Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Skórski (wyników 140):

  1. Skóra Agata x Krowa Stanisław (Działoszyce 1883/7)
  2. ---------- Agnieszka x Czop Jan (Hrubieszów 1856/11)
  3. ---------- Agnieszka x Nowak Jan (Działoszyce 1880/2)
  4. ---------- Antoni x Kobierski Józefa (Działoszyce 1856/9)
  5. ---------- Antoni x Marczyński Marianna (Lgota Wielka 1850/12)
  6. ---------- Antoni x Strzek Kunegunda (Obiechów 1844/1)
  7. ---------- Antonina x Borkowski Łukasz (Obiechów 1861/9)
  8. ---------- Antonina x Kuśmierek Stanisław (Lgota Wielka 1844/12)
  9. ---------- Antonina x Potocki Mateusz (Lgota Wielka 1856/12)
  10. ---------- Bartłomiej x Kawałk Tekla (Irządze 1821/17)
  11. ---------- Bartłomiej x Łysik Magdalena (Lgota Wielka 1836/4)
  12. ---------- Bartłomiej x Niebelski Ewa (Działoszyce 1853/18)
  13. ---------- Błażej x Korczak Małgorzata (Łoniów 1815/115)
  14. ---------- Filip x Hałuda Małgorzata (Działoszyce 1831/2)
  15. ---------- Franciszek x Nowak Agata (Działoszyce 1851/13)
  16. ---------- Franciszek x Nowak Jadwiga (Działoszyce 1831/6)
  17. ---------- Franciszka x Chamera Tomasz (Działoszyce 1853/14)
  18. ---------- Franciszka x Dobrzański Maciej (Działoszyce 1869/17)
  19. ---------- Franciszka x Dziekan Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1931/8)
  20. ---------- Franciszka x Gajewka Tomasz (Działoszyce 1882/22)
  21. ---------- Franciszka x Grząba Kacper (Działoszyce 1886/10)
  22. ---------- Franciszka x Grzyb Jan (Działoszyce 1859/18)
  23. ---------- Franciszka x Nowak Tomasz (Działoszyce 1880/15)
  24. ---------- Franciszka x Wójcik Józef (Działoszyce 1882/20)
  25. ---------- Gertruda x Majczyński Sebastian (Podlesie 1808/1)
  26. ---------- Gertruda x Sosnowicz Filip (Lgota Wielka 1844/8)
  27. ---------- Helena x Bijak Andrzej (Działoszyce 1841/8)
  28. ---------- Ignacy x Drukała Katarzyna (Działoszyce 1881/8)
  29. ---------- Ignacy x Kozielec Franciszka (Koprzywnica 1868/23)
  30. ---------- Jadwiga x Dolniak Błażej (Górzno k. Garwolina 1800/5)
  31. ---------- Jadwiga x Pawęzowski Franciszek (Działoszyce 1879/31)
  32. ---------- Jakub x Klimas Regina (Kraków - św. Mikołaj 1851/32)
  33. ---------- Jakub x Pozłotko Katarzyna (Działoszyce 1884/1)
  34. ---------- Jan x Ciułany Apolonia (Bebelno 1827/1)
  35. ---------- Jan x Gorak Kunegunda (Działoszyce 1840/19)
  36. ---------- Jan x Kiełbasa Tekla (Działoszyce 1831/12)
  37. ---------- Jan x Klski Antonina (Lgota Wielka 1835/12)
  38. ---------- Jan x Papaj Elżbieta (Działoszyce 1851/1)
  39. ---------- Jan x Sławiński Jadwiga (Działoszyce 1855/13)
  40. ---------- Jędrzej x Gwiazda Marianna (Działoszyce 1850/8)
  41. ---------- Jędrzej x Sumieniec Jadwiga (Działoszyce 1867/9)
  42. ---------- Józef x Nowak Jadwiga (Działoszyce 1830/4)
  43. ---------- Józef x Salomon Marianna (Dmenin 1891/2)
  44. ---------- Józefa x Grzegorski Mateusz (Działoszyce 1872/15)
  45. ---------- Julianna x Baksa Wawrzyniec (Działoszyce 1889/15)
  46. ---------- Julianna x Szczepanowski Stanisław (Działoszyce 1832/25)
  47. ---------- Kacper x Czerwiński Zofia (Lgota Wielka 1864/21)
  48. ---------- Kajetan x Pawęza Katarzyna (Działoszyce 1860/1)
  49. ---------- Katarzyna x Domkała Jędrzej (Działoszyce 1857/5)
  50. ---------- Katarzyna x Szlagórski Józef (Działoszyce 1863/3)
  51. ---------- Kunegunda x Hałuda Tomasz (Działoszyce 1874/7)
  52. ---------- Kunegunda x Siedlecki Stanisław (Lgota Wielka 1847/3)
  53. ---------- Łucja x Kuśpiel Józef (Działoszyce 1851/14)
  54. ---------- Łucja x Woźniak Kacper (Lgota Wielka 1839/28)
  55. ---------- Ludwika x Deka Błażej (Działoszyce 1881/33)
  56. ---------- Magdalena x Koperek Szymon (Lgota Wielka 1832/14)
  57. ---------- Magdalena x Król Wojciech (Lgota Wielka 1845/4)
  58. ---------- Magdalena x Śmieszkowicz Jakub (Lgota Wielka 1832/12)
  59. ---------- Marcin x Perz Agata (Działoszyce 1873/25)
  60. ---------- Marianna x Bijak Jan (Działoszyce 1843/15)
  61. ---------- Marianna x Grabowski Franciszek (Działoszyce 1882/11)
  62. ---------- Marianna x Król Józef (Działoszyce 1851/9)
  63. ---------- Marianna x Lasoń Józef (Lgota Wielka 1862/18)
  64. ---------- Marianna x Stachulski Jan (Lgota Wielka 1845/5)
  65. ---------- Marianna x Załoga Józef (Lgota Wielka 1847/14)
  66. ---------- Mateusz x Kucharz Marianna (Lgota Wielka 1841/5)
  67. ---------- Michał x Szrama Marianna (Działoszyce 1837/12)
  68. ---------- Paweł x Gajówka Zofia (Działoszyce 1880/25)
  69. ---------- Salomea x Lewesiowski Wojciech (Działoszyce 1859/9)
  70. ---------- Salomea x Molka Maciej (Lgota Wielka 1858/27)
  71. ---------- Szczepan x Bocheń Marianna (Działoszyce 1886/17)
  72. ---------- Tekla x Tylkowski Stanisław (Działoszyce 1873/27)
  73. ---------- Teofila x Wons Andrzej (Działoszyce 1885/31)
  74. ---------- Tomasz x Grabor Karolina (Lgota Wielka 1841/21)
  75. ---------- Tomasz x Wypych Józefa (Działoszyce 1857/9)
  76. ---------- Urszula x Łysik Gabriel (Lgota Wielka 1832/24)
  77. ---------- Wincenty x Gołąb Barbara (Działoszyce 1827/11)
  78. ---------- Wincenty x Ziembiński Helena (Kraków - św. Krzyż 1833/19)
  79. ---------- Wojciech x Łysik Salomea (Lgota Wielka 1825/2)
  80. ---------- Wojciech x Łysik Urszula (Lgota Wielka 1852/5)
  81. ---------- Wojciech x Pawęzowski Małgorzata (Działoszyce 1887/5)
  82. ---------- Zofia x Głombik Władysław (Działoszyce 1881/21)
  83. Skóra+E67 Jadwiga x Mizgala Zygmunt (Podlesie 1625/3)
  84. Skórcyzński Teresa x Florczyk Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1850/18)
  85. Skórcz Alojzy x Wegner Anna (Raciąż 1949/4)
  86. ---------- Gabriela x Kamrat Stanisław (Raciąż 1976/6)
  87. ---------- Helena x Gierszewski Franciszek (Raciąż 1935/14)
  88. ---------- Stefan x Rocławski Marianna (Raciąż 1933/17)
  89. ---------- Zofia x Perka Andrzej (Raciąż 1969/19)
  90. Skórczyński Elżbieta x Dutka Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1846/31)
  91. ---------- Franciszka x Sałata Jacek (Kraków - św. Szczepan 1833/17)
  92. ---------- Marianna x Kowalczyk Józef (Turek 1893/67)
  93. ---------- Władysława Helena x Jazdowski Bronisław Hugon (Turek 1890/8)
  94. Skórka Anastazja x Śmieszkowicz Jan (Lgota Wielka 1826/2)
  95. ---------- Józef x Berezowski Aniela (Kazimierz Biskupi 1917/6)
  96. ---------- Katarzyna x Napora Józef (Lgota Wielka 1822/4)
  97. Skórkiewicz Antoni x Grabowski Marianna (Grocholice 1881/18)
  98. Skórnicki Petronela x Hawryluk Leon (Hrubieszów 1814/11)
  99. Skórska Franciszka x Budziewski Franciszek (Brzeziny 1796/11)
  100. Skórski Andrzej x Pieniążek Łucja (Górzno k. Garwolina 1810/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne