Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skwarkiewicz (wyników 64):

  1. Skwar Małgorzata x Adamczyk Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1837/55)
  2. Skwara Elżbieta x Głogowski Jan (Gniew 1858/27)
  3. ---------- Ignacy x Chodak Ludwika (Borzykowa 1857/22)
  4. ---------- Jan x Gadzinski Elżbieta (Gniew 1866/10)
  5. ---------- Katarzyna x Chabrosz Tomasz (Końskowola 1681/2)
  6. ---------- Krzysztof x Jędrzejowszczyk Marianna (Truskolasy 1811/43)
  7. ---------- Marianna x Siciaszek Filip (Kraków - św. Salwator 1828/62)
  8. ---------- Regina x Jakubik Paweł (Końskowola 1671/9)
  9. ---------- Szymon x Tarasin Katarzyna (Kraków - Mariacka 1829/16)
  10. ---------- Wawrzyniec x Musiał Jadwiga (Borzykowa 1857/29)
  11. ---------- Wojciech x Fornalczyk Karolina (Skórkowice 1886/9)
  12. Skwarc Helena x Borkowski Antoni (Połaniec 1866/6)
  13. Skwarcak Anna x N. Florian (Końskowola 1678/1)
  14. Skwarciak Franciszka x Bator Jakub (Połaniec 1880/22)
  15. ---------- Józefa x Anioł Franciszek (Połaniec 1875/41)
  16. ---------- Mikołaj x Kazimierska Tekla (Połaniec 1868/1)
  17. ---------- Piotr x Saramak Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1938/12)
  18. Skwarczak Stanisław x Czybulak Agnieszka (Końskowola 1679/5)
  19. Skwarczyński Franciszka x Kamszurski Józef (Lgota Wielka 1846/1)
  20. ---------- Magdalena x Karczmarrski Kasper (Kraków - Wszyscy Święci 1834/61)
  21. ---------- Michał x Rutkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1836/105)
  22. Skwarek Błażej x Strozik Katarzyna (Irządze 1811/2)
  23. ---------- Franciszka x Koryś Grzegorz (Okrzeja 1857/6)
  24. ---------- Marianna x Zatyka Andrzej (Okrzeja 1859/48)
  25. ---------- Piotr x Padasz Helena (Okrzeja 1844/7)
  26. ---------- Stanisław x Gąski Magdalena (Okrzeja 1859/24)
  27. ---------- Szymon x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/86)
  28. ---------- Szymon x Ślusarz Magdalena (Skała 1807/6)
  29. ---------- Wawrzyniec x Picuła Julianna (Okrzeja 1859/17)
  30. ---------- Wawrzyniec x Roszewski Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/187)
  31. Skwareś Aleksandra x Galewski Jan (Barłożno 1934/23)
  32. Skwark Andrzej x Białowąs Teresa (Gnojno 1823/32)
  33. ---------- Franciszek x Musiał Jadwiga (Gnojno 1844/36)
  34. ---------- Jadwiga x Kaniecki Antoni (Gnojno 1848/7)
  35. ---------- Jan x Stachowicz Magdalena (Gnojno 1854/37)
  36. ---------- Małgorzata x Podkowa Wojciech (Gnojno 1834/12)
  37. ---------- Marianna x Stępień Jan (Gnojno 1843/7)
  38. ---------- Stanisław x Porządek Dorota (Gnojno 1860/1)
  39. ---------- Wincenty x Banasik Urszula (Gnojno 1851/17)
  40. ---------- Wincenty x Bartusiak Ludwika (Gnojno 1862/48)
  41. Skwarka Agnieszka x Kowalski Michał (Kraków - św. Szczepan 1843/15)
  42. ---------- Agnieszka x Poniedziałek Franciszek (Kraków - św. Salwator 1837/37)
  43. ---------- Anna x Stachowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1851/20)
  44. ---------- Antoni x Samul Teresa (Jeżów 1811/20)
  45. ---------- Antoni x Szulicki Katarzyna (Jeżów 1811/19)
  46. ---------- Gertruda x Sobkowiczek Józef (Brzeziny 1781/1857)
  47. ---------- Katarzyna x Kąpka Jan (Brzeziny 1778/1797)
  48. ---------- Konstancja x Lewandowski Marcin (Jeżów 1820/26)
  49. ---------- Marianna x Wojdal Jan (Brzeziny 1779/1807)
  50. ---------- Szymon x Kusówna Gertruda (Brzeziny 1797/3)
  51. ---------- Walenty x N. Kunegunda (Brzeziny 1785/1969)
  52. ---------- Wojciech x Kowalczyk Jadwiga (Brzeziny 1785/1968)
  53. Skwarkiewicz Joanna x Odzrobieński Maciej (Kraków - św. Florian 1839/7)
  54. ---------- Kasper x Ząbkiewicz Józefa (Kraków - św. Florian 1830/82)
  55. Skwarło Elżbieta x Żabiński Jan (Zakliczyn 1769/12)
  56. ---------- Wojciech x Jewuła Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1883/6)
  57. Skwarna Urszula x Rutkowski Kazimierz (Łoniów 1815/93)
  58. Skwarnecki Jakub x Gabara Marianna (Mileszki 1872/6)
  59. ---------- Katarzyna x Skupień Jan (Mileszki 1875/4)
  60. ---------- Piotr x Strzelecki Zofia (Mileszki 1871/22)
  61. ---------- Wojciech x Bednarek Urszula (Mileszki 1874/34)
  62. Skwarnicki Kunegunda x Lewy Wawrzyniec (Mileszki 1858/27)
  63. Skwarski Agnieszka x Barański Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1812/16)
  64. Skwawek Monika x Stachlik Konstantyn (Jeżów 1812/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne