Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skotnicki (wyników 64):

  1. Skodda Aniela x Grabowski Ksawery (Gniew 1907/19)
  2. ---------- Anna x Peik Ludwik (Gniew 1942/61)
  3. Skodnicki Jan x Wiśniewski Rozalia (Papowo Toruńskie 1857/11)
  4. Skodowski Antoni x Walter Joanna (Gniew 1905/36)
  5. ---------- Jan x Węglikoski Ewa (Gniew 1803/23)
  6. Skolak Anna x Stanik Stanisław (Koprzywnica 1861/34)
  7. Skolarski Marianna x Kowalski Augustyn (Rakoszyn 1838/3)
  8. Skołczyński Katarzyna x Butorski Mateusz (Koprzywnica 1824/13)
  9. ---------- Zuzanna x Urbanik Kacper (Koprzywnica 1843/43)
  10. Skolik Antonina x Dybowski Józef (Skórkowice 1872/27)
  11. ---------- Augustyn x Karbownik Michalina (Skórkowice 1875/10)
  12. ---------- Franciszka x Byłaciński Andrzej (Skórkowice 1879/23)
  13. ---------- Józef x Kowalska Otolia (Skórkowice 1887/12)
  14. ---------- Karol x Leski Marianna (Skórkowice 1876/14)
  15. Skolimowski Antonina x Nojszewski Adam (Pniewnik 1814/8)
  16. ---------- Feliks x Laskowski Karolina (Pniewnik 1864/13)
  17. ---------- Józef x Witkowska Marianna (Brzeziny 1798/20)
  18. ---------- Karolina x Wielądek Józef (Pniewnik 1858/12)
  19. ---------- Katarzyna x Wielądek Józef (Pniewnik 1850/6)
  20. ---------- Marianna x Rowicki Jan (Pniewnik 1795/12)
  21. ---------- Michał x Komorowski Marianna (Pniewnik 1868/15)
  22. ---------- Tekla x Zdziubowski Franciszek Ksawery (Pniewnik 1848/5)
  23. ---------- Teofila x Chojecki Jan (Pniewnik 1853/19)
  24. ---------- Weronika x Kozieradzki Andrzej (Pniewnik 1842/10)
  25. Skolski Justyna x Kozłowski Augustyn (Zielonki 1820/5)
  26. Skołyszowski Feliks x Nowakowski Marcjanna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/22)
  27. Skot Rozalia x Jankiewicz Michał (Kraków - Boże Ciało 1838/5)
  28. Skotarczak Konstancja x Lipiński Józef Michał (Kazimierz Biskupi 1926/4)
  29. Skotarczyk Apoloniusz Piotr x Kosiak Urszula (Raciąż 1959/4)
  30. ---------- Jadwiga x Zyguła Szczepan (Działoszyce 1861/22)
  31. ---------- Marianna x Dąbek Franciszek (Działoszyce 1848/18)
  32. ---------- Paweł x Bracha Marianna (Działoszyce 1838/8)
  33. Skotczyński Agnieszka x Batorczyk Maciej (Koprzywnica 1820/2)
  34. ---------- Wincenty x Chmielewski Franciszka (Koprzywnica 1813/22)
  35. Skotlewski Tekla x Grzybut Józef (Pabianice 1859/9)
  36. Skotnicka Honorata x Łabuszewski Wojciech (Połaniec 1878/52)
  37. ---------- Katarzyna x Bogdański Andrzej (Połaniec 1878/5)
  38. ---------- Ludwika x Pogorzelczyk Adam (Tubądzin k. Warty 1860/2)
  39. Skotnicki Agnieszka x Maniecki Marcin (Kraków - Mariacka 1834/59)
  40. ---------- Aleksander x Fodymski Justyna (Gnojno 1852/4)
  41. ---------- Antoni x Łodkowska Marianna (Połaniec 1870/3)
  42. ---------- Antoni x Okulska Katarzyna (Połaniec 1864/16)
  43. ---------- Eleonora Agnieszka x Wiśniewski Michał (Klimontów 1871/11)
  44. ---------- Feliks x Holski Feliksa Pelagia (Kraków - św. Krzyż 1850/8)
  45. ---------- Franciszka x Książkiewicz Kajetan (Kraków - Wszyscy Święci 1850/22)
  46. ---------- Jan x Bachorowski Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1820/14)
  47. ---------- Józef x Banach Franciszka (Opole Lubelskie 1860/45)
  48. ---------- Józef x Pałczyński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1830/15)
  49. ---------- Józefa x Pędowski Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1835/29)
  50. ---------- Julia x Pliszczyński Walerian (Hrubieszów 1862/23)
  51. ---------- Kajetan x Kaczorowski Józefa (Łoniów 1825/209)
  52. ---------- Salomea x Krauz Seweryn (Lgota Wielka 1846/23)
  53. ---------- Sebastian x Romanowski Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1811/3)
  54. ---------- Teresa x Miłkowski Maciej (Kraków - św. Salwator 1811/12)
  55. ---------- Wojciech x Wiśniewski Marianna (Klimontów 1864/5)
  56. Skotnik Zofia x Ciołek Tomasz (Połaniec 1824/41)
  57. Skotoski Agata x Więckowski Błażej (Kościelec pow. kaliski 1837/7)
  58. ---------- Kasper x Matysiak Helena (Kościelec pow. kaliski 1812/11)
  59. ---------- Wojciech x Matuszak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1837/5)
  60. Skotowski Franciszka x Krastniewicz Michał (Kościelec pow. kaliski 1845/2)
  61. ---------- Jakub x Płócieniczak Urszula (Kościelec pow. kaliski 1862/10)
  62. ---------- Józefa x Michta Stanisław (Działoszyce 1871/9)
  63. ---------- Katarzyna x Siwiak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1846/11)
  64. Skotusz Jan x Dzjadunia Marianna (Zborówek 1882/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne