Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Smaczny (wyników 99):

  1. Smach Maciej x Wojna Regina (Zielonki 1824/41)
  2. ---------- Marianna x Łańcucki Jakub (Zielonki 1845/61)
  3. ---------- Salomea x Matelski Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1823/10)
  4. Smaciarz Katarzyna x Kubik Jan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1850/1)
  5. ---------- Salomea x Karbowski Karol (Kraków - św. Szczepan 1836/17)
  6. ---------- Teresa x Sobala Jacek (Gnojno 1739/10)
  7. Smaciarzyński Salomea x Morański Wojciech (Kraków - św. Salwator 1850/26)
  8. ---------- Wojciech x Gadomski Ludwika (Kraków - św. Szczepan 1838/15)
  9. Smacznik Zofia x Kwieciński Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1819/2)
  10. Smaczny Andrzej x Mstowski Józefa (Działoszyce 1874/13)
  11. ---------- Anna x Wijas Józef (Działoszyce 1886/30)
  12. ---------- Domicela x Grembacz Jakub (Działoszyce 1865/2)
  13. ---------- Franciszka x Piekarski Jan (Działoszyce 1847/5)
  14. ---------- Kazimierz x Serwatka Marianna (Działoszyce 1828/17)
  15. ---------- Magdalena x Borlicki Tomasz (Działoszyce 1859/15)
  16. ---------- Magdalena x Markiewicz Michał (Działoszyce 1829/3)
  17. ---------- Tekla x Gajewicz Józef (Działoszyce 1833/14)
  18. ---------- Teofila x Galiński Piotr (Działoszyce 1834/10)
  19. ---------- Wawrzyniec x Markiewicz Małgorzata (Działoszyce 1836/14)
  20. ---------- Zofia x Kabdziński Piotr (Działoszyce 1826/1)
  21. Smaga Bruno x Kryczka Marianna (Borzykowa 1853/26)
  22. ---------- Zygmunt x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/12)
  23. Smagaj Janina Halina x Szulc Bernard (Gniew 1949/38)
  24. Smagalski Elżbieta x Dębiński Jan (Kraków - Mariacka 1820/20)
  25. ---------- Jakub x Kukulski Apolonia (Kraków - Mariacka 1819/77)
  26. ---------- Jakub x Słodyczka Marianna (Kraków - Mariacka 1829/8)
  27. ---------- Magdalena x Hojnacki Józef (Kraków - św. Florian 1823/39)
  28. ---------- Marianna x Tyranowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1833/47)
  29. ---------- Marianna x Zdechlikiewicz Franciszek (Kraków - św. Florian 1816/28)
  30. ---------- Piotr Paweł x Środkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1816/91)
  31. ---------- Regina x Kucicki Szymon (Kraków - św. Florian 1824/89)
  32. Smagliński Wincenty x Stopa Marianna (Raciąż 1905/18)
  33. Smagło Andrzej x Szymański Anna (Kraków - Boże Ciało 1844/3)
  34. Smagłoski Teofila x Bocheński Andrzej (Koprzywnica 1846/2)
  35. Smagłowska Franciszka x Sowiński Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1930/22)
  36. Smagłowski Marianna x Kolbucki Jan (Raciąż 1786/7)
  37. ---------- Wojciech x Paliński Katarzyna (Gnojno 1851/24)
  38. Smagorzewski Józef x Mitzler Franciszka (Raciąż 1885/17)
  39. Smagowicz Mikołaj x Lewandoski Teresa (Zakliczyn 1777/5)
  40. Smagowska Marianna x Burczy Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1938/1)
  41. ---------- Regina x Nawrot Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1943/1)
  42. Smagowski Anna x Skrzypczak Jan (Łoniów 1869/4)
  43. Smajdel Wawrzyniec x Schlenkier Ewa (Kraków - św. Szczepan 1817/21)
  44. Smajek Józef x Sarna Elżbieta (Kraków - Mariacka 1820/14)
  45. ---------- Julianna x Szczypczyk Walenty (Kraków - św. Salwator 1822/6)
  46. ---------- Konstancja x Mika Hieronim (Kraków - św. Salwator 1813/85)
  47. Smajka Józef x Grandys Marianna (Kraków - Mariacka 1816/32)
  48. Smak Małgorzata x Sierakowksi Tomasz (Kraków - Mariacka 1832/106)
  49. Smakosz Barbara x Papka Kazimierz (Łoniów 1846/18)
  50. Smakowski Andrzej x Grabowski Marianna (Kraków - św. Salwator 1850/32)
  51. ---------- Aniela x Taczyński Aleksander (Kraków - św. Szczepan 1841/37)
  52. Smal Agata x Lisowski Karol (Chlewiska 1838/38)
  53. ---------- Antoni x Lipa Franciszka (Chlewiska 1829/14)
  54. ---------- Jan x Juźwik Urszula (Chlewiska 1834/13)
  55. ---------- Mikołaj x Bąkowski Marianna (Hrubieszów 1858/10)
  56. ---------- Wojciech x Zdziech Agata (Chlewiska 1826/6)
  57. Smalc Agata x Płoszka Jan (Jeżów 1824/28)
  58. Smalec Andrzej x Gnat Elżbieta (Chlewiska 1836/9)
  59. ---------- Bronisław x Żugaj Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1943/20)
  60. ---------- Józef x Świder Agnieszka (Jeżów 1824/25)
  61. ---------- Kajetan x Balcerak Marianna (Jeżów 1823/3)
  62. ---------- Leon x Antosiak Teresa (Jeżów 1821/14)
  63. ---------- Stanisław x Traczyk Elżbieta (Jeżów 1823/2)
  64. Smałek Łucja x Pietralczyk Stefan (Mikstat 1843/20)
  65. Smalerz Agnieszka x Ciach Antoni (Łoniów 1834/2)
  66. ---------- Franciszka x Szaraniec Mateusz (Łoniów 1836/4)
  67. Smalerzak Magdalena x Stawszczyk Franciszek (Łoniów 1831/15)
  68. Smalny Jan x Wojtasek Regina (Kraków - św. Anna 1818/65)
  69. Smaltowski Anna x Gradzikowski Andrzej (Gniew 1737/25)
  70. ---------- Rozalia x Guski Franciszek (Gniew 1759/8)
  71. Smaługa Katarzyna x Brachowicz Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1851/19)
  72. Smardowski Magdalena x Pękala Józef (Koprzywnica 1849/30)
  73. Smardz Dorota x Majewski Łukasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1807/1)
  74. ---------- Franciszka x Przywłocki Ignacy (Koprzywnica 1856/35)
  75. ---------- Jan x Olszeski Anna (Koprzywnica 1856/39)
  76. ---------- Józef x Skrzypczak Ewa (Koprzywnica 1865/45)
  77. ---------- Marianna x Chołody Franciszek (Koprzywnica 1864/4)
  78. ---------- Salomea x Ziarkowski Jan (Skała 1805/2)
  79. ---------- Wincenty x Staszczak Brygida (Koprzywnica 1863/31)
  80. ---------- Wojciech x Bielak Marianna (Łoniów 1827/11)
  81. Smardzewski Jakub Krzysztof x Biernacki Petronela Julianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/39)
  82. ---------- Jan x Grabarczyk Julianna (Prażmów 1901/18)
  83. ---------- Piotr x Kożmiat Agnieszka (Sandomierz - katedra (NMP) 1810/24)
  84. ---------- Wojciech x Wiktorski Julianna (Grodzisk Mazowiecki 1848/30)
  85. Smardzowa Marianna x Pawlak Józef (Koprzywnica 1836/26)
  86. Smardzowski Agnieszka x Gogulski Wincenty (Skała 1836/1)
  87. ---------- Marianna x Boroń Szymon (Skała 1817/4)
  88. ---------- Marianna x Guliński Stanisław (Skała 1827/5)
  89. Smarz Marianna x Beczek Piotr (Okrzeja 1820/37)
  90. ---------- Marianna x Wasilewski Jan (Okrzeja 1840/9)
  91. Smarzewski Karol x Sikorski Anastazja (Kraków - św. Szczepan 1829/28)
  92. ---------- Katarzyna Dorota x Kaszewski Ludwik (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/222)
  93. Smarzyński Marianna x Grabiański Hipolit (Kraków - św. Florian 1832/23)
  94. Smaska Grzegorz x Grała Elżbieta (Końskowola 1653/43)
  95. Smater Jan x Duda Franciszka (Kiczki 1801/2)
  96. ---------- Piotr x Kaszki Ewa (Kiczki 1802/1)
  97. Smaych Franciszka x Palcuchowski Marcin (Chwaszczyno 1768/2)
  98. Smaza Katarzyna x Sikorka Stanisław (Końskowola 1644/25)
  99. ---------- Katarzyna x Smoczek Paweł (Końskowola 1647/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne