Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skubuś? (wyników 43):

  1. Skuba Antoni x Ziembiński Franciszka (Żelazna 1870/3)
  2. Skubek Weronika x Hoffses Edmund (Cisów 1935/3)
  3. Skubera Edward x Wyrzykowska Franciszka (Niekrasów Świętokrzyski 1945/18)
  4. Skubieda Jan x Sabła Marianna (Końskowola 1653/17)
  5. Skubiński Józef x Kurk Barbara (Gniew 1822/38)
  6. ---------- Stefan x Jaworowski Paulina (Hrubieszów 1868/17)
  7. Skubisz Barbara x Witek Jędrzej (Czemierniki 1813/22)
  8. ---------- Kazimierz x Sanczuk Katarzyna (Surhów 1862/8)
  9. ---------- Marianna x Sawczuk Kazimierz (Surhów 1859/25)
  10. Skubiszewski Stanisława x Doczekalski Michał (Turek 1893/110)
  11. Skup Piotr x Nojszewski Anastazja (Pniewnik 1757/1)
  12. Skupień Jan x Skwarnecki Katarzyna (Mileszki 1875/4)
  13. ---------- Justyna x Wrzeciono Antoni (Kazimierza Mała 1884/23)
  14. ---------- Marianna x Sroka Marcin (Brzeziny 1795/7)
  15. Skupieńska Ewa x Ławski Piotr (Grocholice 1880/32)
  16. Skupieński Agnieszka x Brazda Jan (Kraków - Mariacka 1819/54)
  17. ---------- Anna x Oszuchowski Jan (Kraków - św. Florian 1827/44)
  18. ---------- Elżbieta x Błażejewski Jan (Papowo Toruńskie 1804/6)
  19. ---------- Teodor x Rodowski Marianna (Kraków - Mariacka 1817/33)
  20. Skupieski Karolina x Urmański Walenty (Pniewnik 1836/15)
  21. Skupiewski Aleksandra x Zaborowski Andrzej (Pniewnik 1864/16)
  22. Skupiński Adam x Kowalczyk Antonina (Mileszki 1874/9)
  23. ---------- Anna x Rogowski Jan (Kraków - Mariacka 1835/107)
  24. ---------- Antoni x Hałaczkiewicz Weronika (Dmenin 1880/23)
  25. ---------- Antoni x Satalski Joanna (Kraków - Mariacka 1841/36)
  26. ---------- Antoni x Wietuch Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1838/31)
  27. ---------- Frozyna x Jędrzejewski Józef (Szumsk 1842/5)
  28. ---------- Ignacy x Żelazkowski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1822/13)
  29. ---------- Józefa x Martynowski Józef (Dmenin 1870/18)
  30. ---------- Józefa x Zabawa Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/13)
  31. ---------- Katarzyna x Lewandowski Piotr (Papowo Toruńskie 1839/12)
  32. ---------- Kazimierz x Kita Salomea (Kraków - św. Anna 1830/16)
  33. ---------- Marianna x Wiśniewski Ignacy (Papowo Toruńskie 1814/2)
  34. ---------- Piotr x Kraszewski Antonina (Kraków - św. Anna 1835/30)
  35. ---------- Piotr x Musiał Petronela (Kraków - św. Szczepan 1849/36)
  36. Skupinski Regina x Nols Piotr (Raciąż 1768/8)
  37. Skupiński Salomea x Tomasik Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1834/56)
  38. ---------- Stanisław x Kępa Józefa (Dmenin 1866/14)
  39. ---------- Wincenty x Miksa Konstancja (Dmenin 1878/3)
  40. Skupiow Anastazja x Kozłowski Wojciech (Pniewnik 1763/78)
  41. Skupniewicz Michał x Knaź Marianna (Kraków - św. Salwator 1831/22)
  42. Skupniewski Jan x Konarzewski Bogumiła (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/206)
  43. ---------- Karol x Jaczewski Katarzyna (Pniewnik 1825/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne