Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skorżeński (wyników 106):

  1. Skor Elżbieta x Nowakowski Jan (Gniew 1772/28)
  2. Skora Andrzej x Smok Marianna (Irządze 1808/6)
  3. Skoraszewski Kleofa x Sajdowski Bronisław (Gniew 1920/50)
  4. Skorczewski Anna x Vildenz Karol (Raciąż 1860/15)
  5. ---------- Ludwik x Żeglikowski Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1839/32)
  6. Skorczyński Franciszka x Frasik Florian (Kraków - św. Szczepan 1826/29)
  7. ---------- Jan x Dzięciuchowski Ludwika (Kraków - św. Salwator 1826/77)
  8. ---------- Magdalena x Mysiaczek Marcin (Kraków - św. Szczepan 1834/19)
  9. ---------- Marianna x Frasik Jacek (Kraków - św. Szczepan 1832/28)
  10. ---------- Marianna x Nowakowski Walenty (Kraków - św. Szczepan 1833/96)
  11. Skorka Anna x Nitke Michał (Raciąż 1847/14)
  12. ---------- Franciszek x Łysik Marianna (Lgota Wielka 1828/9)
  13. ---------- Grzegorz x Paprznik Małgorzata (Podlesie 1765/5)
  14. ---------- Ludwika x Koperek Augustyn (Lgota Wielka 1818/7)
  15. ---------- Stanisław x Gorzałek Regina (Końskowola 1648/10)
  16. Skorkiewicz Franciszek x Kazimierski Barbara (Kraków - św. Florian 1814/79)
  17. ---------- Józefa x Nowiński Adam (Kazimierz Biskupi 1863/18)
  18. ---------- Marcjanna x Młodziński Jakub (Kazimierz Biskupi 1852/3)
  19. ---------- Marianna x Dreski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1827/16)
  20. ---------- Nepomucen x Kochański Ludmiła (Kazimierz Biskupi 1832/29)
  21. Skorkirwicz Marianna x Smurowski Szymon (Kazimierz Biskupi 1809/11)
  22. Skorkowicz Franciszek x Wojnarowski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1823/33)
  23. Skorliński Walenty x Gandecki Katarzyna (Wierzeja, USC 1884/5)
  24. Skorloch Weronika x Łęgowski Kazimierz (Raciąż 1860/16)
  25. Skorłut Jadwiga x Krzystowczyk Szymon (Bebelno 1818/1)
  26. Skorna Marianna x Adamowski Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1887/3)
  27. Skoropowski Juliusz x Kraśniewski Michalina (Płock 1887/75)
  28. Skorosz Jan x Wroczek Marianna (Łoniów 1872/5)
  29. ---------- Mateusz x Terlecki Antonina (Łoniów 1874/15)
  30. Skoroszewski Stanisław x Mroczko Marianna (Grudusk 1885/4)
  31. Skorowiński Jan x Justynowicz Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1839/20)
  32. Skorski Andrzej x Gucmak Jadwiga (Barłożno 1714/6)
  33. ---------- Berta x Hammer Gustaw Adolf (Gniew 1907/21)
  34. ---------- Franciszek x Czerniecki Elżbieta (Barłożno 1748/5)
  35. ---------- Ignacy x Draszkowski Barbara (Gniew 1832/52)
  36. ---------- Jakub x Cemr Marianna (Barłożno 1729/10)
  37. ---------- Jakub x Wałdowski Katarzyna (Barłożno 1741/6)
  38. ---------- Jan x Felchner Katarzyna (Gniew 1796/26)
  39. ---------- Jan x Kazub Anna (Barłożno 1699/8)
  40. ---------- Józef x Czaj Franciszka (Gniew 1809/35)
  41. ---------- Małgorzata x Lulka Jakub (Barłożno 1733/4)
  42. ---------- Marianna x Jóźwiak Paweł (Kazimierz Biskupi 1861/20)
  43. ---------- Wiktoria x Woyciechowski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1863/5)
  44. ---------- Wojciech x NN Agnieszka (Barłożno 1700/8)
  45. Skoruch Mateusz x Ostrowski Agata (Kraków - Wszyscy Święci 1834/40)
  46. ---------- Mikołaj x Depta Anna (Kraków - św. Szczepan 1849/57)
  47. ---------- Mikołaj x Hornikowski Jadwiga (Kraków - św. Mikołaj 1848/25)
  48. Skorupa Adam x Socha Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1833/40)
  49. ---------- Agnieszka x Banaś Jan (Zielonki 1821/16)
  50. ---------- Agnieszka x Łyko Kasper (Kraków - św. Mikołaj 1847/24)
  51. ---------- Barbara x Łysik Łukasz (Lgota Wielka 1830/9)
  52. ---------- Barbara x Sadzik Łukasz (Zielonki 1816/24)
  53. ---------- Franciszek x Jamroz Barbara (Kraków - św. Mikołaj 1823/9)
  54. ---------- Jakub x Krawczyk Katarzyna (Zielonki 1828/5)
  55. ---------- Jan x Salamon Marianna (Kraszewice 1890/54)
  56. ---------- Józef x Błażejczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1950/26)
  57. ---------- Katarzyna x Kaleta Walenty (Zielonki 1832/17)
  58. ---------- Katarzyna x Siemieniec Mikołaj (Zielonki 1818/44)
  59. ---------- Kazimierz x Górski Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1953/12)
  60. ---------- Kazimierz x Ornat Helena (Górzno k. Garwolina 1934/42)
  61. ---------- Leszek x Żmich Czesława (Raciąż 1980/25)
  62. ---------- Małgorzata x Sapeta Michał (Kraków - św. Szczepan 1817/70)
  63. ---------- Marianna x Lidwoń Szymon (Zielonki 1836/9)
  64. ---------- Marianna x Łysek Karol (Zielonki 1839/14)
  65. ---------- Paweł x Balerz Ewa (Koprzywnica 1845/23)
  66. ---------- Paweł x Irz Zofia (Irządze 1821/12)
  67. ---------- Stanisława x Dębski Eugeniusz (Górzno k. Garwolina 1954/34)
  68. ---------- Szymon x Rychlik Anastazja (Zielonki 1830/13)
  69. ---------- Tekla x Liwatd Karol (Chlewiska 1836/30)
  70. ---------- Tomasz x Kloński Franciszka (Kraszewice 1889/19)
  71. ---------- Walenty x Mulik Brygida (Koprzywnica 1864/53)
  72. ---------- Wojciech x Graboski Marianna (Irządze 1811/3)
  73. ---------- Wojciech x Kaleta Marianna (Zielonki 1831/24)
  74. Skorupi Julianna x Kawałek Stanisław (Irządze 1810/10)
  75. Skorupiak Tekla x Śliwiński Kasper (Koprzywnica 1826/29)
  76. Skorupowski Józef x Roguski Zuzanna (Pniewnik 1844/13)
  77. Skorupska Katarzyna x Bujanowicz Tomasz (Brzeziny 1788/2040)
  78. ---------- Konstancja x Lipiński Ambroży (Brzeziny 1785/1967)
  79. ---------- Krystyna x Kiełbaska Mateusz (Brzeziny 1784/1947)
  80. ---------- Małgorzata x Kleyna Stefan (Brzeziny 1797/1)
  81. Skorupski Agata x Kowalski Antoni (Lgota Wielka 1860/10)
  82. ---------- Anastazja x Szołtun Feliks (Gniew 1933/14)
  83. ---------- Apolonia x Mucha Michał (Koprzywnica 1850/19)
  84. ---------- Franciszka x Bil Felix (Koprzywnica 1838/2)
  85. ---------- Franciszka x Dygas Antoni (Grudusk 1878/8)
  86. ---------- Józef x Araszyński Marianna (Lgota Wielka 1847/16)
  87. ---------- Józef x Kowalski Katarzyna (Grudusk 1880/24)
  88. ---------- Katarzyna x Balicki Maciej (Hrubieszów 1830/17)
  89. ---------- Ludwik x Zaremba Magdalena (Grudusk 1886/25)
  90. ---------- Marianna x Gizer Józef (Koprzywnica 1838/11)
  91. ---------- Marianna x Kałętkowski Kazimierz (Grudusk 1867/16)
  92. ---------- Mateusz x Czaśnik Anastazja (Brzeziny 1773/1680)
  93. ---------- Piotr x Witkoski Franciszka (Wieniec 1799/406)
  94. ---------- Stanisław x Ptasiński Joanna (Opole Lubelskie 1858/70)
  95. ---------- Stefan x Kwiatkowski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1840/1)
  96. ---------- Wojciech x Matusiak Antonina (Grudusk 1879/31)
  97. ---------- Wojciech x Słodkowicz Agata (Brzeziny 1793/7)
  98. Skorusiński Mateusz x Janikowski Marianna (Kraków - Mariacka 1820/41)
  99. Skoruszkiewicz Grzegorz x Szymczykiewicz Anna (Kraków - św. Florian 1817/34)
  100. Skorutoski Wojciech x Pancer Joanna (Koprzywnica 1827/46)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne