariacka 1840/31)
  77. Solarska Katarzyna x Jóźwik Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1829/4)
  78. ---------- Kunegunda x Zieliński Florian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1821/2)
  79. Solarski Franciszek x Rudkowski Katarzyna (Surhów 1864/20)
  80. ---------- Franciszka x Chołota Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/4)
  81. ---------- Jacenty x Drozdzowski Katarzyna (Skała 1885/10)
  82. ---------- Jan x Korkosz Zofia (Surhów 1857/8)
  83. ---------- Katarzyna x Stasiuk Maciej (Surhów 1853/12)
  84. ---------- Marianna x Jóźwik Mikołaj (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1826/1)
  85. ---------- Mateusz x Wieczorek Tekla (Grodzisk Mazowiecki 1847/18)
  86. ---------- Paweł x Rutkowski Apolonia (Surhów 1866/11)
  87. ---------- Wincenty x Latosi Agnieszka (Koprzywnica 1832/75)
  88. Solary Urszula Ewa x Cielecki (Zaręba) Wojciech (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/225)
  89. Solarz Agnieszka x Drzazga Jan (Rakoszyn 1819/5)
  90. ---------- Andrzej x Pieniążek Julianna (Dmenin 1848/16)
  91. ---------- Andrzej x Sarys Franciszka (Zielonki 1826/10)
  92. ---------- Anna x Hoba Jakub (Dmenin 1846/7)
  93. ---------- Antonina x Matros Franciszek (Dmenin 1878/18)
  94. ---------- Elżbieta x Kwinta Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1825/65)
  95. ---------- Franciszek x Gołczyk Jadwiga (Zielonki 1826/14)
  96. ---------- Franciszek x Masłowski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1814/36)
  97. ---------- Franciszka x Kempa Teofil (Dmenin 1899/6)
  98. ---------- Franciszka x Symiec Józef (Dmenin 1861/15)
  99. ---------- Franciszka x Symiec Józef (Dmenin 1861/15)
  100. ---------- Helena x Konik Maciej (Kraków - św. Salwator 1817/113)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne