Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sobiech (wyników 761):

  1. Sobaczyński Katarzyna x Wojnowski Wincenty (Pierzchnica: wie¶ Strojnów-Moczydła 1891/3)
  2. ---------- Marianna x Kozera Józef (Pierzchnica: wie¶ Gumienice 1901/1)
  3. ---------- Michał x Grołowski Franciszka (Turek 1892/66)
  4. ---------- Teresa x Wójcik Wawrzyniec (Pierzchnica: wie¶ Strojnów-Moczydła 1904/8)
  5. ---------- Wojciech x Nowacki Helena (Pierzchnica: wie¶ Pierzchnica 1786/12)
  6. ---------- Wojciech x Smuga Franciszka (Pierzchnica: wie¶ Pierzchnica 1797/9)
  7. Sobala Agnieszka x B±k Bartłomiej (Gnojno 1832/39)
  8. ---------- Agnieszka x Białow±s Stanisław (Gnojno 1761/3)
  9. ---------- Anastazja x B±k Szymon (Gnojno 1753/3)
  10. ---------- Aniela x Mołas Paweł (Gnojno 1836/31)
  11. ---------- Anna x Kabza Józef (Rakoszyn 1850/6)
  12. ---------- Anna x Wcisło Wojciech (Gnojno 1839/36)
  13. ---------- Dominik x D±browski Julianna (Gnojno 1863/32)
  14. ---------- Franciszek x Grenda Jadwiga (Wierzeja, USC 1885/24)
  15. ---------- Franciszek x Jakubczak Józefa (Buczek 1867/10)
  16. ---------- Franciszek x Kaputa Klara (Gnojno 1829/30)
  17. ---------- Franciszek x Mołas Jadwiga (Gnojno 1835/15)
  18. ---------- Franciszek x Nowak Marianna (Gnojno 1858/25)
  19. ---------- Franciszek x Pudło Elżbieta (Gnojno 1842/6)
  20. ---------- Grzegorz x Białow±s Agnieszka (Gnojno 1823/15)
  21. ---------- Grzegorz x Mołas Anna (Gnojno 1851/2)
  22. ---------- Izydor x Szajerowski Katarzyna (Grocholice 1878/23)
  23. ---------- Jacek x Mordejowski Teresa (Gnojno 1751/3)
  24. ---------- Jacek x Smaciarz Teresa (Gnojno 1739/10)
  25. ---------- Jadwiga x Goł±b Jan (Gnojno 1740/8)
  26. ---------- Jakub x Zajac Marianna (Rakoszyn 1864/1)
  27. ---------- Jan x Chmielowski Salomea (Gnojno 1836/41)
  28. ---------- Jan x Ciszek Marianna (Rakoszyn 1853/2)
  29. ---------- Jan x Kr±ż Marianna (Gnojno 1863/50)
  30. ---------- Jan x Makówka Marianna (Gnojno 1822/22)
  31. ---------- Jan x Rybicki Teresa (Gnojno 1819/17)
  32. Sobała Józefa x Jakubczak Ludwik (Buczek 1867/11)
  33. Sobala Józefa x Musiał Józef (Gnojno 1859/45)
  34. ---------- Julianna x Socha Antoni (Grocholice 1880/19)
  35. Sobała Karolina x Kowalczyk Michał (Buczek 1870/3)
  36. Sobala Katarzyna x Białow±s Baltazar (Gnojno 1842/1)
  37. ---------- Katarzyna x Kowalik Antoni (Gnojno 1816/12)
  38. ---------- Kazimierz x Wróbel Katarzyna (Gnojno 1847/13)
  39. ---------- Marcin x Stawiarz Regina (Gnojno 1738/10)
  40. ---------- Marianna x Białow±s Stefan (Gnojno 1754/2)
  41. ---------- Marianna x WoĽniak Jan (Przyłęk 1856/18)
  42. ---------- Mateusz x Treliński Helena (Gnojno 1830/32)
  43. ---------- Michał x Stępień Marianna (Gnojno 1818/3)
  44. ---------- Mikołaj x Bugaj Antonina (Gnojno 1861/33)
  45. ---------- Mikołaj x Mołas Katarzyna (Gnojno 1836/32)
  46. ---------- Paweł x B±k Jadwiga (Gnojno 1861/2)
  47. ---------- Piotr x Marcjan Katarzyna (Gnojno 1831/12)
  48. ---------- Sebastian x Białow±s Antonina (Gnojno 1825/6)
  49. ---------- Szymon x Musiał Zofia (Gnojno 1849/52)
  50. ---------- Szymon x Zawierucha Marianna (Gnojno 1736/4)
  51. ---------- Tekla x Markiewicz Walenty (Działoszyce 1840/20)
  52. ---------- Tekla x Stępień Szymon (Gnojno 1871/29)
  53. ---------- Teresa x Przybyłka Sebastian (Gnojno 1848/15)
  54. ---------- Tomasz x Domański Wiktoria (Gnojno 1826/2)
  55. ---------- Tomasz x Zawierucha Marianna (Gnojno 1824/13)
  56. ---------- Wawrzyniec x Adamczyk Ewa (Gnojno 1737/4)
  57. ---------- Wawrzyniec x Białow±s Teresa (Gnojno 1832/38)
  58. ---------- Wawrzyniec x Kaleta Zofia (Gnojno 1750/14)
  59. ---------- Wawrzyniec x Stępień Helena (Gnojno 1833/33)
  60. ---------- Wiktor x Zawierucha Marianna (Gnojno 1860/50)
  61. ---------- Wiktoria x Kraska Marcin (Rakoszyn 1858/1)
  62. ---------- Wiktoria x Plesowicz Wawrzyniec (Gnojno 1855/1)
  63. ---------- Wiktoria x Sołtyk Kacper (Gnojno 1848/32)
  64. ---------- Wincenty x Musiał Salomea (Gnojno 1872/19)
  65. ---------- Wojciech x Szkanel Zofia (Gnojno 1738/1)
  66. Soballa Stanisław x Poryzała Marianna (Grocholice 1886/42)
  67. Sobania Stanisław x Suchy Anna (Podlesie 1664/5)
  68. Sobaniach Marianna x Biskup Florian (Koprzywnica 1821/3)
  69. Sobański A... x Skierski Antonina (Luszyn 1867/2)
  70. ---------- Adolf Teofil x Lesiakowski Aniela (Dmenin 1894/22)
  71. ---------- Agnieszka x Szymala Jakub (Borzykowa 1867/21)
  72. ---------- Andrzej x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/25)
  73. ---------- Antoni x Gergenssohn Franciszka (Warszawa: ¶w. Jan Chrzciciel 1826/148)
  74. ---------- Antoni x Kumka Marianna (Borzykowa 1834/10)
  75. ---------- Antoni x Teszczyński Tekla (Dmenin 1858/5)
  76. ---------- Antonina x Kowalczyk Franciszek (Dmenin 1881/17)
  77. ---------- Apolonia x Zaskórski Błażej (Borzykowa 1820/4)
  78. ---------- Barbara x Jędrzejczyk Jan (Borzykowa 1851/6)
  79. ---------- Barbara x Kufel Paweł (Borzykowa 1837/16)
  80. ---------- Brygida x Ciszowski Mikołaj (Borzykowa 1824/15)
  81. ---------- Edmund Witold x Połom Katarzyna Weronika (Raci±ż 1956/23)
  82. ---------- Ewa x Kurowski Andrzej (Borzykowa 1842/24)
  83. ---------- Feliks Lucjan x Kowalczyk Waleria (Dmenin 1881/11)
  84. ---------- Franciszek x Farmuz Józefa (Borzykowa 1847/3)
  85. ---------- Franciszek x Wojcieszko Tekla (Borzykowa 1857/5)
  86. ---------- Franciszek x WoĽniak Marianna (Dmenin 1898/19)
  87. ---------- Franciszka x Piaskowski Michał (Wierzeja, USC 1884/19)
  88. ---------- Ignacy x Bator Agnieszka (Borzykowa 1866/19)
  89. ---------- Ignacy x Wypych Wiktoria (Borzykowa 1862/23)
  90. ---------- Ignacy x Zaskórski Wiktoria (Borzykowa 1840/13)
  91. ---------- Jakub x Michalczyk Marianna (Wierzeja, USC 1884/27)
  92. Sobanski Jan x Bernasik Magdalena Jadwiga (Rakoszyn 1844/13)
  93. Sobański Jan x Szczepanowski Józefa (Luszyn 1861/2)
  94. ---------- Józef x Fiuty Wiktoria (Borzykowa 1856/25)
  95. ---------- Józefa x Gabara Maciej (Mileszki 1858/39)
  96. ---------- Julianna x ¦niady Ksawery (Mileszki 1865/29)
  97. ---------- Julianna x Szajek Franciszek (Wierzeja, USC 1884/4)
  98. ---------- Katarzyna x Kryczka Jan (Borzykowa 1840/19)
  99. ---------- Katarzyna x Łamaszewski Walenty (Wierzeja, USC 1884/26)
  100. ---------- Katarzyna x Tomicki Paweł (Dmenin 1857/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne