Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Schoenke (wyników 43):

  1. Schacht Wilhelm x Drozd Maria (Gniew 1866/58)
  2. ---------- Wilhelm x Liss Katarzyna (Gniew 1863/39)
  3. Schäck Fryderyka Wilhelmina x Hoff Ludwik (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1844/2)
  4. Schak Ferdynand x Kalisz Katarzyna (Gniew 1862/45)
  5. Schaks August x Farr Enrestyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/9)
  6. ---------- Henryka x Schultz Gottlieb (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/18)
  7. ---------- Samuel x Anders Augusta (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/27)
  8. ---------- Traugott x Franz Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/19)
  9. ---------- Wilhelm x Haak Julianna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/1)
  10. Schodziński Franciszek x Łyszkowski Kunegunda (Kraków - św. Florian 1833/80)
  11. Schoenke Antoni x Oberland Teresa (Barłożno 1919/33)
  12. Schoenkuecht Marta x Guz Walerian (Gniew 1926/4)
  13. Schoesin Estera x Salerini Józef (Kraków - św. Salwator 1822/72)
  14. Schosak Jan x Weber Joanna Eleonora (Kraków - Mariacka 1816/78)
  15. Schuch Katarzyna x Belloti Jan (Kraków - Boże Ciało 1812/70)
  16. ---------- Siemiński Krystyna x Wilchelm Frydrych (Kraków - Boże Ciało 1814/17)
  17. Schugt Anna x Terlecki Filip (Kraków - św. Szczepan 1834/24)
  18. ---------- Helena x Wasilewski Edmund (Kraków - św. Szczepan 1843/35)
  19. ---------- Maria x Płonczyński Wiktor (Kraków - św. Szczepan 1842/28)
  20. Schuh Maria Anna x Olszewski Karol (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1834/2)
  21. Schuhmacher Zuzanna x Mokwa Jan (Gniew 1857/53)
  22. Schuhmaiher Paweł x Torłop Anna (Barłożno 1900/12)
  23. Schuhman Jan x Twardzicki Zofia (Kraków - św. Anna 1824/11)
  24. Schukaj Anna x Czarnowski Franciszek (Raciąż 1874/13)
  25. Schukz Marianna x Nakielski Antoni (Raciąż 1860/14)
  26. Schuss Józef x Gutz Anna (Raciąż 1866/11)
  27. Schust Franciszek x Gogólski Matylda (Gniew 1865/29)
  28. ---------- Franciszek x Schmidt Karolina (Gniew 1843/53)
  29. ---------- Otylia x Preuss Franciszek (Gniew 1875/19)
  30. ---------- Rozalia x Pawlowski Kazimierz (Gniew 1874/14)
  31. Schuster Adam x Kurek Franciszka (Gniew 1874/21)
  32. ---------- Anna x Orzechowski Michał (Gniew 1886/32)
  33. ---------- Antoni x Czarnota Marianna (Gniew 1901/20)
  34. ---------- Apolonia x _ieszka Paweł (Gniew 1883/43)
  35. ---------- Franciszka x Fuhrmann Władysław (Gniew 1891/12)
  36. ---------- Jan x Krzkowski Marianna (Gniew 1888/20)
  37. ---------- Jan x Wysocki Franciszka Pelagia (Gniew 1905/29)
  38. ---------- Józefina x Rostowski Tomasz (Gniew 1863/7)
  39. ---------- Julia x Mrozek Franciszek (Gniew 1886/40)
  40. ---------- Julian x Lisewski Maria (Gniew 1945/46)
  41. ---------- Marianna x Blenski Jakub (Gniew 1874/25)
  42. ---------- Stanisław x Wirch Anna (Gniew 1819/35)
  43. ---------- Zofia x Sculz Bruno (Gniew 1943/39)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne