Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sołtyka (wyników 112):

  1. Sołdan Antonina x Bareła Piotr (Mileszki 1854/17)
  2. Sołdat Katarzyna x Nazar Filip (Hrubieszów 1833/14)
  3. Sołdek Jan x Tracz Petronela (Opole Lubelskie 1858/17)
  4. ---------- Katarzyna x Samonek Franciszek (Opole Lubelskie 1860/70)
  5. ---------- Marianna x Gogół Michał (Opole Lubelskie 1858/48)
  6. ---------- Marianna x Sola Szymon (Opole Lubelskie 1860/23)
  7. Sołdun Jan x Czyżykowski Franciszka (Mileszki 1853/5)
  8. ---------- Katarzyna x Walisz Józef (Mileszki 1853/19)
  9. Sołek Jan x Kozak Regina (Końskowola 1680/20)
  10. Sołon Jan x Pielca Tekla (Kazimierza Wielka 1880/24)
  11. Sołowiej Jan x Krapowski Katarzyna (Surhów 1852/13)
  12. ---------- Jan x Stasiuk Anna (Surhów 1856/13)
  13. ---------- Szczepan x Kozłowski Katarzyna (Surhów 1859/26)
  14. Sołtycki Małgorzata x Śliwiński Antoni (Koprzywnica 1853/31)
  15. Sołtyczak Marianna x Machała Wojciech (Koprzywnica 1821/16)
  16. Sołtyczyna Marianna x Kapuściński Stanisław (Koprzywnica 1825/18)
  17. Sołtyk Anna x Kokosiński Andrzej (Połaniec 1820/52)
  18. ---------- Antoni x Sołtysik Agata (Gnojno 1845/43)
  19. ---------- Izydor x Kwapisz Tekla (Gnojno 1835/29)
  20. ---------- Kacper x Sobala Wiktoria (Gnojno 1848/32)
  21. ---------- Magdalena x Wyczynek Maciej (Kraków - Mariacka 1816/3)
  22. ---------- Teresa x Lesiak Mateusz (Łoniów 1824/46)
  23. ---------- Walenty x Brukner Marianna Barbara (Kraków - św. Florian 1844/7)
  24. ---------- Władysław x Trzebiński Marianna (Kraków - Mariacka 1813/51)
  25. ---------- Władysław x Włosowicz Emilia (Kraków - Wszyscy Święci 1817/21)
  26. Sołtyka Jan x Tracz Małgorzata (Koprzywnica 1835/36)
  27. ---------- Marianna x Sulicki Józef (Koprzywnica 1853/27)
  28. ---------- Mateusz x Pawela Katarzyna (Koprzywnica 1818/27)
  29. ---------- Tomasz x Bida Marianna (Koprzywnica 1859/33)
  30. ---------- Tomasz x Olszeski Marianna (Koprzywnica 1849/49)
  31. ---------- Tomasz x Ostrowiecki Katarzyna (Koprzywnica 1851/40)
  32. ---------- Tomasz x Wiącek Julianna (Koprzywnica 1866/27)
  33. ---------- Wincenty x Czerwiński Marianna (Klimontów 1845/4)
  34. Sołtykiewicz Andrzej x Frankowski Wiktoria (Kraków - św. Anna 1818/48)
  35. ---------- Józefa x Magierski Andrzej (Kraków - Mariacka 1819/5)
  36. ---------- Wiktoria x Kopczyński Stanisław (Kraków - Mariacka 1824/56)
  37. Sołtykiewiz Wiktoria x Pielgrzymowicz Franciszek (Kraków - św. Anna 1832/28)
  38. Sołtykowski Wojciech x Piotrzyk Magdalena (Koprzywnica 1812/21)
  39. Sołtys Anna x Idzikowski Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1840/37)
  40. ---------- Antoni x Cichy Agata (Kraków - św. Szczepan 1843/43)
  41. ---------- Helena x Brodacki Teodor (Hrubieszów 1841/25)
  42. ---------- Jan x Świerczek Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1890/2)
  43. ---------- Józef x Flizikowski Helena (Gniew 1949/25)
  44. ---------- Katarzyna x Chwieja Grzegorz (Pniewnik 1755/58)
  45. ---------- Katarzyna x Wojciechowski Walenty (Kraków - św. Salwator 1833/91)
  46. ---------- Marcin x Blacha Justyna (Kraków - św. Salwator 1820/43)
  47. ---------- Marcin x Marciński Antonina (Kraków - Mariacka 1838/32)
  48. ---------- Marcin x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/46)
  49. ---------- Marianna x Ptaczek Jacek (Kraków - św. Szczepan 1841/62)
  50. ---------- Marianna x Szymacha Kazimierz (Skórkowice 1887/13)
  51. ---------- Salomea x Ciesielski Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1841/46)
  52. ---------- Teresa x Arasin Jan (Pniewnik 1762/70)
  53. ---------- Wojciech x Piasek Salomea (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/1)
  54. Sołtysiak Agata x Józefczak Jan (Koprzywnica 1830/12)
  55. ---------- Agnieszka x Janowski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1864/39)
  56. ---------- Agnieszka x Turek Wawrzyniec (Chlewiska 1838/16)
  57. ---------- Anna x Crystofik Antoni (Luszyn 1845/9)
  58. ---------- Antoni x Sobański Weronika (Dmenin 1895/7)
  59. ---------- Antonina x Kruszyński Łukasz (Dmenin 1885/10)
  60. ---------- Antonina x Pierzak Jakub (Dmenin 1889/16)
  61. ---------- Błażej x Breszczyński Anna (Luszyn 1856/1)
  62. ---------- Emilia x Kędzierski Jakub (Kokanin 1875/3)
  63. ---------- Franciszek x Ptak Apolonia (Dmenin 1861/1)
  64. ---------- Franciszek x Szymański Helena (Koprzywnica 1832/91)
  65. ---------- Gertruda x Białek Wojciech (Chlewiska 1835/9)
  66. ---------- Gertruda x Skowronski Sebastian (Kazimierz Biskupi 1818/31)
  67. ---------- Jadwiga x Niedobir Józef (Koprzywnica 1832/59)
  68. ---------- Jan x Mortka Katarzyna (Koprzywnica 1832/77)
  69. ---------- Józefa x Kamizela Klemens (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1833/2)
  70. ---------- Julianna x Bednarek Jakub (Dmenin 1891/22)
  71. ---------- Katarzyna x Kupusiński Felicjan (Koprzywnica 1829/17)
  72. ---------- Ludwika x Piotrowski Kazimierz Marceli (Kazimierz Biskupi 1928/30)
  73. ---------- Marianna x Wróblewski Jakub (Luszyn 1857/5)
  74. ---------- Rozalia x Pokojowczyk Feliks (Kościelec pow. kaliski 1844/14)
  75. ---------- Urszula x Zbieracki Felix (Koprzywnica 1832/102)
  76. ---------- Wojciech x Stępczyński Anna (Wieniec 1807/503)
  77. Sołtysik Agata x Sołtyk Antoni (Gnojno 1845/43)
  78. ---------- Agnieszka x Bartusiak Józef (Gnojno 1840/5)
  79. ---------- Anna x Podsiedlik Andrzej (Gnojno 1865/18)
  80. ---------- Antoni x Pasternak Józefa (Gnojno 1859/22)
  81. ---------- Ewa x Kobus Józef (Kraków - św. Mikołaj 1835/25)
  82. ---------- Franciszek x Kutek Dorota (Podlesie 1722/1)
  83. ---------- Franciszek x Niemczykiewicz Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1848/32)
  84. ---------- Grzegorz x Pasternak Agata (Gnojno 1827/10)
  85. ---------- Jakub x Rawski Tekla (Gnojno 1836/17)
  86. ---------- Jakub x Turcza Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1822/3)
  87. ---------- Jan x Jasiński Barbara (Kraków - św. Szczepan 1829/54)
  88. ---------- Jan x Łuszczyna Zofia (Chlewiska 1838/29)
  89. ---------- Józef x Słaby Salomea (Kraków - św. Szczepan 1824/19)
  90. ---------- Józef x Szaliński Władysława (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/10)
  91. ---------- Karol x Rohmfeld Anna (Kraków - Mariacka 1832/111)
  92. ---------- Klara x Zgórski Jan (Gnojno 1860/44)
  93. ---------- Konstancja x Mordzielski Andrzej (Gnojno 1759/6)
  94. ---------- Magdalena x Wrześniak Ludwik (Gnojno 1871/9)
  95. ---------- Marcin x Podsiedlik Tekla (Gnojno 1860/9)
  96. ---------- Marianna x Musiał Paweł (Gnojno 1854/4)
  97. ---------- N. x Chojnacka N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/32)
  98. ---------- Regina x Kościołek Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1832/16)
  99. ---------- Urszula x Podsiedlik Marcin (Gnojno 1857/24)
  100. ---------- Wawrzyniec x Knap Marianna (Kraków - św. Szczepan 1830/39)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne