Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sochacki (wyników 121):

  1. Socha Agnieszka x Gostynski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1826/15)
  2. ---------- Agnieszka x Piechocki Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1833/16)
  3. ---------- Agnieszka x Trynka Józef (Kraków - św. Mikołaj 1830/22)
  4. ---------- Andrzej x Rydzoń Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1842/27)
  5. ---------- Andrzej x Szymanoski Marianna (Łomna 1890/19)
  6. ---------- Antoni x Sobala Julianna (Grocholice 1880/19)
  7. ---------- Baltazar x Malinowska Marianna (Brzeziny 1783/1909)
  8. ---------- Eleonora x Wójcik Piotr (Działoszyce 1866/17)
  9. ---------- Franciszka x Kołodziej Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1820/42)
  10. ---------- Franciszka x Lewandowski Feliks (Gniew 1912/33)
  11. ---------- Franciszka x Nalepa Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1847/13)
  12. ---------- Franciszka x Ryszkowski Józef (Grocholice 1881/23)
  13. ---------- Franciszka x Zeleski Walenty (Pniewnik 1757/6)
  14. ---------- Jakub x Nowicki Emilia (Kraków - św. Mikołaj 1839/3)
  15. ---------- Jan x Ibowski Julianna (Gniew 1886/35)
  16. ---------- Jan x Janik Józefa (Kraków - św. Szczepan 1810/30)
  17. ---------- Jan Kanty x Krzywda Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1836/45)
  18. ---------- Jan Kanty x Olszowka Regina (Kraków - św. Szczepan 1840/35)
  19. ---------- Jan Kanty x Renutkiewicz Zofia (Kraków - Wszyscy Święci 1826/46)
  20. ---------- Jan x karecki Rozalia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1883/1)
  21. ---------- Jan x Koza Maria (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/3)
  22. ---------- Jan x Mol Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1832/2)
  23. ---------- Jan x Pierzchała Marianna (Gródek 1891/4)
  24. ---------- Jan x Solak Helena (Kraków - św. Mikołaj 1818/2)
  25. ---------- Józef x Kwiatkowski Józefina (Chwaszczyno 1862/18)
  26. ---------- Józef x Tupiec Antonina (Grocholice 1881/28)
  27. ---------- Kasper x Kujawa Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1851/24)
  28. ---------- Katarzyna x Czosnek Józef (Kraków - św. Florian 1814/62)
  29. ---------- Katarzyna x Jamróz Sebastian (Kraków - św. Mikołaj 1850/38)
  30. ---------- Katarzyna x nalepa Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1851/25)
  31. ---------- Katarzyna x Pazdon Piotr (Kraków - św. Krzyż 1838/5)
  32. ---------- Katarzyna x Piechnik Piotr (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1902/1)
  33. ---------- Konstanty x Szubert Antonina (Kazimierz Biskupi 1906/5)
  34. ---------- Maciej x Owczarek Ewa (Dmenin 1666/4)
  35. ---------- Magdalena x Czapla Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1823/17)
  36. ---------- Małgorzata x Siwek Jan (Kraków - św. Mikołaj 1836/17)
  37. ---------- Marcin x Kurzawa Helena (Kazimierz Biskupi 1927/20)
  38. ---------- Marianna x Balsam Piotr (Borzykowa 1858/26)
  39. ---------- Marianna x Gałkiewicz Jan (Łomna 1887/24)
  40. ---------- Marianna x Makuta Jan (Kraków - św. Mikołaj 1828/8)
  41. ---------- Marianna x Niwski Fabian (Kraków - św. Mikołaj 1835/32)
  42. ---------- Marianna x Pacia Jan (Kraków - św. Anna 1849/7)
  43. ---------- Marianna x Siwek Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1828/16)
  44. ---------- Maryanna x Placek Piotr (Pabianice 1859/63)
  45. ---------- Mikołaj x Jędras Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1818/33)
  46. ---------- Mikołaj x Koffin Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1820/17)
  47. ---------- Pelagia x Koperski Jan (Kazimierz Biskupi 1849/2)
  48. ---------- Piotr x Grala Salomea (Pabianice 1857/48)
  49. ---------- Rozalia x Kudaczyński (Roman) Ludwik (Kraków - św. Salwator 1851/33)
  50. ---------- Teresa x Grabowski (Czapski) Paweł (Pabianice 1859/39)
  51. ---------- Teresa x Skorupa Adam (Kraków - św. Mikołaj 1833/40)
  52. ---------- Tomasz x Stark Agata (Stężyca 1881/5)
  53. ---------- Wojciech x Pilański Magdalena (Borzykowa 1840/23)
  54. ---------- Zofia x Ciaranek Feliks (Kraków - św. Mikołaj 1830/33)
  55. Sochacki Agnieszka x Chmielowski Jan (Chlewiska 1826/2)
  56. ---------- Agnieszka x Zaburski Józef (Kraków - św. Szczepan 1818/84)
  57. ---------- Anastazja x Kwiatkowski Ludwik (Kraków - Boże Ciało 1829/23)
  58. ---------- Andrzej x Czyż Konstancja (Chlewiska 1832/27)
  59. ---------- Andrzej x Mizgała Marianna (Podlesie 1717/3)
  60. ---------- Baltazar x Musiał Marianna (Bebelno 1702/2)
  61. ---------- Barbara x Powideł Jan (Chlewiska 1839/59)
  62. ---------- Cecylia x Kaprzyk Jan (Chlewiska 1839/10)
  63. ---------- Franciszek x Krupa Apolonia (Chlewiska 1836/14)
  64. ---------- Franciszek x Makowski Łucja (Babsk 1813/3)
  65. ---------- Franciszka x Łyżwa Joachim (Chlewiska 1838/31)
  66. ---------- Henryk x Szołtun Felicja (Gniew 1949/37)
  67. ---------- Jadwiga x Wiśniewski Tomasz (Papowo Toruńskie 1856/6)
  68. ---------- Jakub x Cedrowski Katarzyna (Chlewiska 1828/18)
  69. ---------- Jakub x Konarski Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1835/19)
  70. ---------- Jan x Szwed Janina (Górzno k. Garwolina 1947/45)
  71. ---------- Jan x Turek Teresa (Chlewiska 1832/26)
  72. ---------- Jan x Wąchocki Marianna (Chlewiska 1839/32)
  73. ---------- Józef x Zarzycki Józefa (Płock 1862/52)
  74. ---------- Katarzyna x Krupa Franciszek (Chlewiska 1832/75)
  75. ---------- Katarzyna x Zdziech Marcin (Chlewiska 1834/18)
  76. ---------- Kazimierz x Kijak Agnieszka (Chlewiska 1831/4)
  77. ---------- Marianna x Kaprzyk Stanisław (Chlewiska 1832/37)
  78. ---------- Marianna x Walasik Jan (Chlewiska 1832/14)
  79. ---------- Marianna x Wysocki Antoni (Kraków - św. Florian 1820/30)
  80. ---------- Michał x Burkat Katarzyna (Chlewiska 1836/17)
  81. ---------- Mikołaj x Mańkowski Karolina (Górzno k. Garwolina 1879/18)
  82. ---------- Szymon x Grzybowski Prakseda (Czermno 1832/20)
  83. ---------- Tekla x Baran Paweł (Chlewiska 1837/32)
  84. ---------- Walenty x Piwowarski Agata (Kraków - św. Anna 1833/11)
  85. ---------- Wojciech x Nalepiński Wiktoria (Kraków - Mariacka 1835/12)
  86. Sochaczewski Adam x Meyer Anna (Gniew 1843/56)
  87. ---------- Anna x żarnowski Stanisław (Grudusk 1879/17)
  88. ---------- Antoni x Beczkowski Zofia (Grudusk 1894/10)
  89. ---------- Bronisław x Waśkowski Łucja (Raciąż 1950/20)
  90. ---------- Jan x Kord Julianna (Gniew 1843/57)
  91. ---------- Jan x Walter Barbara (Gniew 1862/46)
  92. ---------- Marianna x Klein Mikołaj (Gniew 1878/19)
  93. ---------- Rozalia x Malikowski Franciszek (Gniew 1879/35)
  94. ---------- Władysław x Waśkowski Janina (Raciąż 1947/30)
  95. ---------- Wojciech x Konarzewski Anna (Gniew 1776/28)
  96. ---------- Wojciech x Złotowski Marianna (Gniew 1807/25)
  97. Sochalski Anna x Westani Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/22)
  98. Sochanowski Wincenty x Kozioł Salomea (Nieborów 1830/4)
  99. Sochański Franciszek x Lubański Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1833/44)
  100. Sochciewski Anna x Zugowski Jan (Gniew 1803/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne