Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skowron (wyników 255):

  1. Skobel Fryderyk x Kroczyński Regina (Kraków - św. Mikołaj 1837/6)
  2. ---------- Katarzyna x Tarłowski Józef (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/52)
  3. ---------- Krzysztof x Kozieja Agata (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/72)
  4. ---------- Marianna x Putgrabia Józef (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/14)
  5. ---------- Wojciech x Walkiewicz Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/64)
  6. Skofarczak Józef x Niemczyk Marianna (Wierzeja, USC 1884/23)
  7. Skop Konstancja x Łata Marcin (Kraków - św. Krzyż 1833/5)
  8. Skopacki Wawrzyniec x Taczkiewicz Konstancja (Papowo Toruńskie 1856/9)
  9. Skopieński Barbara x Wróblewski Józef (Papowo Toruńskie 1854/10)
  10. ---------- Franciszka x Kamiński Franciszek (Papowo Toruńskie 1856/11)
  11. Skopiński Bibianna x ?rski Józef (Żelazna 1873/10)
  12. ---------- Franciszek x Podjacki Marta (Gniew 1905/30)
  13. ---------- Franciszka x Waszewski Andrzej (Papowo Toruńskie 1867/4)
  14. ---------- Jadwiga x Zieliński Mateusz (Papowo Toruńskie 1844/13)
  15. ---------- Julian x Kwiatkowski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1841/1)
  16. ---------- Katarzyna x Puszorkowski Maciej (Papowo Toruńskie 1840/14)
  17. ---------- Marianna x Lamparski Stanisław (Papowo Toruńskie 1838/12)
  18. ---------- Wojciech x Jankowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1840/15)
  19. Skowera Antoni Wojciech x Goliment Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1888/5)
  20. ---------- Antoni Wojciech x Powałkiewicz Rozalia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1880/4)
  21. ---------- Katarzyna x Nowak Marcin (Działoszyce 1875/2)
  22. ---------- Kazimierz x Kotlarski Małgorzata (Gnojno 1849/41)
  23. Skowerski Jan x Zieliński Agnieszka (Raciążek 1796/15)
  24. ---------- Karol x Kur Scholastyka (Pniewnik 1852/8)
  25. Skowiec Małgorzata x Dumanski Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1814/185)
  26. Skownski Joachim x Goździk Magdalena (Gieczno 1821/6)
  27. Skoworonek Ewa x Dworak Jan (Obiechów 1826/9)
  28. Skowrin Marianna x Bojaniazki Michał (Raciążek 1778/15)
  29. Skowron Agnieszka x Łukawski Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1883/1)
  30. ---------- Andrzej x Sobotka Marianna (Jelonki 1864/18)
  31. ---------- Andrzej x Stęplowski Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1849/2)
  32. ---------- Antonina x Malczyk Wincenty (Łoniów 1870/23)
  33. ---------- Antonina x Metryka Stanisław (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1900/3)
  34. ---------- Antonina x Wilk Wincenty (Gnojno 1858/50)
  35. ---------- Apolonia x Wendowski Jakub (Ludzisko 1833/0)
  36. ---------- Augustyn x Korcipa Salomea (Gnojno 1834/7)
  37. ---------- Bartłomiej x Gajewski Marianna (Bebelno 1879/9)
  38. ---------- Bartłomiej x Pior Jadwiga (Bebelno 1861/2)
  39. ---------- Franciszek x Stobnicki Marianna (Łoniów 1873/14)
  40. ---------- Franciszka x Małecki Wojciech (Bebelno 1836/2)
  41. ---------- Ignacy x Miszczyk Tekla (Pierzchnica: wieś Osiny 1881/4)
  42. ---------- Jadwiga x Buras Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1885/2)
  43. ---------- Jadwiga x Korcipa Albert (Gnojno 1747/23)
  44. ---------- Jan x Aksamit Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1843/6)
  45. ---------- Jan x Cieśla Kunegunda (Pierzchnica: wieś Szczecno 1887/2)
  46. ---------- Jan x Partyka Klara (Pierzchnica: wieś Osiny 1901/1)
  47. ---------- Jan x Porąbaniec Katarzyna (Gnojno 1849/53)
  48. ---------- Józef x Przybyś Rozalia (Łoniów 1855/2)
  49. ---------- Józefa x Baran Jan (Pniewnik 1850/15)
  50. ---------- Kasper x Kłoskiewicz Józefa (Łoniów 1836/2)
  51. ---------- Katarzyna x Białowąs Karol (Gnojno 1849/56)
  52. ---------- Katarzyna x Malinowski Franciszek (Pniewnik 1845/5)
  53. ---------- Katarzyna x Matusik Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1803/1)
  54. ---------- Katarzyna x Matusik Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1804/3)
  55. ---------- Katarzyna x Pasoń Paweł (Bebelno 1883/10)
  56. ---------- Katarzyna x Sabat Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/34)
  57. ---------- Katarzyna x Sokołowski Antoni (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1894/1)
  58. ---------- Krzysztof x Markiewicz Zofia (Czemierniki 1814/17)
  59. ---------- Leon x Orkisz Anna (Gnojno 1863/28)
  60. ---------- Łucja x Szklarczyk Wawrzyniec (Bełżyce 1836/7)
  61. ---------- Ludwika x Miliński Feliks (Działoszyce 1887/6)
  62. ---------- Maciej x Białowąs Magdalena (Gnojno 1859/32)
  63. ---------- Maciej x Piróg Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1873/1)
  64. ---------- Maciej x Rachwał Teresa (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1887/3)
  65. ---------- Magdalena x Kozak Wincenty (Gnojno 1831/8)
  66. ---------- Małgorzata x Dudek Adam (Pierzchnica: wieś Osiny 1893/2)
  67. ---------- Małgorzata x Siepracki Antoni (Gnojno 1829/1)
  68. ---------- Marcin x Stebnicki Apolonia (Łoniów 1870/1)
  69. ---------- Marcin x Stokłosa Magdalena (Kazimierza Mała 1880/15)
  70. ---------- Maria x Sokołowski Jakub (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1875/5)
  71. ---------- Marianna x Gębski Wojciech (Dzierzgów 1823/26)
  72. ---------- Marianna x Nowak Michał (Bebelno 1893/14)
  73. ---------- Marianna x Pawlik Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1890/2)
  74. ---------- Marianna x Turczyn Józef (Bebelno 1900/6)
  75. ---------- Mateusz x Kowalski Katarzyna (Gnojno 1835/41)
  76. ---------- Mikołaj x Kołwiąka Marianna (Kraków - św. Krzyż 1829/9)
  77. ---------- Mikołaj x Mazurkiewicz Izabella (Łoniów 1850/11)
  78. ---------- Mikołaj x Słubczyński Jadwiga (Kraków - św. Krzyż 1828/6)
  79. ---------- Mikołaj x Stróż Franciszka (Gnojno 1826/3)
  80. ---------- Paweł x May Marianna (Łoniów 1865/21)
  81. ---------- Rozalia x Gąsiorek Jakub (Pniewnik 1844/14)
  82. ---------- Rozalia x Grzywa Łukasz (Opole Lubelskie 1860/24)
  83. ---------- Rozalia x Smuga Antoni (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1888/1)
  84. ---------- Stanisław x Jeopres Eleonora (Cisów 1930/7)
  85. ---------- Stefania x Wysocki Wincenty (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1900/9)
  86. ---------- Tekla x Moczydłowski Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1879/5)
  87. ---------- Tekla x Rozborski Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1885/1)
  88. ---------- Teresa x Luba Benedykt (Gnojno 1827/30)
  89. ---------- Tomasz x Rozmaita Rozalia (Kazimierza Mała 1881/2)
  90. ---------- Walenty x Garnek Zofia (Gnojno 1833/27)
  91. ---------- Wawrzyniec x Dziekanowski Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1899/5)
  92. ---------- Wawrzyniec x Miszczyk Tekla (Pierzchnica: wieś Osiny 1862/2)
  93. ---------- Zenon x Borek Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1900/6)
  94. ---------- Zofia x Łukawski Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1882/1)
  95. ---------- Zofia x Mierzwiński Leon (Bebelno 1845/3)
  96. Skowronczak Elżbieta x Nowaczyk Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1821/19)
  97. Skowrończyk Gertruda x Sonek Błażej (Kraków - św. Salwator 1823/96)
  98. Skowronek Agnieszka x May Wojciech (Łoniów 1826/2)
  99. ---------- Agnieszka x Swietlik Stanisław (Bebelno 1689/3)
  100. ---------- Andrzej x Piąstka Antonina (Turek 1890/78)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne