Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Smolny (wyników 207):

  1. Smoch Apolonia x Czarnicek Walenty (Końskowola 1654/15)
  2. Smoczarski Teofila x Sosnowski Wojciech (Rakoszyn 1839/8)
  3. Smoczek Jakub x Rola Agnieszka (Końskowola 1657/3)
  4. ---------- Jan x Krupka Jadwiga (Końskowola 1644/9)
  5. ---------- Katarzyna x Kacprzak Ignacy (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1782/22)
  6. ---------- Paweł x Smaza Katarzyna (Końskowola 1647/3)
  7. Smoczenski Elżbieta x Kwitnowski Jakub (Gniew 1817/23)
  8. ---------- Jan x Libiszewski Jadwiga (Gniew 1795/37)
  9. Smoczurski Florian x Łochowski Julianna Elżbieta (Jeżów 1813/28)
  10. Smoczyk Zofia x Paluch Piotr (Gnojno 1742/8)
  11. Smoczyński Franciszek x Grzona Bronisława (Barłożno 1928/20)
  12. Smoczynski Franciszka x Gajewski Juliusz Konrad (Gniew 1911/2)
  13. Smoczyński Gerard Jan x Gładykowski Teresa Jadwiga (Gniew 1968/24)
  14. Smoczynski Jakub x Lubienski Marianna (Gniew 1796/27)
  15. Smoczyński Jakub x Rybacki Kunegunda (Kazimierz Biskupi 1834/2)
  16. Smoczynski Jan x Rumpa Melania (Barłożno 1919/23)
  17. Smoczyński Kazimierz x Kuiawa Marianna (Kazimierz Biskupi 1839/1)
  18. ---------- Marceli x Dryzner Monika (Kazimierz Biskupi 1840/19)
  19. ---------- Marianna x Grabowski Leon (Gniew 1872/9)
  20. ---------- Stanisław x Muawski Daniela (Gniew 1962/10)
  21. Smoczynski Wawrzyniec x Pałucki Marianna (Gniew 1775/21)
  22. ---------- Weronika x Górski Franciszek (Barłożno 1919/19)
  23. Smoczyński Zofia x Pawlikowski Szczepan (Kraków - św. Mikołaj 1832/1)
  24. ---------- Zofia x Putronczyk Maciej (Kraków - św. Salwator 1852/3)
  25. Smogorzewski Barbara x Miłkowski Apolinary (Kościelec pow. kaliski 1838/3)
  26. ---------- Józef x Zawodna Dorota (Ludzisko 1832/0)
  27. Smok Anna x Maktowski Wojciech (Gniew 1817/32)
  28. ---------- Jadwiga x Swiderski Franciszek (Irządze 1811/25)
  29. ---------- Marianna x Kamrowski Piotr (Gniew 1841/23)
  30. ---------- Marianna x Skora Andrzej (Irządze 1808/6)
  31. ---------- Tomasz x Znud Łucja (Irządze 1808/5)
  32. Smokowski Marianna x Skałowski Tomasz (Łoniów 1869/7)
  33. Smol Tomasz x Drozdek Petronela (Dmenin 1798/1)
  34. Smoła Marianna x Krolik Jan (Kraków - św. Salwator 1846/5)
  35. ---------- Salomea x Gutowksi Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1810/48)
  36. Smolański Bogusław Zbigniew x Wegner Adela (Raciąż 1986/17)
  37. Smolarczyk Elżbieta x Musiał Grzegorz (Borzykowa 1855/27)
  38. ---------- Florentyna x Młynarczyk Jakub (Borzykowa 1855/13)
  39. ---------- Franciszka x Kurzelowski Piotr (Borzykowa 1853/30)
  40. ---------- Józefa x Piasecki Jan (Borzykowa 1842/16)
  41. ---------- Konstancja x Kieszek Benedykt (Babsk 1820/13)
  42. ---------- Maciej x Chodak Marianna (Borzykowa 1855/11)
  43. ---------- Maciej x Suszcz Marianna (Podlesie 1740/3)
  44. ---------- Magdalena x Dworak Klemens (Borzykowa 1857/38)
  45. ---------- Marcin x Skrzypek Rozalia (Borzykowa 1860/31)
  46. ---------- Marianna x Staszewicz Teodor (Babsk 1814/9)
  47. ---------- Michał x Pietrzyk Katarzyna (Borzykowa 1830/19)
  48. ---------- Salomea x Wypych Franciszek (Borzykowa 1833/24)
  49. ---------- Szczepan x Pietryszczak Tekla (Borzykowa 1865/17)
  50. ---------- Teodor x Konik Józefa (Borzykowa 1839/30)
  51. ---------- Urban x Lepion Konstancja (Podlesie 1746/6)
  52. ---------- Wojciech x Musiał Ewa (Borzykowa 1858/5)
  53. Smolarek Aniela x Dudziński Michał (Nieborów 1834/4)
  54. ---------- Dominik x Gągała Helena (Podlesie 1785/6)
  55. ---------- Elżbieta x Kozieł Piotr (Nieborów 1836/16)
  56. ---------- Franciszka x Machno Benedykt (Kraków - Mariacka 1833/81)
  57. ---------- Franciszka x Pietrzak Mateusz (Ludzisko 1832/0)
  58. ---------- Józef x Kozioł Tekla (Nieborów 1834/8)
  59. ---------- Małgorzata x Dąbrowski Florian (Nieborów 1832/10)
  60. ---------- Marcin x Prasolik Marcjanna (Babsk 1834/10)
  61. ---------- Marianna x Filipiak Michał (Ludzisko 1826/0)
  62. ---------- Tekla x Włodarczyk Wojciech (Babsk 1848/1)
  63. Smolarski Agnieszka x Osiecki Michał (Kazimierz Biskupi 1836/24)
  64. ---------- Jakub x Iżowski Katarzyna (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/85)
  65. ---------- Walenty x Beer Marta (Mileszki 1858/5)
  66. ---------- Wojciech x Książka Katarzyna (Łoniów 1854/13)
  67. Smolarz Anna x Malikowicz Mateusz (Bebelno 1696/6)
  68. ---------- Gertruda x Kwaśnic Albert (Podlesie 1663/1)
  69. ---------- Jan x Buldycz Małgorzata (Podlesie 1751/4)
  70. ---------- Krystyna x Suchy Wojciech (Podlesie 1786/1)
  71. ---------- Małgorzata x Regen Antoni (Podlesie 1760/5)
  72. ---------- Marianna x Suchy Piotr (Podlesie 1749/1)
  73. Smolec Teresa x Dąbrowski Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1827/29)
  74. Smolej Zofia x Krawczynski Wojciech (Gorzków 1855/25)
  75. Smołek Jacek x Monieta Monika (Mikstat 1818/10)
  76. ---------- Jakub x Leśniewicz Marianna (Mikstat 1827/4)
  77. ---------- Marianna x Lesiewicz Michał (Mikstat 1837/10)
  78. Smoleń Agnieszka x Łabuszewski Stanisław (Połaniec 1875/5)
  79. ---------- Aleksander x Szymańska Marianna (Połaniec 1877/45)
  80. ---------- Andrzej x Chuchrowski Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1894/3)
  81. ---------- Aniela x Florkowski Łukasz Edward (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1900/2)
  82. ---------- Antoni x Piątek Marianna (Połaniec 1877/36)
  83. ---------- Antoni x Warata Justyna (Kraków - Mariacka 1834/30)
  84. ---------- Emilia x Gajda Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/4)
  85. ---------- Jan x Pawlik Maria Łucja (Domosławice, wieś Melsztyn 1927/2)
  86. ---------- Józef x Potępa Stefania (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1936/3)
  87. ---------- Józefa x Kapusta Paweł (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1899/4)
  88. ---------- Józefa x Lasota Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1919/3)
  89. ---------- Łucja x Kukulski Józef (Połaniec 1873/30)
  90. ---------- Marianna x Dalmata Piotr (Połaniec 1875/4)
  91. ---------- Władysław x Mielec Rozalia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1931/1)
  92. Smoleńska Marianna x Drożdżowski Karol (Połaniec 1876/57)
  93. ---------- Marianna x Seremak Wawrzyniec (Połaniec 1874/48)
  94. ---------- Sylwestra x Mierzejewski Józef (Połaniec 1861/23)
  95. Smolenski Dawid x Sendach Anna (Gniew 1819/38)
  96. Smoleński Eugeniusz x Zaremba Józefa (Górzno k. Garwolina 1967/10)
  97. ---------- Franciszek x Kolak Maria (Domosławice, wieś Faliszewice 1921/10)
  98. Smolenski Jan x Brochoni Ewa (Gniew 1790/9)
  99. Smoleński Józef x Móć Zofia (Irządze 1811/21)
  100. ---------- Karolina x Miarka Jan (Kraków - św. Florian 1845/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne