Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skrobiński (wyników 92):

  1. Skrabac Jadwiga x Romużdżeński Sebastian (Kraków - ¶w. Mikołaj 1835/18)
  2. Skrabach Paweł x Piechałowski Marianna (Kraków - ¶w. Szczepan 1851/16)
  3. Skrabarz Wawrzyniec x Zielarz Dorota (Zielonki 1821/28)
  4. Skrajniakowski Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/96)
  5. Skrajnski Tomasz x Wilk Lusia (Gniew 1868/10)
  6. Skrajny Józef x Ejdys Jadwiga (Brok 1832/36)
  7. ---------- Józef x Przybyłowski Jadwiga (Brok 1836/26)
  8. Skroba Franciszka x Lis Jan (Koprzywnica 1825/24)
  9. Skrobacki Michał x Wi¶niewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1862/13)
  10. Skrobacz Marianna x Michon Marcin (Podlesie 1740/1)
  11. Skrobański Karolina x Hoffer Józef (Hrubieszów 1858/42)
  12. Skrobasiński Marianna x Zwierzchoski Jakub (Czermno 1862/20)
  13. Skrobecki Roch x Chmieliński Marcela (Grudusk 1887/3)
  14. Skrobek Anna x Jeż Jan (Mierzyn 1886/23)
  15. ---------- Anna x Turniak Józef (Mierzyn 1880/17)
  16. ---------- Antoni x Lis Józefa (Obiechów 1839/5)
  17. ---------- Franciszek x Lasoń Marianna (Mierzyn 1886/14)
  18. ---------- Franciszka x Malicki Józef (Obiechów 1838/10)
  19. ---------- Jakub x Krasuń Ewa (Mierzyn 1884/14)
  20. ---------- Jakub x Wędzonka Zofia (Mierzyn 1886/26)
  21. ---------- Jan x Skrobek Marianna (Mierzyn 1883/28)
  22. ---------- Jan x Strzek Marianna (Obiechów 1845/10)
  23. ---------- Józefa x Staszewski Tomasz (Mierzyn 1880/14)
  24. ---------- Katarzyna x Krasuń Walenty (Mierzyn 1885/7)
  25. ---------- Marianna x Bełdowski Mateusz (Mierzyn 1880/12)
  26. ---------- Marianna x Ko¶cik Paweł (Mierzyn 1885/28)
  27. ---------- Marianna x Nowak Łukasz (Obiechów 1841/8)
  28. ---------- Marianna x Skrobek Jan (Mierzyn 1883/28)
  29. ---------- Tekla x Szymczyk Walenty (Grocholice 1882/12)
  30. ---------- Tomasz x Sójka Konstancja (Grocholice 1887/8)
  31. Skrobiński Józef x Węglicki (Sadkowski) Aniela (Grudusk 1889/13)
  32. ---------- Rozalia x Komor Jan (Grudusk 1884/10)
  33. ---------- Wiktoria x Andrzejewski Franciszek (Grudusk 1875/15)
  34. Skrobis Marianna x Rywka Kilian (Kiczki 1800/9)
  35. Skrobiszewski Bartłomiej x Baryasz Jadwiga (Mileszki 1867/23)
  36. ---------- Marcin x D±browski Katarzyna (Lubraniec 1839/10)
  37. ---------- Mateusz x Bieda Ludwika (Pabianice 1859/43)
  38. ---------- Rafał x Drożdż Agnieszka (Mileszki 1861/25)
  39. ---------- Stanisław x Grelus Katarzyna (Pabianice 1859/23)
  40. ---------- Teofila x Dębski Józef (Pabianice 1858/95)
  41. Skrobocki Adolf x Rzędkowski Katarzyna (Luszyn 1864/4)
  42. Skroboń Kazimierz x Bus Maryanna (Żytno 1893/13)
  43. Skrobosz Katarzyna x Zwierzchoski Kazimierz (Czermno 1858/8)
  44. Skroczek Kazimierz x Kotowski Rozalia (Koprzywnica 1839/40)
  45. Skroczyński Eleonora x Lisiecki Jan (Opole Lubelskie 1860/33)
  46. ---------- Kazimierz x Sroczyński Marianna (Koprzywnica 1854/29)
  47. ---------- Stefan x Pyzowski Marianna (Koprzywnica 1858/45)
  48. Skrok Agnieszka x Ciach Michał (Koprzywnica 1835/4)
  49. ---------- Agnieszka x Żak Wincenty (Koprzywnica 1847/38)
  50. ---------- Andrzej x Zybała Marianna (Koprzywnica 1845/24)
  51. ---------- Barbara x Barański Karol (Koprzywnica 1832/4)
  52. ---------- Barbara x Dudek Józef (Koprzywnica 1833/8)
  53. ---------- Brygida x Szydlak Florian (Koprzywnica 1860/43)
  54. ---------- Elżbieta x Żak Paweł (Koprzywnica 1858/54)
  55. ---------- Franciszek x Zaj±c Agata (Koprzywnica 1827/40)
  56. ---------- Franciszka x Boksa Franciszek (Koprzywnica 1868/2)
  57. ---------- Franciszka x Drypa Piotr (Koprzywnica 1828/4)
  58. ---------- Jakób x Dybu¶ Katarzyna (Koprzywnica 1836/34)
  59. ---------- Jakób x Łuczak Tekla (Koprzywnica 1832/82)
  60. ---------- Jan x Groń Anna (Koprzywnica 1847/29)
  61. ---------- Joachim x Kontach Marianna (Koprzywnica 1864/48)
  62. ---------- Józef x Kociak Marianna (Koprzywnica 1862/30)
  63. ---------- Józef x Witoń Katarzyna (Koprzywnica 1849/45)
  64. ---------- Katarzyna x Łucka Tomasz (Koprzywnica 1844/27)
  65. ---------- Małgorzata x Machała Franciszek (Koprzywnica 1825/30)
  66. ---------- Małgorzata x Rakos Dominik (Koprzywnica 1864/44)
  67. ---------- Małgorzata x Wi¶niowski Piotr (Koprzywnica 1857/51)
  68. ---------- Marcin x Tomczyk Tekla (Koprzywnica 1836/32)
  69. ---------- Marianna x Maj Tomasz (Koprzywnica 1852/18)
  70. ---------- Marianna x Sabat Stanisław (Koprzywnica 1835/42)
  71. ---------- Mateusz x Jurczak Magdalena (Koprzywnica 1849/44)
  72. ---------- Stanisław x Bocheński Marianna (Koprzywnica 1821/20)
  73. ---------- Stanisław x Krępiel Katarzyna (Koprzywnica 1843/33)
  74. ---------- Tekla x Gałka Benedykt (Koprzywnica 1840/4)
  75. ---------- Tekla x Mazur Jakub (Koprzywnica 1812/10)
  76. ---------- Tomasz x Flora¶ Katarzyna (Koprzywnica 1833/34)
  77. ---------- Tomasz x Kaczmarski Tekla (Koprzywnica 1852/34)
  78. ---------- Walenty x Winiarski Zofia (Koprzywnica 1859/34)
  79. ---------- Wawrzyniec x Szatan Katarzyna (Koprzywnica 1838/31)
  80. ---------- Wincenty x Krzyszczak Ewa (Koprzywnica 1869/19)
  81. ---------- Wojciech x Kałużna Magdalena (Koprzywnica 1837/41)
  82. ---------- Zofia x Łubacki Kasper (Koprzywnica 1830/24)
  83. Skroka Tomasz x Jędrzejowski Franciszka (Koprzywnica 1814/7)
  84. Skroński Józefa x Zaręba Antoni (Dmenin 1759/7)
  85. ---------- Szymon x Jelinkiewicz Katarzyna (Nieborów 1840/9)
  86. Skrudziński Franciszka x Hölzel Antoni (Kraków - Mariacka 1832/82)
  87. Skruszeniec Krzysztof x Jędrak Katarzyna (Końskowola 1670/16)
  88. ---------- Krzysztof x Salamon Magdalena (Końskowola 1682/4)
  89. Skruszewicz Andrzej x Maklakiewicz Franciszka (Wieniec 1800/415)
  90. Skrzat Agnieszka x Gałka Gelius (Mszana Górna w par. NiedĽwiedĽ 1806/1)
  91. ---------- Katarzyna x Wróbel Jan (Mszana Górna w par. NiedĽwiedĽ 1825/3)
  92. Skrzatek Franciszek x Pauka Anna (Mszana Górna w par. NiedĽwiedĽ 1876/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne