Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skoneczka (wyników 72):

  1. Skomerski Agnieszka x Ciekalski Jan (Wieniec 1778/167)
  2. ---------- Magdalena x Ambroziewicz Michał (Wieniec 1777/154)
  3. ---------- Marianna x Adamczak Mateusz (Wieniec 1771/105)
  4. ---------- Michał x Karpiński Marianna (Wieniec 1805/477)
  5. ---------- Paweł x Podobionka Klara (Wieniec 1783/206)
  6. ---------- Tomasz x Kopydłoński Agnieszka (Wieniec 1766/35)
  7. Skomorowski Fabian x Chrzonowski Agnieszka (Raciążek 1806/4)
  8. Skomorski Jadwiga x Rozworowski Jan (Wieniec 1772/115)
  9. Skompski Marianna x Stocki Franciszek (Papowo Toruńskie 1878/18)
  10. Skomski Antonina x Kotkiewicz Marian (Papowo Toruńskie 1879/13)
  11. Skonecki Antonina x Wawrzyniak Piotr (Kościelec pow. kaliski 1828/12)
  12. ---------- Marianna x Lewy Antoni (Mileszki 1869/17)
  13. ---------- Marianna x Stefański Franciszek (Grudusk 1889/10)
  14. ---------- Walenty x Korzeniewski Marianna (Prażmów 1901/5)
  15. ---------- Wiktoria x Jurga Dominik (Mileszki 1867/6)
  16. Skoneczka Franciszek x Szczeciński Małgorzata (Mileszki 1863/31)
  17. ---------- Julianna x Drożdż Wojciech (Mileszki 1862/6)
  18. ---------- Małgorzata x Baron Franciszek (Mileszki 1862/17)
  19. ---------- Marianna x Nowacki Andrzej (Mileszki 1873/8)
  20. ---------- Piotr x Podębny Agnieszka (Mileszki 1849/3)
  21. ---------- Rozalia x Krzywański Jakub (Mileszki 1873/20)
  22. ---------- Tekla x Chruściński Mateusz (Mileszki 1848/8)
  23. Skoneczny Petronela x Filipiak Kacper (Grodzisk Mazowiecki 1850/20)
  24. Skonicz Małgorzata x Zacimiński Jan (Raciążek 1789/6)
  25. ---------- Marcin x Kreff Anna (Gniew 1852/59)
  26. Skoniczki Jan x Lawrenc Katarzyna (Gniew 1788/27)
  27. Skoniecki Barbara x Gerke Jan (Gniew 1844/17)
  28. ---------- Marianna x Węglicki Stanisław (Grudusk 1879/10)
  29. ---------- Michał x Rostowski Barbara (Gniew 1841/48)
  30. Skonieczna Anna x Sokołowski michał (Ludzisko 1834/0)
  31. ---------- Józefa x Grzegorczak Wawrzyniec (Ludzisko 1839/0)
  32. ---------- Józefata x Jóźwiak Michał (Ludzisko 1828/0)
  33. ---------- Łucja x Majewski Jan (Ludzisko 1822/0)
  34. ---------- Marianna x Beretek Bernard (Wieniec 1768/84)
  35. ---------- Marianna x Świątek Szymon (Wieniec 1773/117)
  36. Skonieczni Marianna x Kaczmarczyk Paweł (Brok 1817/41)
  37. Skonieczny Anna x Radyk Filip (Brok 1829/15)
  38. ---------- Anna x Rulinski Jakub (Gniew 1863/28)
  39. ---------- Anna x Wolski August (Gniew 1865/20)
  40. ---------- Antoni x Szmajda Marianna (Turek 1893/80)
  41. ---------- Bartłomiej x N. Marianna (Wieniec 1764/58)
  42. ---------- Czesław Jan x Czapski Renata (Gniew 1965/11)
  43. ---------- Elżbieta x Piotrzak Stanisław (Lubraniec 1840/15)
  44. ---------- Ewa x Bernard Jan (Brok 1834/24)
  45. ---------- Ewa x Gut Ignacy (Brok 1816/23)
  46. ---------- Ewa x Kaczmarczyk Szymon (Brok 1817/5)
  47. ---------- Franciszek x Czara Helena (Gniew 1748/34)
  48. ---------- Franciszek x Czara Helena (Gniew 1913/11)
  49. ---------- Franciszka x Mikołaczyk Jakub (Brok 1832/22)
  50. ---------- Jakub x Konieczny Julianna (Brok 1835/9)
  51. ---------- Jakub x Mikołajczyk Anna (Brok 1821/18)
  52. ---------- Jan x Zdunek Marianna (Brok 1829/2)
  53. ---------- Jan x Zyśk Łucja (Brok 1833/6)
  54. ---------- Jędrzej x Pawlak Katrzyna (Brok 1813/13)
  55. ---------- Józef x Kurek Apolonia (Gniew 1894/11)
  56. ---------- Józef x Milczarek Marianna (Grodzisk Mazowiecki 1848/11)
  57. ---------- Katarzyna x Grądzki Jan (Pniewnik 1865/29)
  58. ---------- Katarzyna x Gyr Jacek (Brok 1816/19)
  59. ---------- Katarzyna x Pawlak Wawrzyniec (Czermno 1864/14)
  60. ---------- Katarzyna x Warych Walenty (Brok 1825/8)
  61. ---------- Katarzyna x Weiwer Szymon (Papowo Toruńskie 1850/17)
  62. ---------- Katarzyna x Wojtyński Piotr (Pniewnik 1861/21)
  63. ---------- Katarzyna x Xsiążyk Leon (Brok 1820/2)
  64. ---------- Katarzyna x Zych Wojciech (Brok 1821/25)
  65. ---------- Łukasz x Małk Małgorzata (Wieniec 1788/276)
  66. ---------- Marianna x Brzostek Andrzej (Brok 1824/31)
  67. ---------- Marianna x Mikołajczyk Franciszek (Brok 1820/7)
  68. ---------- Paweł x N. Katarzyna (Brok 1813/4)
  69. ---------- Paweł x Ruszkowski Katarzyna (Brok 1834/10)
  70. ---------- Wincenty x Muszyński Marianna (Kazimierz Biskupi 1923/28)
  71. Skonietski Stanisław x Wiśniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1850/27)
  72. Skonka Marianna x Owczarek Stanisław (Mileszki 1859/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne