Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Smuga (wyników 132):

  1. Smuchowicz Benedykt x Żurek Małgorzata (Koprzywnica 1839/41)
  2. Smuciński Helena x Nowicki Franciszek (Papowo Toruńskie 1881/20)
  3. ---------- Katarzyna x Boroń Piotr (Skała 1882/19)
  4. Smuczyński August x von Domarus Walentyna (Grabowo kościerskie 1868/13)
  5. ---------- Augusta x Dysarz Leon (Grabowo kościerskie 1902/4)
  6. ---------- Helena x Plichta Franciszek (Grabowo kościerskie 1933/20)
  7. Smuczynski Jan x Cybulski Zuzanna (Gniew 1859/62)
  8. Smuczyński Joanna x Schulist Jan (Gniew 1920/118)
  9. ---------- Józefa x Rybyszewski Stanisław (Grabowo kościerskie 1938/10)
  10. ---------- Leokadia x Borkowski Jan Julian (Grabowo kościerskie 1919/25)
  11. ---------- Salomea x Bałachowski Piotr (Grabowo kościerskie 1910/5)
  12. Smudny Wiktoria x Pankiewicz Szymon (Kraków - Mariacka 1846/58)
  13. Smug Franciszek x Walczak Małgorzata (Tubądzin k. Warty 1861/4)
  14. ---------- Marianna x Kiełbasa Adam (Kraszewice 1890/4)
  15. ---------- Mikołaj x Jeziorek Marianna (Kraszewice 1890/30)
  16. ---------- Wojciech x Götz Karolina (Kraków - Mariacka 1837/20)
  17. Smuga Adam x Krzemiński Marianna (Cisów 1918/13)
  18. ---------- Andrzej x Jaroń Magdalena (Cisów 1847/4)
  19. ---------- Antoni x Borys Tekla (Cisów 1849/1)
  20. ---------- Antoni x Skowron Rozalia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1888/1)
  21. ---------- Antonina x Mochocki Kazimierz (Cisów 1935/1)
  22. ---------- Antonina x Pawlik Wincenty (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/8)
  23. ---------- Apolonia x Wujcik Jan (Cisów 1841/3)
  24. ---------- Błażej x Banak Barbara (Cisów 1844/8)
  25. ---------- Błażey x Wujcik Anastazya (Cisów 1831/1)
  26. ---------- Florentyna x Masternak Stefan (Cisów 1937/11)
  27. ---------- Franciszek x Krzemia Marianna (Cisów 1900/9)
  28. ---------- Franciszek x Krzemiński Barbara (Cisów 1933/2)
  29. ---------- Franciszek x Kułagowski Agata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1788/7)
  30. ---------- Franciszka x Juszczyk Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1852/2)
  31. ---------- Franciszka x Machocki Jan (Cisów 1928/2)
  32. ---------- Franciszka x Sobaczyński Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/9)
  33. ---------- Genowefa x Kobryn Karol (Cisów 1930/9)
  34. ---------- Jan x Głąb Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/11)
  35. ---------- Jan x Gonciarz N. (Cisów 1854/5)
  36. ---------- Janina x Kobryn Stanisław (Cisów 1943/5)
  37. ---------- Józef x Jagodziński Teofila (Cisów 1939/4)
  38. ---------- Józefa x Bęben Stanisław (Cisów 1941/6)
  39. ---------- Józefa x Bochnacki Maciej (Cisów 1833/3)
  40. ---------- Julianna x Król Bolesław (Cisów 1929/16)
  41. ---------- Katarzyna x Machocki Jan (Cisów 1842/1)
  42. ---------- Katarzyna x Piątek Andrzej (Pierzchnica: wieś Osiny 1841/1)
  43. ---------- Klara x Lalek Piotr (Mierzyn 1888/11)
  44. ---------- Maciej x Bryk Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/14)
  45. ---------- Maciej x Budzisz Magdalena (Pierzchnica: wieś Osiny 1805/2)
  46. ---------- Małgorzata x Donański Franciszek (Cisów 1850/5)
  47. ---------- Małgorzata x Kobryn Jan (Cisów 1830/4)
  48. ---------- Małgorzata x Kopciński Józek (Cisów 1857/4)
  49. ---------- Małgorzata x Mistalski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1808/3)
  50. ---------- Marianna x Borek Marcin (Cisów 1839/2)
  51. ---------- Marianna x Gratka Antoni (Cisów 1920/8)
  52. ---------- Marianna x Krzemii Jan (Cisów 1930/12)
  53. ---------- Marianna x Powałkiewicz Marcin (Pierzchnica: wieś Osiny 1848/2)
  54. ---------- Marianna x Radwański Mateusz (Cisów 1846/1)
  55. ---------- Marianna x Zięba Ignacy (Cisów 1846/7)
  56. ---------- Mateusz x Bąkowski Justyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/1)
  57. ---------- Mateusz x Zieliński Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1780/6)
  58. ---------- Michał x Machocki Janina (Cisów 1866/8)
  59. ---------- Michał x Mucha Władysława (Cisów 1939/12)
  60. ---------- Michalina x Krzemiński Stanisław (Cisów 1943/1)
  61. ---------- Monika x Wujcik Piotr (Cisów 1844/4)
  62. ---------- N. x Sepioł Kazimierz (Cisów 1867/1)
  63. ---------- Petronela x Antecki Józej (Cisów 1916/6)
  64. ---------- Piotr x Krzemiński Józefa (Cisów 1899/5)
  65. ---------- Róża x Bęben Franciszek (Cisów 1847/2)
  66. ---------- Salomea x Bęben Bazyli (Cisów 1846/4)
  67. ---------- Stanisław x Machocki Marianna (Cisów 1922/12)
  68. ---------- Stanisława x Siekański Marcin (Cisów 1919/6)
  69. ---------- Szymon x Piotroski Marianna (Cisów 1861/1)
  70. ---------- Teodora x Wojtasiewicz Stanisław (Cisów 1937/8)
  71. ---------- Teofil x Wójcik Katarzyna (Cisów 1937/7)
  72. ---------- Tomasz x Jaroń Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1903/4)
  73. ---------- Tomasz x Nowak Rozalia (Pierzchnica: wieś Osiny 1813/1)
  74. ---------- Weronika x Kalarus Stanisław (Cisów 1945/3)
  75. ---------- Wiktoria x Zemsta Maksymilian (Cisów 1918/10)
  76. ---------- Zofia x Kobryn Tadeusz (Cisów 1940/6)
  77. Smugaj Ulryk x Gilgines Urszula (Gniew 1964/9)
  78. Smugaja Krystyna x Łozowicki Aleksander (Gniew 1952/7)
  79. Smugorzewski Agnieszka x Grzybowski Franciszek (Ludzisko 1827/0)
  80. Smul Agnieszka x Kusia Jan (Zielonki 1829/11)
  81. ---------- Agnieszka x Kusnierczyk Jan (Zielonki 1851/39)
  82. ---------- Antoni x Kumala Tekla (Kraków - św. Salwator 1825/49)
  83. ---------- Gabriel x Szafrański Marianna (Ludzisko 1826/0)
  84. ---------- Ludwika x Dziekiński Jakub (Ludzisko 1836/0)
  85. ---------- Marianna x Krych Jan (Ludzisko 1821/0)
  86. ---------- Regina x Kurzydym Józef (Zielonki 1850/56)
  87. ---------- Salomea x Passek Jan (Kraków - św. Szczepan 1814/33)
  88. ---------- Stanisław x Gola Marianna (Bebelno 1883/13)
  89. ---------- Tekla x Bosak Roch (Kraków - św. Salwator 1827/103)
  90. ---------- Tomasz x Konieczny Marianna (Zielonki 1829/13)
  91. ---------- Wojciech x Felich (Fel) Julianna (Ludzisko 1821/0)
  92. ---------- Wojciech x Sikorski Katarzyna (Ludzisko 1832/0)
  93. ---------- Zofia x Młynek Norbert (Kraków - św. Salwator 1829/40)
  94. ---------- Zofia x Sas Karol (Kraków - św. Salwator 1831/107)
  95. Smulak Gabriel x Staszak Rozalia (Ludzisko 1822/0)
  96. Smułczyński Gaspar x Łabęcki Agata (Skała 1869/9)
  97. ---------- Piotr x Skutnicki Joanna (Obiechów 1853/3)
  98. Smulewicz Ruda x Janaszewicz Izaak (Kraków - św. Salwator 1816/38)
  99. Smułka Agnieszka x Węgrzyński Julian (Dmenin 1865/22)
  100. ---------- Wawrzyniec x Myc Balbina (Mikstat 1837/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne