Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Serowiecki (wyników 71):

  1. Seradkiewicz Anna x Kieres Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1824/8)
  2. Seradzieński Mateusz x Piech Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1816/16)
  3. Serafimowski Jan x Pietrzykowski Scholastyka (Kraszewice 1889/8)
  4. Serafimski Rozalia x Raczyński Józef (Kraszewice 1890/49)
  5. Serafin Agnieszka x Piech Józef (Domosławice, wieś Domosławice 1902/5)
  6. ---------- Franciszka x Górski Jan (Prażmów 1897/1)
  7. ---------- Józef x N. Józefa (Papowo Toruńskie 1845/10)
  8. ---------- Józef x Noga Zofia (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1910/2)
  9. ---------- Józefa x Starzec Jan (Kraków - św. Anna 1817/18)
  10. ---------- Julianna x Grządkowski Józef (Prażmów 1898/16)
  11. ---------- Kacper x Klasicki Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/76)
  12. ---------- Karolina x Darek Piotr (Pniewnik 1853/25)
  13. ---------- Kazimierz x Arentowicz Eryka (Gniew 1964/8)
  14. ---------- Maciej x Krakowski Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1877/6)
  15. ---------- Maciej x Piech Maria (Domosławice, wieś Domosławice 1902/3)
  16. ---------- Marcin x Laskowski Katarzyna (Pniewnik 1817/6)
  17. ---------- Marianna x Górecki Walenty (Prażmów 1903/31)
  18. ---------- Marianna x Liwiński Wojciech (Łoniów 1872/11)
  19. ---------- Mateusz x Pisarek Marianna (Chlewiska 1832/38)
  20. ---------- Paulina x Brzęszczak Józef (Prażmów 1903/7)
  21. ---------- Rafał x Hubicki Julianna (Hrubieszów 1869/43)
  22. ---------- Stanisław x Zgoda Zofia (Podlesie 1721/2)
  23. ---------- Szymon x Doyczak Marianna (Łoniów 1855/15)
  24. ---------- Tomasz x Błasiak Katarzyna (Łoniów 1871/4)
  25. ---------- Wacław x Biel Róża (Łoniów 1826/23)
  26. ---------- Walenty x Łukasiak Marianna (Prażmów 1896/11)
  27. ---------- Wincenty x Łukasiak Teofila (Prażmów 1902/16)
  28. ---------- Zofia x Kogut Wawrzyniec (Łoniów 1870/24)
  29. Serafinek Józef x Konik Katarzyna (Borzykowa 1844/24)
  30. Serafinowicz Anna x Liczner Walenty (Gniew 1747/31)
  31. ---------- Szymon x Stasierski Jadwiga (Mikstat 1830/9)
  32. ---------- Wojciech x Łaszcz Teofila (Górzno k. Garwolina 1833/13)
  33. Serafiński Jan x Prusiak Antonina (Kazimierz Biskupi 1832/19)
  34. ---------- Piotr x Giętkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1813/6)
  35. Serak Anna x Mocinski Mateusz (Gniew 1843/40)
  36. ---------- Marianna x Górka Jan (Barłożno 1922/22)
  37. Serata Katarzyna x Natonek Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1823/24)
  38. Seremak Agata x Witek Michał (Połaniec 1876/60)
  39. ---------- Anna x Węder Tomasz (Łoniów 1845/11)
  40. ---------- Franciszek x Gąsiorek Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1928/20)
  41. ---------- Franciszek x Ptak Katarzyna (Łoniów 1864/11)
  42. ---------- Franciszek x Zalińska Katarzyna (Połaniec 1876/32)
  43. ---------- Jakub x Knapik Magdalena (Poremba: wieś Poremba 1844/47)
  44. ---------- Jan x Nowak Karolina (Połaniec 1864/12)
  45. ---------- Marianna x Rajca Jan (Połaniec 1862/1)
  46. ---------- Piotr x Trzep Franciszka (Poremba: wieś Poremba 1844/17)
  47. ---------- Rozalia x Kawecki Michał (Łoniów 1843/29)
  48. ---------- Tekla x Rey Jan (Klimontów 1840/5)
  49. ---------- Wawrzyniec x Smoleńska Marianna (Połaniec 1874/48)
  50. ---------- Wojciech x Stachura Zofia (Łoniów 1851/6)
  51. ---------- Zofia x Ciżdziel Jan (Łoniów 1861/9)
  52. Seremawiec Teresa x Krasucki Antoni (Kraków - św. Florian 1834/43)
  53. Serobak Józef x Kozłowski Ludwika (Koprzywnica 1860/41)
  54. Seroczyński Jan x Trzosk Agnieszka (Gniew 1935/40)
  55. ---------- Józefa x Dybalski Filip (Hrubieszów 1865/29)
  56. Seroczynski Maria x Maciejewski Józef (Gniew 1859/40)
  57. Serod Marcin x Boris Elżbieta (Gniew 1739/19)
  58. Seroka Agnieszka x Werner Stanisław (Gniew 1926/13)
  59. ---------- Teresa x Czajka Albin (Gniew 1934/31)
  60. Seroko Marcin x NN Marianna (Barłożno 1698/5)
  61. Seromak Stefan x Michalak-Jaskólski Maria (Górzno k. Garwolina 1950/34)
  62. Serośniak Hieronim x Przybyś Marianna (Łoniów 1858/4)
  63. Seroty Jan x Gromeka Katarzyna (Końskowola 1650/24)
  64. Serowicz Józef x Pieczara Józefa (Kraków - św. Salwator 1852/13)
  65. Serowiecki Arkadiusz x Kamieniarz Iwona (Raciąż 1997/4)
  66. ---------- Marianna x Smoliński Aleksander (Ostrów mazowiecka 1864/35)
  67. ---------- Wojciech x Ślisz Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1782/2)
  68. Serowik Katarzyna x Deptuła Piotr (Brok 1813/1)
  69. ---------- Tomasz x Węcicki Katarzyna (Brok 1811/10)
  70. Serug Julianna x Kryszczyk Ignacy (Borzykowa 1838/8)
  71. Seruła Jan x Gesek Marianna (Gniew 1931/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne