Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sokół (wyników 250):

  1. Sokalska Bronisława x Krupa Ignacy (Skórkowice 1880/11)
  2. ---------- Marianna x Danielik Łukasz (Skórkowice 1883/9)
  3. Sokalski Antoni x Frasiński Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1845/12)
  4. ---------- Bartłomiej x Dziębór Justyna (Skórkowice 1876/3)
  5. ---------- Jan x Erdman (Zimnicka) Teofila (Skórkowice 1869/15)
  6. ---------- Jan x Przęczek Helena (Siercza, par. Wieliczka 1814/4)
  7. ---------- Jan x Waściopakowski Honorata (Kraków - Wszyscy Święci 1839/33)
  8. ---------- Joanna x Winnicki Franciszek (Hrubieszów 1835/8)
  9. ---------- Józef x Gąsiorowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1831/20)
  10. ---------- Józef x Lipiński Marianna (Pniewnik 1858/7)
  11. ---------- Józefa x Naporski Augustyn (Skórkowice 1862/19)
  12. ---------- Kazimierz x Gawroński Barbara (Skórkowice 1868/1)
  13. ---------- Kazimierz x Siwocha Apolonia (Mierzyn 1880/5)
  14. ---------- Kazimierz x Witkowski Józefa (Skórkowice 1871/7)
  15. ---------- Magdalena x Krawczyk Józef (Skórkowice 1864/4)
  16. ---------- Małgorzata x Bereszka Andrzej (Skórkowice 1872/26)
  17. ---------- Marianna x Wroniszewski Wojciech (Skórkowice 1870/3)
  18. ---------- Stanisław x Sokulska Marianna (Skórkowice 1881/4)
  19. Sokół Agnieszka x Frąk Antoni (Cisów 1865/5)
  20. Sokoł Anna x Wiatr Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1915/4)
  21. ---------- Anna x Zyntek Wilhelm (Gniew 1930/15)
  22. ---------- Antoni x Dej Gertruda (Kraków - św. Szczepan 1830/6)
  23. Sokół Antoni x Frąk Lucyna (Cisów 1833/1)
  24. Sokoł Antoni x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/10)
  25. Sokół Antoni x Skrzypiec Marianna (Czemierniki 1813/40)
  26. ---------- Antonina x Kabza Marcin (Działoszyce 1877/16)
  27. ---------- Feliksa x Jakubas Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1935/11)
  28. ---------- Franciszek x Jaszcz Barbara (Czemierniki 1811/1)
  29. ---------- Jan x Chudek Marianna (Czemierniki 1813/38)
  30. Sokoł Jan x Pstruszyński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1831/29)
  31. ---------- Jan x Szymoniak Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1833/8)
  32. Sokół Józef x Piwowarski Antonina (Łoniów 1870/6)
  33. ---------- Józefa x Macias Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1925/4)
  34. ---------- Justyna x Wnuk Jan (Czemierniki 1813/30)
  35. ---------- Katarzyna x Drozdz Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1927/5)
  36. ---------- Katarzyna x Duda Wojciech (Opole Lubelskie 1859/64)
  37. ---------- Katarzyna x Szumowicz Tomasz (Hrubieszów 1860/2)
  38. ---------- Leokadia x Justa Jakub (Gniew 1931/7)
  39. ---------- Marianna x Frąk Augustyn (Cisów 1833/4)
  40. Sokoł Marianna x Grzywa Wojciech (Opole Lubelskie 1860/67)
  41. Sokół Marianna x Rudnicki Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1971/14)
  42. ---------- Marianna x Skuluk Jan (Cisów 1917/1)
  43. ---------- Marianna x Warda Andrzej (Okrzeja 1854/32)
  44. ---------- Petronela x Krasucki Wojciech (Czemierniki 1811/12)
  45. ---------- Szymon x Kukuryk Zofia (Czemierniki 1813/44)
  46. Sokoł Teresa x Chmiel Michał (Kraków - św. Szczepan 1842/32)
  47. ---------- Zofia x Mazella Karol (Kraków - św. Florian 1846/4)
  48. Sokolewski Ryszard x Dorotyn Ewa (Gniew 1968/25)
  49. Sokolik Wilhelm x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/20)
  50. Sokolinski Michał x Jugiewicz Agnieszka (Raciąż 1843/7)
  51. Sokolnicki Aleksandra x Radliński Jan (Łomna 1888/9)
  52. ---------- Franciszka x Bonarowicz Józef (Kraków - Mariacka 1834/89)
  53. ---------- Michał Ignacy x Świętosławski Konstancja (Chlewiska 1835/1)
  54. ---------- Teofila x Tokaj Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1850/7)
  55. Sokołoski Benedykt x Nowak Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1816/1)
  56. ---------- Franciszka x Zgutowicz Wawrzyniec (Koprzywnica 1850/39)
  57. ---------- Józef x Maciszewski Konstancja (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/17)
  58. ---------- Justyna x Tomczak Szymon (Gorzków 1856/24)
  59. ---------- Magdalena x Marczewski Kilian (Koprzywnica 1845/15)
  60. ---------- Marianna x Bojanowicz Wojciech (Białobrzegi 1817/4)
  61. Sokołowicz Marianna x Białko Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1823/12)
  62. Sokołowska Józefa x Dygulski Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1916/13)
  63. ---------- Julianna x Bednarski Andrzej (Połaniec 1879/54)
  64. ---------- Marianna x Jaguś Wojciech (Połaniec 1863/17)
  65. ---------- Marianna x Kopa Piotr (Połaniec 1820/31)
  66. ---------- Marianna x Sojda Ludwik (Połaniec 1861/11)
  67. Sokołowski Agata x Nagajski Andrzej (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/35)
  68. ---------- Agnieszka x Kiliszek Andrzej (Okrzeja 1853/39)
  69. ---------- Agnieszka x Leszczyński Andrzej (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/5)
  70. ---------- Agnieszka x Roszak Antoni (Kazimierz Biskupi 1842/9)
  71. ---------- Agnieszka x Rumian Józef (Kraków - Mariacka 1818/66)
  72. ---------- Agnieszka x Ziemba Antoni (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/4)
  73. ---------- Aleksander x Talarek Genowefa (Górzno k. Garwolina 1938/15)
  74. ---------- Alojzy x Heiducki Helena (Gniew 1945/14)
  75. ---------- Anastazja x Stęplowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1887/5)
  76. ---------- Andrzej x Białobrzeski Zofia (Łomna 1886/38)
  77. ---------- Andrzej x Majkowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1890/1)
  78. ---------- Andrzej x Stęplowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1895/4)
  79. ---------- Andrzej x Świątek Katarzyna (Połaniec 1865/60)
  80. ---------- Aniela x Zalewski Andrzej (Raciążek 1760/8)
  81. ---------- Anna x Krystyniak Aleksander (Mileszki 1863/18)
  82. ---------- Antoni x Kołodziej Michalina (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/3)
  83. ---------- Antoni x Rutkowski Marianna (Kraków - św. Salwator 1834/18)
  84. ---------- Antoni x Skowron Katarzyna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1894/1)
  85. ---------- Antoni x Zdziebliński Salomea (Kraków - św. Salwator 1813/105)
  86. ---------- Antonina x Kubera Marcin (Mikstat 1846/11)
  87. ---------- Apolonia x Sobczyk Jan (Kraków - św. Mikołaj 1825/3)
  88. ---------- Barbara x Bieniek Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/1)
  89. ---------- Barbara x Kasperski Franciszek (Mileszki 1862/21)
  90. ---------- Bartłomiej x Suwka Katarzyna (Brok 1832/37)
  91. ---------- Benedykt x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/56)
  92. ---------- Daniel x Lewandowski Antonina (Kazimierz Biskupi 1844/3)
  93. ---------- Daniela x Chmielak Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1966/32)
  94. ---------- Dominik x Grzybek Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1817/108)
  95. ---------- Dorota x Sobczyk Jakub (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1847/1)
  96. ---------- Eleonora x Nowak Andrzej (Kazimierz Biskupi 1850/6)
  97. Sokolowski Elżbieta x Cwiklinski Ignacy (Gniew 1846/10)
  98. Sokołowski Emilia x Sokołowski Maciej (Płock 1863/17)
  99. ---------- Franciszek x Frączek Agnieszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1861/2)
  100. ---------- Franciszek x Grabowski Józefa (Jelonki 1865/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne