Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Scholtz (wyników 265):

  1. Schad Anna Reijnata x Leiwss Franciszek Józef (Chwaszczyno 1832/13)
  2. Schal Anna x Warmbier Andrzej (Raciąż 1842/7)
  3. Schalkowski Anna x Wasielewski Józef (Gniew 1850/69)
  4. Schalla Robert x Jędrzejewski Leokadia (Barłożno 1911/16)
  5. Schalnowski Jan x Falniski Elżbieta (Gniew 1847/70)
  6. ---------- Jan x Karczewski Marianna (Gniew 1847/69)
  7. Schalschewski Jan x Kukul Marianna (Gniew 1891/10)
  8. Schalz Jan KarolAugust x Graff Joanna Eleonora (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1845/4)
  9. Schatz Jan x Arendt Rozalia (Gniew 1856/53)
  10. Schodel Elżbieta x Matthia Chrystian (Kraków - Mariacka 1839/45)
  11. Schodl Rozalia x Matthie Chrystian Traugott (Kraków - św. Krzyż 1849/8)
  12. Schodowski Kazimierz x Wiśniewski Wiktoria (Papowo Toruńskie 1845/6)
  13. ---------- Małgorzata x Grzegorkiewicz Józef (Papowo Toruńskie 1868/11)
  14. Schoelner Józef x Grabowski Dorota (Gniew 1823/39)
  15. ---------- Zuzanna x Skowroński Łukasz (Gniew 1822/37)
  16. Scholla Izydor x Śpigarski Łucja (Gniew 1907/39)
  17. ---------- Julia x Leniecki Franciszek (Gniew 1853/48)
  18. ---------- Katarzyna x Bry_za Tomasz (Gniew 1853/6)
  19. ---------- Marta x Kuck Aleksander August (Gniew 1918/15)
  20. ---------- Marta x Kuck Aleksander August (Gniew 1918/16)
  21. ---------- Michał x Nagorski Franciszka (Gniew 1896/20)
  22. ---------- Regina x Napierski Jakub (Gniew 1853/59)
  23. ---------- Rozalia x Suchewitz Stanisław (Gniew 1897/38)
  24. Schols Paweł x Polen Anna (Raciąż 1850/24)
  25. Schołtun Marianna x Witkowski Anastazy (Gniew 1909/24)
  26. Scholtun Paulina x Kurek Józef (Gniew 1871/15)
  27. ---------- Rozalia x Groddek Józef (Gniew 1884/21)
  28. Scholtz Ferdynand x Jakubowski Tekla (Płock 1863/43)
  29. ---------- Jan x Tuschkunz Marianna (Raciąż 1848/19)
  30. Schott Augustyn x Mazur Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1812/15)
  31. Schotz Jan x Krwitzin Elżbieta (Gniew 1795/35)
  32. Schulc Julianna x Kwiatkowski Stefan (Papowo Toruńskie 1840/7)
  33. ---------- Marianna x Głomski Paweł (Raciąż 1809/9)
  34. ---------- Wojciech x Dadowski Katarzyna (Gniew 1817/41)
  35. Schulca Aleksander x Bielicki Marianna (Barłożno 1875/1)
  36. ---------- Paweł x Gawroński Barbara (Gniew 1822/35)
  37. Schulfert Albert x Firkus Marta (Grabowo kościerskie 1919/17)
  38. ---------- Ewa x Firkus Jan (Grabowo kościerskie 1863/2)
  39. Schulist Albrecht x Pik Marianna (Raciąż 1863/2)
  40. ---------- Ewa x Jesp Albrecht (Raciąż 1852/1)
  41. ---------- Jan x Smuczyński Joanna (Gniew 1920/118)
  42. ---------- Joanna x Getz Albrecht (Raciąż 1864/3)
  43. ---------- Józef x Kiełpiński Paulina (Stężyca 1886/24)
  44. ---------- Leon x Górlewicz Wiktoria (Gniew 1906/64)
  45. ---------- Maria x Duzowski Michał (Grabowo kościerskie 1853/5)
  46. Schulka Karolina x Schapuc Jan Daniel (Wieniec 1805/475)
  47. Schulkowski Franciszek x Kolkraski Katarzyna (Gniew 1784/22)
  48. Schulman Ludwika x Korsak Ludwik (Kraków - Wszyscy Święci 1823/23)
  49. Schulmann Jan x Kowalewski Gertruda (Gniew 1939/10)
  50. ---------- Michalina x Głemski Kazimierz (Gniew 1955/16)
  51. ---------- Piotr x Kurowski Apolonia (Barłożno 1891/9)
  52. Schult Franciszka x Wiśniewski Józef (Barłożno 1927/18)
  53. Schultz Agnieszka x Milke Stanisław (Raciąż 1870/31)
  54. ---------- Andrzej x Gloger Apolonia (Kraków - Mariacka 1827/31)
  55. ---------- Anna Elżbieta x Leder August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/27)
  56. ---------- Anna Justyna x Zerbe Jan Samuel (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/13)
  57. ---------- Anna Karolina x Schmitchen Jan Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/25)
  58. ---------- Anna x Kołka Jan (Raciąż 1856/14)
  59. ---------- Antonina x Wojczyński Antoni (Kraków - Mariacka 1842/37)
  60. ---------- August x Ristok Emilia (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/28)
  61. ---------- Augustyna x Bittner Fryderyk (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/20)
  62. ---------- Augustyna x Reimann Gotfryd (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/9)
  63. ---------- Bernard x Kolaski Janina (Gniew 1954/13)
  64. ---------- Bernard x Want Joanna (Gniew 1926/24)
  65. ---------- Berta x Marx Juliusz (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/23)
  66. ---------- Bogusław x Gajda Teofila (Brzeziny 1788/2052)
  67. ---------- Edward x Cierpicz Marianna (Hrubieszów 1862/15)
  68. ---------- Eleonora x Mielczyn(?) Jan (Wieniec 1808/517)
  69. ---------- Elżbieta x Reschke Franciszek (Raciąż 1869/12)
  70. ---------- Ewa x Ernest Jan (Gniew 1875/25)
  71. ---------- Franciszek x Domaracki Helena (Raciąż 1792/3)
  72. ---------- Franciszka x Marciniak Ludwik (Kościelec pow. kaliski 1836/4)
  73. ---------- Gabriel x Fak Elżbieta (Chwaszczyno 1769/1)
  74. ---------- Gottlieb x Schaks Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/18)
  75. ---------- Helena x Krull Franciszek (Raciąż 1807/6)
  76. ---------- Jadwiga x Chmielewski Marcin (Gniew 1928/2)
  77. ---------- Jadwiga x Draszanowski Franciszek (Gniew 1944/15)
  78. ---------- Jadwiga x Merzuch Łukasz (Raciąż 1788/7)
  79. ---------- Jakub x Jabłonowski Marianna (Raciąż 1789/5)
  80. ---------- Jakub x Krychoski Marianna (Wieniec 1800/414)
  81. ---------- Jakub x Porazinski Marianna (Raciąż 1808/2)
  82. ---------- Jakub x Radz Dorota (Raciąż 1787/11)
  83. ---------- Jakub x Wynt Marianna (Raciąż 1786/6)
  84. ---------- Jan August x Wilhelm Justyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/19)
  85. ---------- Jan x Bartniczyk Anna (Raciąż 1813/19)
  86. ---------- Jan x Brzozowski Marianna Franciszka (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/228)
  87. ---------- Jan x Firin Paulina (Barłożno 1876/10)
  88. ---------- Jan x Guc Zofia (Raciąż 1781/8)
  89. ---------- Jan x Kręcki Ewa (Raciąż 1866/27)
  90. ---------- Jan x Otto Jadwiga (Raciąż 1876/10)
  91. ---------- Jan x Pupel Marianna (Raciąż 1856/16)
  92. ---------- Jan x Skai Agnieszka (Raciąż 1814/4)
  93. ---------- Jan Wilhelm x Kalezki Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/8)
  94. ---------- Joanna Katarzyna x Scheffer Józef (Dmenin 1808/6)
  95. ---------- Józef x Sikorra Małgorzata (Barłożno 1876/3)
  96. ---------- Józefina x Wilk Jan (Raciąż 1894/4)
  97. ---------- Julianna x Musolf Jan (Raciąż 1856/15)
  98. ---------- Julianna x Prifer Marcin (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/20)
  99. ---------- Karol x Kitowski Matylda (Gniew 1882/5)
  100. ---------- Karol x Syrkowski Joanna (Kraków - Mariacka 1834/39)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne