Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Siedlecki (wyników 96):

  1. Siedlecki Agnieszka x Sibila Aleksander (Gnojno 1853/31)
  2. ---------- Andrzej x Krzęciwski Salomea (Kraków - św. Krzyż 1836/7)
  3. ---------- Andrzej Mieczysław x Delewski Urszula Benedykta (Gniew 1966/23)
  4. ---------- Anna x Będkowski Antoni (Kraków - Katedra 1839/11)
  5. ---------- Antoni x Kowalski Marianna (Gnojno 1845/16)
  6. ---------- Antoni x Musiał Jadwiga (Gnojno 1840/22)
  7. ---------- Antoni x Sibila Rozalia (Gnojno 1827/29)
  8. ---------- Antoni x Sowiński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1827/51)
  9. ---------- Antonina x Urbaniak Maciej (Grocholice 1877/12)
  10. ---------- Błażej x Kopoń Barbara (Kraków - Mariacka 1843/7)
  11. ---------- Franciszek x Stachowicz Ewa (Gnojno 1815/23)
  12. ---------- Franciszka x Borończyk Walenty (Gnojno 1744/7)
  13. ---------- Franciszka x Janus Wojciech (Lgota Wielka 1857/11)
  14. ---------- Franciszka x Mołas Antoni (Gnojno 1837/17)
  15. ---------- Grzegorz x Melancow Helena (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/13)
  16. ---------- Ignacy x Korcipa Marianna (Gnojno 1839/33)
  17. ---------- Irena x Rupkowski Franciszek (Cisów 1829/4)
  18. ---------- Jan x Zak Krystyna (Kraków - Wszyscy Święci 1834/32)
  19. ---------- Józef x Zaleski Marianna (Czermno 1864/22)
  20. ---------- Julianna x Rozulski Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1832/7)
  21. ---------- Justyna x Dąbkowski Jan (Jelonki 1859/7)
  22. ---------- Karol x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/56)
  23. ---------- Katarzyna Elżbieta x Kukuła Józef (Kraków - św. Salwator 1847/24)
  24. ---------- Katarzyna Elżbieta x Walcerowski Wojciech (Kraków - św. Salwator 1851/45)
  25. ---------- Kazimierz x Kramek Kaliksta (Opole Lubelskie 1858/6)
  26. ---------- Maciej x Dobrowolski Marianna (Kazimierz Biskupi 1843/29)
  27. ---------- Marcin x Pękacki Jadwiga (Białobrzegi 1825/1)
  28. ---------- Marcjanna x Lubosz Kasper (Kraków - Mariacka 1832/29)
  29. ---------- Marianna x Borkowski Andrzej (Grochów 1868/6)
  30. ---------- Marianna x Król Florian (Górzno k. Garwolina 1825/12)
  31. ---------- Marianna x Kucharczyk Franciszek (Gnojno 1749/19)
  32. ---------- Marianna x Ślusarczyk Maciej (Gnojno 1851/16)
  33. ---------- Marianna x Szymoniak Antoni (Gnojno 1835/20)
  34. ---------- Michał Tadeusz x Kuleszyński Józefa Emilia (Luszyn 1846/3)
  35. ---------- Mikołaj x Rupniewski Józefa (Gnojno 1752/13)
  36. ---------- Paweł x Bieda Józefa (Kraków - św. Salwator 1818/45)
  37. ---------- Paweł x Kamszurski Józefa (Lgota Wielka 1848/2)
  38. ---------- Roch x Łysik Katarzyna (Lgota Wielka 1857/7)
  39. ---------- Sebastian x Gierczak Zofia (Gnojno 1747/21)
  40. ---------- Stanisław x Skóra Kunegunda (Lgota Wielka 1847/3)
  41. ---------- Szymon x Jabłoński Agnieszka (Gnojno 1752/8)
  42. ---------- Teresa x Korcipa Marcin (Gnojno 1826/35)
  43. ---------- Wiktoria x Piwonik Kazimierz (Gnojno 1816/13)
  44. ---------- Wincenty x Kmiecik Marianna (Kraków - św. Salwator 1848/33)
  45. ---------- Zofia x Broda Kacper (Gnojno 1742/11)
  46. Siedlewski Helena x Tymieniecki Edward (Skórkowice 1863/19)
  47. Siedlicki Antonina x Rybarczyk Maciej (Kazimierz Biskupi 1854/12)
  48. ---------- Franciszek x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/19)
  49. Sielecki Tomasz x Markiewicz Brygida (Lgota Wielka 1842/4)
  50. Sielski Adam x Rybczyński Zofia (Grudusk 1878/15)
  51. ---------- Agnieszka x Skrzydliński Antoni (Lubraniec 1840/9)
  52. ---------- Aleksander Feliks x Żyłka Marta (Gniew 1930/25)
  53. ---------- Anna x Hertz Grzegorz (Gniew 1780/3)
  54. ---------- Anna x Sikorski Piotr (Raciąż 1834/7)
  55. ---------- Antoni x Bieniek Jadwiga (Pierzchnica: wieś Osiny 1850/3)
  56. ---------- Antoni x Charman Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1814/1)
  57. ---------- Benedykt x Zawiszewski Gertruda (Barłożno 1935/12)
  58. ---------- Bernard x Długonski Krystyna (Gniew 1786/25)
  59. ---------- Brygida x Turkiewicz Tomasz (Gniew 1822/40)
  60. ---------- Cecylia x Dega Wojciech (Raciąż 1788/10)
  61. ---------- Ewa x Gersz Jan (Raciąż 1822/5)
  62. ---------- Franciszek x Grabowski Aleksandra (Gniew 1910/12)
  63. ---------- Franciszek x Schandrack Monika (Gniew 1893/30)
  64. ---------- Franciszka x Paździcki Jakub (Mikstat 1830/7)
  65. ---------- Grzegorz x Czerniewski Ewa (Barłożno 1749/9)
  66. ---------- Helena Agnieszka x Pastorowski Maksymilian (Gniew 1922/24)
  67. ---------- Jadwiga x Zaród Marcin (Pierzchnica: wieś Osiny 1855/1)
  68. ---------- Jakub x Domrowski Anna (Gniew 1820/41)
  69. ---------- Jakub x Kot Anna (Barłożno 1725/8)
  70. ---------- Jan x Gajdus Marta (Gniew 1897/11)
  71. ---------- Jan x Pomierski Maria (Gniew 1882/34)
  72. ---------- Józef x N. Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1806/1)
  73. ---------- Józef x Ostrowki Jadwiga (Raciążek 1805/9)
  74. ---------- Justyna x Marchlewski Jakub (Gniew 1784/16)
  75. ---------- Karol x Czekaj Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/5)
  76. ---------- Karol x Pawłowski Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1839/7)
  77. ---------- Katarzyna x Kordowski Jan (Gniew 1835/22)
  78. ---------- Katarzyna x Kuligowski Wojciech (Raciąż 1829/8)
  79. ---------- Katarzyna x Michalski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1809/3)
  80. ---------- Katarzyna x Ruszkiewicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1849/5)
  81. ---------- Magdalena x Staskowski Izydor (Gniew 1772/36)
  82. ---------- Marcin x Steller Rozalia (Gniew 1878/31)
  83. ---------- Marianna x Górski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1834/2)
  84. ---------- Marianna x Klimecki Jan (Gniew 1877/23)
  85. ---------- Marianna x Shegl Tomasz (Raciąż 1831/7)
  86. ---------- Marianna x Stawikowski Jakub (Gniew 1854/80)
  87. ---------- Michał x Jóźwik Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1801/8)
  88. ---------- Michał x Powałkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/3)
  89. ---------- Paweł x Herrlein Rozalia (Gniew 1878/21)
  90. ---------- Rozalia x Garlicki Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1866/4)
  91. ---------- Rozalia x Zblewski Mateusz (Gniew 1859/67)
  92. ---------- Szymon x Krassowski Barbara (Gniew 1834/59)
  93. ---------- Wiktoria x Pilawski Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1848/4)
  94. ---------- Zofia x Budziszewski Jan (Lubraniec 1844/13)
  95. Sielucki Tomasz x Szymanowski Anna (Kraków - św. Anna 1833/29)
  96. Siemla Franciszek x Cygan Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1888/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne