Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skrzypiński (wyników 159):

  1. Skrybuś Mieczysław x Rogulski Stanisława (Górzno k. Garwolina 1944/44)
  2. ---------- Wiesława x Walenda Stanisław (Górzno k. Garwolina 1976/19)
  3. Skrzepietucha Walenty x N. Marianna (Wieniec 1788/262)
  4. Skrzyp Magdalena x Niunka Filip (Kraków - św. Florian 1837/69)
  5. Skrzypckiewicz Marianna x Błażejowski Józef (Kraków - św. Florian 1833/44)
  6. Skrzypczak Agata x Niziołek Stanisław (Koprzywnica 1830/28)
  7. ---------- Agata x Sado Walenty (Koprzywnica 1846/34)
  8. ---------- Agnieszka x Bożęta Jan (Łoniów 1828/4)
  9. ---------- Agnieszka x Roszak Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1827/15)
  10. ---------- Anna x Sado Wincenty (Koprzywnica 1846/36)
  11. ---------- Anna x Tomczyk Jan (Koprzywnica 1856/44)
  12. ---------- Antoni x Krupina Marianna (Koprzywnica 1839/36)
  13. ---------- Antoni x Sulicki Julianna (Koprzywnica 1850/29)
  14. ---------- Barbara x Łucka Andrzej (Koprzywnica 1859/23)
  15. ---------- Benedykt x Cebula Marianna (Klimontów 1883/7)
  16. ---------- Bernard x Musiałek Marianna (Koprzywnica 1814/17)
  17. ---------- Elżbieta x Szeląg Antoni (Koprzywnica 1832/90)
  18. ---------- Elżbieta x Zybała Wawrzyniec (Koprzywnica 1852/44)
  19. ---------- Ewa x Ordon Majcher (Koprzywnica 1844/34)
  20. ---------- Ewa x Siudak Michał (Koprzywnica 1832/83)
  21. ---------- Ewa x Smardz Józef (Koprzywnica 1865/45)
  22. ---------- Franciszek x Machała Marianna (Koprzywnica 1834/27)
  23. ---------- Franciszek x Pankau Marta (Raciąż 1933/6)
  24. ---------- Franciszek x Pinderak Marianna (Klimontów 1832/13)
  25. ---------- Franciszka x Jaśkiewicz Walenty (Koprzywnica 1869/23)
  26. ---------- Franciszka x Zybała Wawrzyniec (Koprzywnica 1825/45)
  27. ---------- Helena x Banioski Michał (Koprzywnica 1824/28)
  28. ---------- Helena x Zbydniewski Andrzej (Koprzywnica 1860/52)
  29. ---------- Helena x Zwierz Paweł (Łoniów 1845/1)
  30. ---------- Jadwiga x Knap Piotr (Koprzywnica 1851/20)
  31. ---------- Jakób x Krajeski Marianna (Koprzywnica 1832/79)
  32. ---------- Jakób x Olszewski Teresa (Koprzywnica 1871/24)
  33. ---------- Jakub x Zimnicki Katarzyna (Klimontów 1856/6)
  34. ---------- Jan x Ozimek Barbara (Koprzywnica 1840/21)
  35. ---------- Jan x Smagowski Anna (Łoniów 1869/4)
  36. ---------- Józef x Jędra Antonina (Gródek 1893/8)
  37. ---------- Józef x Leśniewski Józefa (Klimontów 1858/2)
  38. ---------- Józefa x Walewski Tomasz (Koprzywnica 1838/34)
  39. ---------- Katarzyna x Grzesik Antoni (Klimontów 1853/7)
  40. ---------- Katarzyna x Koza Franciszka (Koprzywnica 1843/16)
  41. ---------- Katarzyna x Papka Kacper (Koprzywnica 1864/38)
  42. ---------- Katarzyna x Pietrzyk Andrzej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1896/10)
  43. ---------- Katarzyna x Sulicki Franciszek (Koprzywnica 1821/24)
  44. ---------- Kazimierz x Zwolski Jadwiga (Koprzywnica 1814/30)
  45. ---------- Krystyna x Szeląg Jakób (Koprzywnica 1843/34)
  46. ---------- Kunegunda x Ćwiertnia Marcin (Koprzywnica 1810/4)
  47. ---------- Małgorzata x Jasiński Fabian (Koprzywnica 1827/11)
  48. ---------- Marcjanna x Ura Wincenty (Klimontów 1862/9)
  49. ---------- Marianna x Jabłoński Szczepan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/9)
  50. ---------- Marianna x Kaczmara Wojciech (Koprzywnica 1860/23)
  51. ---------- Marianna x Żurek Jan (Koprzywnica 1873/10)
  52. ---------- Marianna x Zybała Franciszek (Koprzywnica 1862/39)
  53. ---------- Mateusz x Florczak Agnieszka (Wierzeja, USC 1884/6)
  54. ---------- Mateusz x Kołacz Anna (Klimontów 1866/8)
  55. ---------- Michał x Grabowski Marianna (Łoniów 1851/14)
  56. ---------- Mikołaj x Cebula Marianna (Koprzywnica 1873/11)
  57. ---------- Mikołaj x Starszczak Zofia (Koprzywnica 1838/30)
  58. ---------- Mikołaj x Zwierzyk Zofia (Łoniów 1837/20)
  59. ---------- Petronela x Kołacz Kazimierz (Koprzywnica 1864/26)
  60. ---------- Salomea x Ordon Antoni (Koprzywnica 1846/26)
  61. ---------- Stanisław x Sadowa Elżbieta (Koprzywnica 1866/28)
  62. ---------- Stanisław x Żołnowski Marianna (Koprzywnica 1854/27)
  63. ---------- Stefan x Kwietnieski Marianna (Koprzywnica 1857/44)
  64. ---------- Stefania x Błaszkowski Felicjan (Gniew 1946/44)
  65. ---------- Szymon x Fatyga Anna (Dzierzgów 1830/17)
  66. ---------- Tomasz x Łapa Józefa (Koprzywnica 1865/42)
  67. ---------- Walenty x Wędrona Marianna (Łoniów 1829/2)
  68. ---------- Wawrzyniec x Baraszewski Aniela (Gniew 1890/14)
  69. ---------- Wawrzyniec x Nasternak Helena (Koprzywnica 1847/32)
  70. ---------- Wiktoria x Wegner Bolesław (Raciąż 1929/2)
  71. Skrzypczeński Agnieszka x Staroński Józef (Koprzywnica 1847/28)
  72. ---------- Piotr x Gawlikowski Antonina (Koprzywnica 1866/29)
  73. ---------- Wiktoria x Kosiński Walenty (Koprzywnica 1847/12)
  74. Skrzypczyk Agnieszka x Krzychała Ignacy (Borzykowa 1839/38)
  75. ---------- Antoni x Pawlik Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1890/13)
  76. ---------- Dorota x Tokarczyk Wawrzyniec (Borzykowa 1836/3)
  77. ---------- Franciszek x Powroznik Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/43)
  78. ---------- Jan x Krysa Magdalena (Działoszyce 1873/13)
  79. ---------- Marcin x Domagała Małgorzata (Działoszyce 1871/16)
  80. ---------- Paweł x Gawroński Wiktoria (Przyłęk 1859/15)
  81. Skrzypczyński Bogumił x Rzeczkowski Justyna (Białobrzegi 1862/2)
  82. ---------- Ignacy x Michałoski Zofia (Łomna 1886/31)
  83. ---------- Józef x Stępowski Marianna (Łomna 1882/5)
  84. ---------- Józefa x Dyła Józef (Chabielice 1873/13)
  85. ---------- Magdalena x Klubiński Tomasz (Koprzywnica 1839/23)
  86. ---------- Marianna x Popielski Bernard (Koprzywnica 1835/32)
  87. ---------- Mikołaj x Wachowski Salomea (Chabielice 1872/18)
  88. ---------- Stefan x Marczewski Franciszka (Koprzywnica 1869/17)
  89. ---------- Szymon x Gwiazdowski Katarzyna (Koprzywnica 1839/49)
  90. ---------- Tomasz Adam x Karoczeski Łucja (Kazimierz Biskupi 1821/39)
  91. ---------- Wincenty x Marczewski Anna (Koprzywnica 1839/33)
  92. Skrzypek Jan x Orlik Zofia (Borzykowa 1860/14)
  93. ---------- Jan x Ruszkowski Agata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1886/2)
  94. ---------- Katarzyna x Grześczak Jakub (Białobrzegi 1866/8)
  95. ---------- Małgorzata x Zaborski Franciszek (Bełżyce 1833/18)
  96. ---------- Marcin x Filiński Marianna (Borzykowa 1849/27)
  97. ---------- Marianna x Frączek Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1898/4)
  98. ---------- Marianna x Wdowczyk Wojciech (Gnojno 1762/11)
  99. ---------- Michał x Bąkowski Agnieszka (Borzykowa 1859/11)
  100. ---------- Rozalia x Smolarczyk Marcin (Borzykowa 1860/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne