Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Schmitchen (wyników 168):

  1. Schindel Konstancja x Zaręba Antoni (Lubraniec 1843/8)
  2. Schindler Anna x Kaczmarski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1834/4)
  3. ---------- Ferdynand x Modry Katarzyna (Kraków - Mariacka 1830/7)
  4. ---------- Fryderyk August x Brodziński Marianna Klara (Kraków - św. Florian 1844/30)
  5. ---------- Fryderyk x Kotz Marianna (Kraków - Mariacka 1841/9)
  6. ---------- Jan x Krulik Marianna (Kraków - Mariacka 1816/10)
  7. ---------- Ludwika x Per Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1835/38)
  8. Schmandt Cecylia x Rączkowski Jan (Gniew 1875/5)
  9. ---------- Jan x Kaffke Weronika (Gniew 1891/3)
  10. Schmdl Antoni x Jeżewski Franciszka (Płock 1867/26)
  11. Schmeidel Adam x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/91)
  12. ---------- Alojzy x Bernatek Rozalia (Kraków - Boże Ciało 1842/3)
  13. Schmelger Rozalia x Pryll Jan (Gniew 1872/13)
  14. Schmellar Jan x Nytyler Anna (Raciąż 1832/14)
  15. Schmeller Jakub x Giersch Marianna (Raciąż 1846/9)
  16. ---------- Marcin x Rynk Elżbieta (Raciąż 1838/16)
  17. ---------- Marianna x Kokls August (Raciąż 1862/4)
  18. ---------- Wojciech x Jąnczynski Marianna (Raciąż 1833/6)
  19. ---------- Wojciech x Pozorski Ewa (Raciąż 1834/20)
  20. Schmelor Helena x Wesołowski Szymon (Gniew 1823/42)
  21. Schmelter Anna x Ortmann Józef (Raciąż 1919/14)
  22. ---------- Antonia x Weltrowski Antoni (Raciąż 1913/2)
  23. ---------- Antonina x Pozorski Jan (Raciąż 1870/22)
  24. ---------- Elżbieta x Wierkus Józef (Raciąż 1846/11)
  25. ---------- Ignacy x Thiede Anna (Raciąż 1873/6)
  26. ---------- Jan x Pacek Katarzyna (Raciąż 1887/19)
  27. ---------- Joanna x Klonkowski Antoni (Papowo Toruńskie 1878/9)
  28. ---------- Marianna Katarzyna x Holweg Jan (Raciąż 1917/4)
  29. Schmelzer Anna x Gagólski Jakub (Gniew 1844/16)
  30. ---------- August x Stukld_her Maria (Gniew 1862/15)
  31. ---------- Elżbieta x Czajkowski Józef (Gniew 1860/6)
  32. ---------- Jan x Suchewicz Joanna (Gniew 1858/61)
  33. ---------- Józef x Marchlewski Katarzyna (Gniew 1850/56)
  34. ---------- Michał x Wiśniewski Justyna (Papowo Toruńskie 1872/4)
  35. Schmet Franciszka x Scheffs Maciej (Raciąż 1809/8)
  36. Schmetz Florentyna x Bekier Piotr (Chwaszczyno 1772/3)
  37. Schmid Benedykt x Szpengner Antonina (Kraków - Mariacka 1815/74)
  38. Schmidt Adam x Gliniecki Marianna (Barłożno 1778/5)
  39. ---------- Agnieszka x Balzer Eryk (Gniew 1897/31)
  40. ---------- Agnieszka Marta x Schmidt Rajnold (Gniew 1929/7)
  41. ---------- Alojzy Walerian x Maliński Stanisława Tekla (Raciąż 1919/26)
  42. ---------- Andrzej x Grzywacz Marianna (Raciąż 1830/1)
  43. ---------- Aniela x Wielgosz Maksymilian (Raciąż 1892/17)
  44. ---------- Anna x Cegłowski Józef (Barłożno 1925/24)
  45. ---------- Anna x Gierszewski Konstanty (Raciąż 1849/3)
  46. ---------- Anna x Mrozek Mieczysław Jan (Raciąż 1949/18)
  47. ---------- Anna Rozalia x Kaminski Józef (Gniew 1901/31)
  48. ---------- Antoni x Pawski Jadwiga (Gniew 1944/11)
  49. ---------- Antoni x Riesop Anastazja (Raciąż 1918/1)
  50. ---------- Antoni x Stopa Katarzyna (Raciąż 1885/10)
  51. ---------- August x Getz Karolina (Gniew 1848/36)
  52. ---------- Augusta x Nagelbrecht August (Gniew 1854/61)
  53. ---------- Barbara x Pewnicki Karol (Gniew 1844/50)
  54. ---------- Elżbieta x Jankowski Antoni (Gniew 1841/20)
  55. ---------- Elżbieta x Marchlewski Wojciech (Gniew 1825/29)
  56. ---------- Elżbieta x Palczewski Jan (Gniew 1894/39)
  57. ---------- Emilia x Herlein Józef (Gniew 1854/34)
  58. ---------- Ernest x Mecherzyński Seweryna (Kraków - św. Anna 1828/7)
  59. ---------- Franciszek x Belke Katarzyna (Gniew 1859/56)
  60. ---------- Franciszek x Floryn Marianna (Gniew 1833/32)
  61. ---------- Franciszek x Gorlewicz Marianna (Gniew 1942/38)
  62. ---------- Franciszek x Makowski Jadwiga (Gniew 1944/26)
  63. ---------- Franciszek Teodor x Lewandowski Franciszka (Gniew 1881/25)
  64. ---------- Franciszek x Witkowski Tekla (Gniew 1860/58)
  65. ---------- Fryderyk Bogumił x Fritzin Magdalena (Gniew 1807/23)
  66. ---------- Gertruda x Chylewski Franciszek (Raciąż 1841/16)
  67. ---------- Gertruda x Kłossowski Jakub (Raciąż 1817/9)
  68. ---------- Helena x Radziejewski Konrad (Gniew 1925/32)
  69. ---------- Henryk Wojciech x Cerbe Cecylia Karolina (Kraków - św. Szczepan 1839/24)
  70. ---------- Herman x Kiński Amelia (Gniew 1914/41)
  71. ---------- Herman x Kiński Amelia (Gniew 1914/42)
  72. ---------- Herman x Szendrach Agnieszka (Barłożno 1878/1)
  73. ---------- Jadwiga x Mogiłka Józef (Raciąż 1971/17)
  74. ---------- Jan x Badziąg Barbara (Gniew 1833/33)
  75. ---------- Jan Dienegott x Steinbrenner Julianna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/13)
  76. ---------- Jan Fryderyk x Zelner Konstancja (Gniew 1785/30)
  77. ---------- Jan x Jadamowski Katarzyna (Gniew 1870/14)
  78. ---------- Jan x Kamiński Joanna (Gniew 1921/59)
  79. ---------- Jan x Kaminski Maria (Gniew 1902/38)
  80. ---------- Jan x Małoliepsza Franciszka (Gniew 1838/37)
  81. ---------- Jan x Rydell Karolina (Gniew 1808/33)
  82. ---------- Józef x Dramiński Teofila (Hrubieszów 1835/2)
  83. ---------- Józef x Mogiłka Rozalia (Raciąż 1921/10)
  84. ---------- Józef x Reid Agnieszka (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1839/4)
  85. ---------- Józef x Reid Zofia (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1844/1)
  86. ---------- Józef x Wegner Józefina (Raciąż 1841/18)
  87. ---------- Julianna x Borowicki August Ludwik (Raciąż 1884/7)
  88. ---------- Karol x Baniecki Marianna (Gniew 1808/32)
  89. ---------- Karol x Mnich Anna (Barłożno 1867/3)
  90. ---------- Karol x Rebert Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/1)
  91. ---------- Karol x Wierzbicki Katarzyna (Gniew 1841/45)
  92. ---------- Karolina x Lewandowski Stefan Jan (Ludzisko 1836/0)
  93. ---------- Karolina x Schust Franciszek (Gniew 1843/53)
  94. ---------- Katarzyna x Lewinski Anastazy (Raciąż 1887/1)
  95. ---------- Kazimiera x Piasek Jan (Raciąż 1947/3)
  96. ---------- Kazimierz x Kiedrowski Teresa (Raciąż 1950/15)
  97. ---------- Kazimierz x Wardyn Danuta (Raciąż 1984/8)
  98. ---------- Klara x Komorowski Marian (Barłożno 1920/22)
  99. ---------- Klara x Wąchowski Jan (Raciąż 1924/7)
  100. ---------- Krystyna x Owsiński Tadeusz (Raciąż 1973/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne