Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Siwczyk (wyników 104):

  1. Siwczyk Antonina x Woszczyński Andrzej (Lgota Wielka 1832/19)
  2. ---------- Leonard x Krakowiak Agnieszka (Lgota Wielka 1845/6)
  3. ---------- Leonard x Ślęzak Anastazja (Lgota Wielka 1828/3)
  4. ---------- Marianna x Potocki Józef (Lgota Wielka 1834/15)
  5. ---------- Marianna x Tatka Jan (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1848/2)
  6. ---------- Piotr x Potocki Łucja (Lgota Wielka 1863/11)
  7. ---------- Salomea x Potocki Jakub (Lgota Wielka 1839/31)
  8. ---------- Walenty x Łyszkowicz Katarzyna (Lgota Wielka 1853/26)
  9. Siwczyńki Rozalia x Papierski Tomasz (Turek 1892/42)
  10. Siwczyńska Klotylda x Widłak Andrzej (Połaniec 1865/36)
  11. Siwek Agnieszka x Zapała Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1852/5)
  12. ---------- Aleksandra x Zając Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1954/33)
  13. ---------- Andrzej x Broda Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1840/11)
  14. ---------- Andrzej x Zamroz Wiktoria (Kraków - św. Mikołaj 1846/23)
  15. ---------- Andrzej x Zięba Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1842/3)
  16. ---------- Anna x Kuś Wawrzyniec (Kraków - Boże Ciało 1831/8)
  17. ---------- Anna x Wróbel Tomasz (Kraków - św. Anna 1825/4)
  18. ---------- Antoni x Urbańczyk Marianna (Kraków - św. Szczepan 1849/8)
  19. ---------- Antonina x Dopierała Walenty (Turek 1892/22)
  20. ---------- Antonina x Zbieciak Tomasz (Brzeziny 1784/1930)
  21. ---------- Apolonia x Malik Józef (Kraków - św. Mikołaj 1816/18)
  22. ---------- Apolonia x Malik Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1828/29)
  23. ---------- Brygida x Luciński Jan (Górzno k. Garwolina 1857/11)
  24. ---------- Franciszka x Tomsa Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1821/21)
  25. ---------- Helena x Frelik Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1954/20)
  26. ---------- Henryk x Bokus Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1977/2)
  27. ---------- Jakub x Michałk Ewa (Końskowola 1655/15)
  28. ---------- Jan x Bąbol Agnieszka (Czemierniki 1813/10)
  29. ---------- Jan x Gałkowski Zofia (Górzno k. Garwolina 1931/7)
  30. ---------- Jan x Grabczak Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1848/30)
  31. ---------- Jan x Kanarek Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1831/9)
  32. ---------- Jan x Michałek Marianna (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1869/5)
  33. ---------- Jan x Socha Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1836/17)
  34. ---------- Janina x Lis Antoni (Górzno k. Garwolina 1939/12)
  35. ---------- Józef x Istyński Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1832/21)
  36. ---------- Kacper x Włodarski Aniela (Gródek 1884/14)
  37. ---------- Katarzyna x Juszczyk Marcin (Kraków - św. Szczepan 1811/58)
  38. ---------- Katarzyna x Sewerynowicz Józef (Kraków - Mariacka 1827/59)
  39. ---------- Katarzyna x Wąsek Stanisław (Żytno 1892/10)
  40. ---------- Kazimierz x Bogdan Katarzyna (Brok 1836/23)
  41. ---------- Krzysztof x Krajewska Jadwiga (Brzeziny 1789/2070)
  42. ---------- Krzysztof x N. Agnieszka (Końskowola 1682/1)
  43. ---------- Łukasz x Kuc Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1837/7)
  44. ---------- Magdalena x Wlazło Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1842/3)
  45. ---------- Marcin x Dworak Teresa (Borzykowa 1859/16)
  46. ---------- Marcjanna x Dusza (Sikora) Andrzej (Turek 1891/72)
  47. ---------- Marcjanna x Krauza Michał (Turek 1894/55)
  48. ---------- Marianna x Broszkowicz Maciej (Borzykowa 1828/16)
  49. ---------- Marianna x Czerw Jan Tomasz (Skała 1852/9)
  50. ---------- Marianna x Gurgas Wincenty (Kazimierz Biskupi 1924/15)
  51. ---------- Marianna x Kosteń Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1816/12)
  52. ---------- Marianna x Kusideł Józef (Brzeziny 1787/2010)
  53. ---------- Marianna x Mędrek Józef (Kraków - św. Mikołaj 1818/16)
  54. ---------- Marianna x Orowiecki Onufry (Górzno k. Garwolina 1890/8)
  55. ---------- Marianna x Stachnik Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1836/19)
  56. ---------- Marianna x Zając Bolesław (Górzno k. Garwolina 1934/38)
  57. ---------- Mateusz x Grzyk Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1836/8)
  58. ---------- Mateusz x Zieliński Rozalia (Górzno k. Garwolina 1853/14)
  59. ---------- Mikołaj x Zygadło Marcjanna (Okrzeja 1861/4)
  60. ---------- Natalia x Żak Jan (Górzno k. Garwolina 1946/10)
  61. ---------- Perła x Edelstein Herszek (Babsk 1823/3)
  62. ---------- Petronela x Łyko Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1841/13)
  63. ---------- Piotr x Gałkowski Helena (Górzno k. Garwolina 1931/8)
  64. ---------- Piotr x Lis Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1963/9)
  65. ---------- Piotr x Socha Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1828/16)
  66. ---------- Piotr x Wlazło Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1832/11)
  67. ---------- Regina x Bartosiński jan (Kraków - św. Mikołaj 1812/64)
  68. ---------- Roch x Gajda Agnieszka (Brzeziny 1783/1898)
  69. ---------- Salomea x Kura Paweł (Kraków - św. Mikołaj 1817/13)
  70. ---------- Sebastian x Florczyk Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1816/19)
  71. ---------- Stanisław x Baranowski Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1864/27)
  72. ---------- Stanisław x Pielak Katarzyna (Końskowola 1659/6)
  73. ---------- Stefan x Słońska Jadwiga (Brzeziny 1784/1938)
  74. ---------- Szymon x Sekulina Dorota (Końskowola 1657/31)
  75. ---------- Tekla x Zybura Józef (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1865/1)
  76. ---------- Teofila x Pańczyk Józef (Turek 1892/33)
  77. ---------- Teresa x Urbańczak Wojciech (Brzeziny 1785/1986)
  78. ---------- Tomasz x Lis Stefania (Górzno k. Garwolina 1934/33)
  79. ---------- Wacław x Tyrpiński Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1816/77)
  80. ---------- Walenty x Serej Krystyna (Górzno k. Garwolina 1852/1)
  81. ---------- Weronika x Trzpil Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1862/7)
  82. Siwiec Feliks x Adamczak Marianna (Łoniów 1822/166)
  83. ---------- Feliks x Balcerek Anna (Łoniów 1829/4)
  84. ---------- Feliks x Szkutnicki Zuzanna (Łoniów 1843/13)
  85. ---------- Jan x Kneyski Elżbieta (Lgota Wielka 1841/31)
  86. ---------- Janina x Szymański Wacław (Górzno k. Garwolina 1937/2)
  87. ---------- Klara x Osiewak Wincenty (Lgota Wielka 1840/2)
  88. ---------- Ludwik x Zając Wiktoria Regina (Rakoszyn 1861/7)
  89. ---------- Magdalena x Nerka Wojciech (Łoniów 1864/28)
  90. ---------- Marianna x Wróbel Józef (Kazimierza Wielka 1882/18)
  91. ---------- Mikołaj x Jabor Katarzyna (Lgota Wielka 1817/2)
  92. ---------- Zuzanna x Wilkomirski Mikołaj (Łoniów 1850/14)
  93. Siwik Antonina x Kozyra Piotr (Chabielice 1872/15)
  94. ---------- Jan x Plicht Katarzyna (Grabowo kościerskie 1847/9)
  95. ---------- Roch x Węgrzyński Marianna (Dmenin 1882/17)
  96. Siwk Agnieszka x Koska Maciej (Końskowola 1654/30)
  97. ---------- Michał x Freda Antonina (Grabowo kościerskie 1884/2)
  98. Siwka Maria Agnieszka x Amort Maksymilian Rudolf (Grabowo kościerskie 1907/4)
  99. ---------- Tomasz x Piątek Józefa (Opole Lubelskie 1858/9)
  100. Siwkalski Agata x Frasik Jan (Kraków - Mariacka 1828/71)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne