Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sikorski (wyników 530):

  1. Sikac Stanisław x Kośmider Marianna (Podlesie 1787/2)
  2. Sikoń Magdalena x Gajda Wojciech (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1916/1)
  3. Sikor Anna x Kroll Marcin (Raciąż 1840/15)
  4. ---------- Anna x Tkaczyk Jan (Barłożno 1924/15)
  5. ---------- Anna x Zorawski Antoni (Barłożno 1734/12)
  6. ---------- Barbara x Mutkiewicz Szymon (Raciąż 1832/8)
  7. ---------- Elżbieta x Graczkowski Marcin (Raciąż 1838/4)
  8. ---------- Katarzyna x Borczykowski Marcin (Gniew 1733/2)
  9. ---------- Marianna x Łobdowski Franciszek (Gniew 1770/10)
  10. Sikora Adam x Godfryd Karolina (Cisów 1833/12)
  11. ---------- Adam x Maj Agnieszka (Borzykowa 1850/15)
  12. ---------- Agata x Nowak Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1845/35)
  13. ---------- Agnieszka x Burczyk Aleksander (Gniew 1890/1)
  14. ---------- Agnieszka x Kędzierski Aleksander (Raciąż 1946/1)
  15. ---------- Agnieszka x Kłoda Michał (Połaniec 1861/9)
  16. ---------- Agnieszka x Kowalik Maciej (Końskowola 1654/19)
  17. ---------- Agnieszka x Łychawski Antoni (Kraków - św. Salwator 1823/46)
  18. ---------- Agnieszka x Mikusik Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1808/5)
  19. ---------- Agnieszka x Mlynarczyk Franciszek (Borzykowa 1858/21)
  20. ---------- Agnieszka x N. Michał (Cisów 1865/2)
  21. ---------- Albert x Krauze Zuzanna (Chwaszczyno 1864/9)
  22. ---------- Andrzej x Korczak Jadwiga (Połaniec 1868/7)
  23. ---------- Andrzej x Kubik Marcjanna (Kraków - Mariacka 1838/10)
  24. ---------- Andrzej x Malicka Rozalia (Połaniec 1878/29)
  25. ---------- Andrzej x Maryn Katarzyna (Małoszów 1832/5)
  26. ---------- Andrzej x Perz Marianna (Cisów 1899/2)
  27. ---------- Andrzej x Sito Katarzyna (Gnojno 1864/17)
  28. ---------- Andrzej x Siwek Marcjanna (Turek 1891/72)
  29. ---------- Andrzej x Waliszeski Józefa (Czermno 1850/7)
  30. ---------- Andrzej x Zaczek Marcjanna (Okrzeja 1862/11)
  31. ---------- Anna x Grzegorzewski Franciszek (Czermno 1832/26)
  32. ---------- Anna x Klimaszewski Jan (Jelonki 1859/15)
  33. ---------- Anna x Kula Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1849/5)
  34. ---------- Anna x Kwiecień Jan (Gnojno 1864/16)
  35. ---------- Anna x Mazur Szczepan (Czermno 1810/3)
  36. ---------- Anna x Wojtowicz Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1926/22)
  37. ---------- Anna x Woydaszka Tomasz (Końskowola 1672/3)
  38. ---------- Antoni x Adamski Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1820/15)
  39. ---------- Antoni x Gąsiorek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1832/27)
  40. ---------- Antoni x Majewski Cecylia (Płock 1887/57)
  41. ---------- Antoni x Płatk Ewa (Irządze 1821/6)
  42. ---------- Antonina x Balicki Kazimierz (Połaniec 1867/51)
  43. ---------- Antonina x Bęben Jan (Cisów 1929/10)
  44. ---------- Antonina x Bojanowski Stanisław (Gniew 1908/1)
  45. ---------- Antonina x Majkowski Stanisław (Cisów 1934/2)
  46. ---------- Apolonia x Cuber Tomasz (Obiechów 1864/6)
  47. ---------- Apolonia x Trella Andrzej (Rakoszyn 1837/1)
  48. ---------- Augusta Wiktoria x Papka Jan (Raciąż 1934/23)
  49. ---------- Barbara x Szczerba Krzysztof (Kraków - św. Szczepan 1812/57)
  50. ---------- Bartłomiej x Kordyczak Agnieszka (Klimontów 1871/9)
  51. ---------- Bartłomiej x Masł Marianna (Irządze 1821/16)
  52. ---------- Benedykt x Nowak Agata (Zielonki 1849/60)
  53. ---------- Błażej x Brożek Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1831/35)
  54. ---------- Błażej x Rajtar Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1837/20)
  55. ---------- Błażej x Zgórski Tekla (Gnojno 1822/28)
  56. ---------- Bolesława x Dietrich Józef (Gniew 1919/81)
  57. ---------- Bolesława x Dietrich Józef (Gniew 1919/82)
  58. ---------- Bronisława x Radawński Piotr (Kraków - św. Salwator 1852/11)
  59. ---------- Brygida x Kaczor Kazimierz (Bebelno 1832/6)
  60. ---------- Brygida x Kurpisz Jan (Borzykowa 1829/4)
  61. ---------- Dominik x Eiegosz Marianna (Czermno 1814/2)
  62. ---------- Dorota x Ciupa Wojciech (Końskowola 1645/31)
  63. ---------- Dorota x Sitko Jan (Zielonki 1833/11)
  64. ---------- Eleonora x Głodowicz Józef (Cisów 1941/2)
  65. ---------- Eleonora x Szczepaniak Jan (Cisów 1929/2)
  66. ---------- Elżbieta x Grabus Kazimierz (Czermno 1815/2)
  67. ---------- Elżbieta x Nyłk Augustyn (Raciąż 1964/1)
  68. ---------- Elżbieta x Sikora Michał (Cisów 1920/14)
  69. ---------- Elżbieta x Słonina Jakub (Gniew 1841/49)
  70. ---------- Elżbieta x Szczukowicz Maciej (Gnojno 1755/16)
  71. ---------- Ewa x Goschinski Jan (Raciąż 1846/4)
  72. ---------- Fabian x Sito Marianna (Gnojno 1853/15)
  73. ---------- Franciszek x Bęben Wiktoria (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1897/2)
  74. ---------- Franciszek x Dolny Weronika (Raciąż 1905/20)
  75. ---------- Franciszek x Karnecki Barbara (Kraków - św. Florian 1832/66)
  76. ---------- Franciszek x Konik Julianna (Kraków - św. Szczepan 1837/4)
  77. sikora Franciszek x Krzęciorz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1842/41)
  78. Sikora Franciszek x Przęślica Marianna (Kraków - św. Szczepan 1811/113)
  79. ---------- Franciszek x Stypuła Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1831/3)
  80. ---------- Franciszka x Adamiec Wawrzyniec (Żelazna 1885/26)
  81. ---------- Franciszka x Burczyk Paweł (Gniew 1883/45)
  82. ---------- Franciszka x Frąk Jan (Cisów 1850/3)
  83. ---------- Franciszka x Knap Jan (Zielonki 1847/9)
  84. ---------- Franciszka x Macek Wojciech (Cisów 1919/2)
  85. ---------- Franciszka x Ruda Józef (Bełdów 1898/9)
  86. ---------- Franciszka x Szczepanik Marcin (Lgota Wielka 1828/15)
  87. ---------- Franciszka x Żabka Marcin (Czermno 1862/9)
  88. ---------- Franciszka x Zygmuntowicz Józef (Bełdów 1897/13)
  89. ---------- Gertruda x Stoppa Wacław (Raciąż 1973/24)
  90. ---------- Grzegorz x Kowalik Małgorzata (Gnojno 1825/11)
  91. ---------- Hilary x Szczepaniak Józefa (Cisów 1918/2)
  92. ---------- Jacek x Popławski Antonina (Kraków - św. Florian 1850/5)
  93. ---------- Jacek x Walicki Joanna (Dzierzgów 1827/5)
  94. ---------- Jacek x Wytyński Małgorzata (Dzierzgów 1829/6)
  95. ---------- Jadwiga x Mochocki Feliks (Cisów 1945/10)
  96. ---------- Jakub x Brzeziecki Leonarda (Turek 1894/27)
  97. ---------- Jakub x Cwykła Agnieszka (Końskowola 1676/11)
  98. ---------- Jakub x Gorlewicz Marianna (Gniew 1827/24)
  99. ---------- Jakub x Jasiński Marianna (Czermno 1853/22)
  100. ---------- Jakub x Marszałek Justyna (Gnojno 1827/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne