Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skałczyński (wyników 76):

  1. Skałbania Bronisław x Żyła Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1945/32)
  2. Skałczyński Agata x Chmielowiec Marcin (Koprzywnica 1857/9)
  3. ---------- Benedykt x Barański Franciszka (Koprzywnica 1832/81)
  4. ---------- Ewa x Wrona Wojciech (Koprzywnica 1849/52)
  5. ---------- Franciszka x Drozdal Józef (Koprzywnica 1851/7)
  6. ---------- Franciszka x Miłek Wojciech (Łoniów 1860/9)
  7. Skalczyński Franciszka x Staniak Maciej (Koprzywnica 1814/12)
  8. ---------- Helena x Łupa Jędrzej (Koprzywnica 1826/18)
  9. Skałczyński Katarzyna x Madejski Józef (Kraków - Mariacka 1830/88)
  10. ---------- Marianna x Kolasa Jan (Koprzywnica 1865/26)
  11. ---------- Marianna x Powlega Wojciech (Koprzywnica 1853/20)
  12. ---------- Tekla x Łapa Kazimierz (Koprzywnica 1835/25)
  13. ---------- Wincenty x Gzik Katarzyna (Koprzywnica 1837/37)
  14. Skałek Barbara x Gucwa Franciszek (Kraków - Mariacka 1843/6)
  15. Skaleński Katarzyna x Brzeziński Jan (Grudusk 1873/1)
  16. ---------- Rozalia x Zastawny Kazimierz (Grudusk 1894/3)
  17. ---------- Stanisław x Antosiak Marianna (Grudusk 1888/7)
  18. ---------- Tomasz x Eknik Marianna (Grudusk 1881/8)
  19. Skalik Katarzyna x Kowalski Adam (Dmenin 1893/23)
  20. ---------- Mikołaj x Chanulak Marianna (Dmenin 1898/6)
  21. Skaliński Antonina x Patrągowski Stanisław (Grudusk 1894/8)
  22. ---------- Teofila x Marciniak Mateusz (Grudusk 1877/21)
  23. Skałka Agnieszka x Majer Jan (Kraków - św. Florian 1838/46)
  24. ---------- Józef x Anyż Salomea (Kraków - Mariacka 1833/32)
  25. ---------- Józef x Nowak Salomea (Kraków - św. Salwator 1817/45)
  26. Skalniak Jan x Makówka Barbara (Dmenin 1895/12)
  27. ---------- Magdalena x Stachowicz Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1817/23)
  28. Skałowski Tomasz x Smokowski Marianna (Łoniów 1869/7)
  29. ---------- Wojciech x Walc Marianna (Białobrzegi 1864/9)
  30. Skalska Marianna x Judasz Andrzej (Brzeziny 1797/6)
  31. Skalski Aleksy x Rudnicki Zuzanna (Bebelno 1760/7)
  32. ---------- Andrzej x Muszyński Marianna (Kraków - Mariacka 1837/10)
  33. ---------- Faustyn x Piestrzeński Katarzyna (Dmenin 1764/10)
  34. ---------- Faustyn x Rąbecki (Rybecki) Katarzyna (Dmenin 1768/11)
  35. ---------- Feliks x Niwiński Katarzyna (Dzierzgów 1833/22)
  36. ---------- Franciszek x Pianka Katarzyna (Bebelno 1865/13)
  37. ---------- Franciszka x Stanik Władysław (Grocholice 1885/40)
  38. ---------- Helena x Śpiwak Andrzej (Książnice Wielkie 1865/13)
  39. ---------- Jakub x Sitniak Marianna (Barłożno 1849/18)
  40. ---------- Jan x Najgebauer Teodora (Grocholice 1882/26)
  41. ---------- Jan x Stanisz Zofia (Grocholice 1881/33)
  42. ---------- Jan x Wróblewski Marcjanna (Kraków - św. Szczepan 1839/40)
  43. ---------- Joanna Karolina x Jaworski Paweł Jan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/193)
  44. ---------- Józef x Dorosińska Rozalia (Skórkowice 1881/5)
  45. ---------- Józef x Sępiński Anna (Kraków - św. Szczepan 1842/25)
  46. ---------- Józefa x Fyszer Zygmunt (Żytno 1893/24)
  47. ---------- Karol x Płomiński Marianna (Grocholice 1883/27)
  48. ---------- Katarzyna x Biernacki Władysław (Rakoszyn 1864/10)
  49. ---------- Katarzyna x Cichoń Wojciech (Bebelno 1867/9)
  50. ---------- Katarzyna x Fileński Wojciech (Bebelno 1691/6)
  51. ---------- Katarzyna x Łyszczarz Jakub (Kraków - św. Krzyż 1821/23)
  52. ---------- Katarzyna x Ostrowski Wincenty (Kraków - Boże Ciało 1816/36)
  53. ---------- Katarzyna x Wolniewicz Antoni (Koprzywnica 1854/34)
  54. ---------- Katarzyna x Wróbel Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1832/68)
  55. ---------- Konstancja Zuzanna x Mikonda Maciej (Dmenin 1844/1)
  56. ---------- Konstanty x Stawiszyński Marianna (Raciążek 1828/3)
  57. ---------- Ludwik x Szuba Małgorzata (Kraków - św. Florian 1823/28)
  58. ---------- Łukasz x Strugalski Franciszka (Kraków - św. Anna 1838/1)
  59. ---------- Magdalena x Rudyczka Łukasz (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1828/1)
  60. ---------- Małgorzata x Adamek Jan (Kraków - św. Krzyż 1842/1)
  61. ---------- Marianna x Kozioł Józef (Bebelno 1863/1)
  62. ---------- Marianna x Pakulski Antoni (Kokanin 1876/4)
  63. ---------- Marianna x Warlich Wacław (Kraków - Wszyscy Święci 1824/38)
  64. ---------- Marianna x Włodarczyk Antoni (Grudusk 1867/10)
  65. ---------- Michał x Zasadzki Marianna (Papowo Toruńskie 1800/5)
  66. ---------- Roch x Rostek Małgorzata (Dzierzgów 1831/8)
  67. ---------- Sebastian x Stępień Katarzyna (Dzierzgów 1827/15)
  68. ---------- Sebastian x Wypych Barbara (Dzierzgów 1830/23)
  69. ---------- Tadeusz x Kwaśna Marianna (Wieniec 1793/339)
  70. ---------- Tomasz x Karbownik Zofia (Dzierzgów 1824/9)
  71. ---------- Tomasz x Wirtek Zofia (Kraków - św. Szczepan 1833/10)
  72. ---------- Urszula x Gorzkiewicz Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1831/6)
  73. ---------- Walenty x Śmigielski Marianna (Skała 1837/4)
  74. ---------- Walenty x Zimoląg Marianna (Bebelno 1892/9)
  75. ---------- Wawrzyniec x Andrzejewski Julianna (Grudusk 1875/6)
  76. Skatulski Władysław x Lidwięski Rozalia (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1828/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne