Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Serczyk (wyników 82):

  1. Serciński Marianna x Gajewski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1828/49)
  2. Sercyk Marianna x Kondracki Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1817/23)
  3. Serczyk Andrzej x Piórkowski Regina (Zielonki 1842/14)
  4. ---------- Antoni x Godyń Franciszka (Zielonki 1848/33)
  5. ---------- Ewa x Kotulski Jan (Zielonki 1832/10)
  6. ---------- Franciszek x Uznański Marianna (Zielonki 1831/31)
  7. ---------- Franciszek x Zawadzki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1830/50)
  8. ---------- Franciszka x Kotulski Maciej (Zielonki 1825/9)
  9. ---------- Jadwiga x Szczygieł Kazimierz (Zielonki 1825/44)
  10. ---------- Jan x Konik Teresa (Kraków - św. Szczepan 1838/49)
  11. ---------- Kasper x Miroń Elżbieta (Zielonki 1818/16)
  12. ---------- Kasper x Sikora Marianna (Zielonki 1838/22)
  13. ---------- Katarzyna x Duda Jacek (Zielonki 1841/23)
  14. ---------- Magdalena x Szczepaniak Jakub (Kraków - św. Krzyż 1847/11)
  15. ---------- Małgorzata x Nawrot Michał (Zielonki 1827/8)
  16. ---------- Marianna x Karabuła Jan Kanty (Zielonki 1851/24)
  17. ---------- Marianna x Kozera Walenty (Zielonki 1842/17)
  18. ---------- Marianna x Misoń Wojciech (Zielonki 1818/15)
  19. ---------- Marianna x Sadzik Wojciech (Zielonki 1844/46)
  20. ---------- Marianna x Serczyk Tomasz (Zielonki 1848/55)
  21. ---------- Piotr x Kozyra Marianna (Zielonki 1841/26)
  22. ---------- Regina x Białek Benedykt (Zielonki 1820/7)
  23. ---------- Szczepan x Kut Katarzyna (Zielonki 1846/58)
  24. ---------- Tomasz x Serczyk Marianna (Zielonki 1848/55)
  25. ---------- Wiktoria x Dymek Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1848/12)
  26. Serczyński Jan Kanty x Rzechowski Katarzyna (Zielonki 1832/26)
  27. ---------- Wojciech x Wantor Klara (Kraków - św. Anna 1827/16)
  28. Serek Józefa x Paźniewski Paweł (Bebelno 1858/13)
  29. ---------- Szczepan x Olszewski Scholastyka Apolonia (Bebelno 1859/23)
  30. Seremczak Wiktoria x Czyż Sebastian (Łoniów 1849/20)
  31. Sergiel Adam x Kobus Barbara (Okrzeja 1848/35)
  32. ---------- Agata x Opieka Tomasz (Okrzeja 1830/3)
  33. ---------- Agnieszka x Szewczyk Jakub (Okrzeja 1822/24)
  34. ---------- Anastazja x Janiszek Kazimierz (Okrzeja 1832/6)
  35. ---------- Antoni x Michalak Antonina (Okrzeja 1821/70)
  36. ---------- Antonina x Jędrych Wojciech (Okrzeja 1856/4)
  37. ---------- Antonina x Ryszkowski Augustyn (Okrzeja 1850/21)
  38. ---------- Barbara x Mateńka Łukasz (Okrzeja 1839/23)
  39. ---------- Barbara x Sobiech Kacper (Okrzeja 1864/20)
  40. ---------- Franciszek x Frączek Franciszka (Okrzeja 1861/3)
  41. ---------- Franciszek x Opieka Marianna (Okrzeja 1858/20)
  42. ---------- Franciszka x Kosieński Maciej (Okrzeja 1824/14)
  43. ---------- Franciszka x Szczubelski Ignacy (Okrzeja 1859/49)
  44. ---------- Grzegorz x Gajaszek Marianna (Okrzeja 1827/2)
  45. ---------- Grzegorz x Hajduk Zofia (Okrzeja 1820/15)
  46. ---------- Ignacy x Osial Marianna (Okrzeja 1856/26)
  47. ---------- Jan x Pluta Marianna (Okrzeja 1844/15)
  48. ---------- Jan x Sowa Katarzyna (Okrzeja 1835/4)
  49. ---------- Józefa x Białarz Stefan (Okrzeja 1854/4)
  50. ---------- Katarzyna x Kryczka Maciej (Okrzeja 1844/25)
  51. ---------- Krystyna x Marczak Andrzej (Okrzeja 1834/11)
  52. ---------- Krystyna x Opieka Andrzej (Okrzeja 1836/33)
  53. ---------- Łukasz x Beczek Agnieszka (Okrzeja 1825/39)
  54. ---------- Łukasz x Sowa Magdalena (Okrzeja 1856/17)
  55. ---------- Magdalena x Opieka Wojciech (Okrzeja 1827/8)
  56. ---------- Małgorzata x Beczek Jakub (Okrzeja 1820/29)
  57. ---------- Marianna x Dębski Franciszek (Okrzeja 1846/30)
  58. ---------- Marianna x Gajaszek Michał (Okrzeja 1834/1)
  59. ---------- Marianna x Janiszek Maciej (Okrzeja 1844/4)
  60. ---------- Marianna x Osial Dominik (Okrzeja 1861/13)
  61. ---------- Michał x Kos Małgorzata (Okrzeja 1858/44)
  62. ---------- Mikołaj x Janeczek Agnieszka (Okrzeja 1836/18)
  63. ---------- Piotr x Opieka Marianna (Okrzeja 1861/18)
  64. ---------- Róża x Kozieński Karol (Okrzeja 1828/13)
  65. ---------- Sebastian x Dzadz Urszula (Okrzeja 1821/73)
  66. ---------- Stanisław x Kryczki Józefa (Okrzeja 1862/35)
  67. ---------- Teresa x Beczek Józef (Okrzeja 1850/15)
  68. ---------- Urszula x Rodak Paweł (Okrzeja 1843/16)
  69. ---------- Walenty x Janiszek Józefa (Okrzeja 1857/31)
  70. ---------- Zofia x Sowa Paweł (Okrzeja 1858/53)
  71. Serkowski Aleksander x Węsiora Benedykta (Grabowo kościerskie 1922/12)
  72. ---------- Augustyn x Deja Berta (Grabowo kościerskie 1891/1)
  73. ---------- Franciszka x Stojanowski Gabriel (Kraków - św. Anna 1837/18)
  74. ---------- Jan x Kuchlin Monika (Grabowo kościerskie 1913/3)
  75. ---------- Józef x Krulikowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1822/58)
  76. ---------- Leon x Węsiora Genowefa (Grabowo kościerskie 1925/4)
  77. ---------- Marianna x Charzyński Paweł (Kraków - św. Mikołaj 1825/17)
  78. ---------- Marianna x Kotula Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1824/2)
  79. ---------- Marta Ludwika x Engisch Jan Fryderyk (Grabowo kościerskie 1917/3)
  80. ---------- Wincenty x Auchster Anna (Kraków - Mariacka 1820/57)
  81. Serkuczewski Stefania x Muzułowicz Kazimierz (Płock 1887/59)
  82. Serślak Franciszka x Fit Szymon (Chabielice 1871/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne