Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sawieński (wyników 122):

  1. Sawa Anastazja x Biekaż Jan (Kraków - św. Salwator 1824/93)
  2. ---------- Jakub x Kalafar Maria (Domosławice, wieś Domosławice 1919/4)
  3. ---------- Jakub x Krzemiński Józefa (Hrubieszów 1860/21)
  4. ---------- Jakub x Krzesiński Waleria (Hrubieszów 1864/4)
  5. ---------- Jan x Musiał Honorata (Domosławice, wieś Domosławice 1919/5)
  6. ---------- Magdalena x Michalik Michał (Kraków - Mariacka 1818/88)
  7. Sawacki Maria x Laniecki Franciszek (Gniew 1884/1)
  8. Sawalski Marcin x Swedziak Apolonia (Kraków - Mariacka 1812/18)
  9. Sawarski Jakub x Lezuch Rozalia (Klimontów 1838/5)
  10. Sawary Kacper Melchior x Karwowski Marianna Józefa (Luszyn 1851/8)
  11. Sawatzki Jan Antoni x Gierszewski Gertruda (Raciąż 1885/26)
  12. ---------- Józef x Majewski Marianna (Gniew 1894/32)
  13. ---------- Marianna x Weissenborn Ernest (Gniew 1907/30)
  14. Sawczuk Filemon x Kognniez Eufrozyna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1866/5)
  15. ---------- Grzegorz x Oszust Katarzyna (Surhów 1858/11)
  16. ---------- Kazimierz x Astan Katarzyna (Hrubieszów 1818/17)
  17. ---------- Kazimierz x Skubisz Marianna (Surhów 1859/25)
  18. ---------- Michał x Sayk Katarzyna (Hrubieszów 1815/13)
  19. ---------- Paweł x Skrzyński Franciszka (Dederkały 1842/10)
  20. Sawello Bazyli x Maniak Agnieszka (Kraków - Katedra 1814/6)
  21. Sawera Jan x Rutkowski Salomea (Zielonki 1833/24)
  22. Sawerianum Łukasz x Kluczyńska Katarzyna (Brzeziny 1783/1902)
  23. Saweryszyn Beata x Ortman Kazimierz (Raciąż 1979/21)
  24. Sawicka Barbara x Durszlak Jakub (Kraków - Boże Ciało 1812/38)
  25. Sawicki Adam x Krasnodębski Izabela (Pniewnik 1872/6)
  26. ---------- Agnieszka x Nojszewski Ignacy (Pniewnik 1832/5)
  27. ---------- Agnieszka x Piwkowicz Paweł (Nieborów 1837/13)
  28. ---------- Aleksander x Nasiorowski Józefa (Okrzeja 1849/31)
  29. ---------- Andrzej x Miączyńska Franciszka (Brzeziny 1775/1734)
  30. ---------- Anna x Jaworski Maciej (Raciąż 1826/9)
  31. ---------- Anna x Łukaszczuk Wawrzyniec (Hrubieszów 1858/25)
  32. ---------- Antoni x Strzelczyk Stanisława (Kazimierz Biskupi 1894/10)
  33. ---------- Dominika x Brandys Jan (Kraków - św. Szczepan 1835/33)
  34. ---------- Eufrozyna x Bieganski Onufry (Kraków - św. Anna 1824/10)
  35. ---------- Felix x Żabicki Marianna (Koprzywnica 1826/31)
  36. ---------- Franciszek x Dykiert Marianna (Raciąż 1938/4)
  37. ---------- Franciszka x Napieracz Andrzej (Koprzywnica 1847/22)
  38. ---------- Franciszka x Nowicki Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1811/18)
  39. ---------- Franciszka x Radomski Eugeniusz (Łomna 1883/6)
  40. ---------- Helena x Szymczak Wincenty (Kazimierz Biskupi 1925/7)
  41. ---------- Iwona x Kortas Leszek (Raciąż 1998/8)
  42. ---------- Jacenty x Stankowski Franciszka (Nieborów 1811/15)
  43. ---------- Jadwiga x Jankowski Antoni (Nieborów 1815/9)
  44. ---------- Jakub x Faglewski Marianna (Gniew 1822/34)
  45. ---------- Jan x Bocheński Tekla Józefa (Kraków - Mariacka 1813/27)
  46. ---------- Jan x Lewandowski Magdalena (Łoniów 1821/201)
  47. ---------- Jan x Malonek Katarzyna (Babsk 1822/8)
  48. ---------- Jan x Okonek Zofia (Raciąż 1973/10)
  49. ---------- Jan x Szapowalski Paulina (Płock 1861/73)
  50. ---------- Jozafata x Wysokiński (Janowicz) Kazimierz (Trzebieszów 1810/102)
  51. ---------- Józef x Jakubowski Kunegunda (Gieczno 1819/9)
  52. ---------- Józef x Kulesza Marianna (Brzeziny 1774/1697)
  53. ---------- Józef x Sidworski Marianna (Płock 1867/42)
  54. ---------- Józef x Staszak Franciszka (Kazimierz Biskupi 1895/8)
  55. ---------- Józef x Staszak Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1889/19)
  56. ---------- Józefa x Bieńkowski Klemens (Płock 1863/24)
  57. ---------- Józefa x Gościniak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1891/4)
  58. ---------- Józefa x Pauliński Józef (Kazimierz Biskupi 1905/23)
  59. ---------- Józefa x Pauliński Józef (Kazimierz Biskupi 1905/23)
  60. ---------- Karol x Otffinowski Tekla (Kraków - św. Salwator 1839/18)
  61. ---------- Katarzyna x Fankideyski Jakub (Gniew 1816/9)
  62. ---------- Katarzyna x Ignasiak Antoni (Nieborów 1828/10)
  63. ---------- Katarzyna x Starowski Jan (Kraków - św. Anna 1824/12)
  64. ---------- Konrad x Ostrowski Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1832/5)
  65. ---------- Konstancya x Budziarek Paweł (Nieborów 1828/16)
  66. ---------- Kunegunda x Hrahorowicz Stanisław Jan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/133)
  67. ---------- Łukasz x Szkliński Ignacja (Hrubieszów 1840/15)
  68. ---------- Magdalena x Kochanowski Andrzej (Wieniec 1805/476)
  69. ---------- Małgorzata x Gołdowski Bartłomiej (Lgota Wielka 1821/17)
  70. ---------- Marcin x Otwinowski Barbara (Papowo Toruńskie 1822/11)
  71. ---------- Marianna Barbara x Wasilewski Feliks Klemens (Kraków - św. Szczepan 1841/1)
  72. ---------- Marianna x Choroś Adam (Górzno k. Garwolina 1731/1)
  73. ---------- Marianna x Czubiński Kazimierz (Hrubieszów 1832/14)
  74. ---------- Marianna x Janiak Tomasz (Kazimierz Biskupi 1829/16)
  75. ---------- Marianna x Karbowiak Jan (Babsk 1847/6)
  76. ---------- Marianna x Pawlak Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/24)
  77. ---------- Marianna x Śliwa Mikołaj (Barłożno 1760/6)
  78. ---------- Marianna x Ziółkowski Alexander (Nieborów 1835/7)
  79. ---------- Mateusz x Owczarek Agnieszka (Babsk 1835/4)
  80. ---------- Michał x Danielecki Joanna (Klimontów 1835/5)
  81. ---------- Michał x Kurek Helena (Kazimierz Biskupi 1931/27)
  82. ---------- Michał x Szczuczenski Barbara (Gniew 1783/16)
  83. ---------- Michał x Wielawski Antonina (Hrubieszów 1820/8)
  84. ---------- Paulina x Chochołowski Franciszek (Klimontów 1846/3)
  85. ---------- Paweł x Gronowski Anna (Jeżów 1824/35)
  86. ---------- Paweł x Ługowski Zofia (Grudusk 1882/24)
  87. ---------- Paweł x Pikulski Teofila (Koprzywnica 1848/23)
  88. ---------- Piotr x Janusiewicz Petronela (Nieborów 1827/7)
  89. ---------- Regina x Nierychły Władysław (Kazimierz Biskupi 1932/4)
  90. ---------- Rozalia x Cegielski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1919/18)
  91. ---------- Scholastyka x Jarmuszyński Jan (Hrubieszów 1874/12)
  92. ---------- Stanisław x Jeziernicki Anna (Okrzeja 1846/9)
  93. ---------- Stanisław x Musiał Marianna (Gnojno 1819/23)
  94. ---------- Tekla x Kozicki Marcin (Hrubieszów 1837/10)
  95. ---------- Teodor x Nelka Zofia (Gniew 1922/10)
  96. ---------- Teofila x Bartnicki Tomasz (Hrubieszów 1836/7)
  97. ---------- Teresa x Liwka Andrzej (Gniew 1773/14)
  98. ---------- Teresa x Sowiak Piotr (Nieborów 1809/7)
  99. ---------- Tomasz x Kwieciński Antonina (Kazimierz Biskupi 1848/18)
  100. ---------- Tomasz x Michalski Marianna (Babsk 1831/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne